Jump to content

Sistem Güncellemesi!!!

schneizeL

Önerilen İletiler

1 sene gecmis adam akilli duzeltemediniz siteyi şu siteyi az duzenleyin tema atin azıcık renk degistirin anime listesi > tam liste secenegini kaldirin asiri derecede kasiyor turune gore gelsin sayfa acilinca tabletten veya telden girince a harfi animelere bakiyorum begeniye gore sirala tiklanmiyor buton falan atin oraya yil oldu 2015 bence yenilenme vakti geldi bastan asagiya kadar tasarrim yapin azicik...

Üslubuna dikkat etmelisin bence ciddiye alınmak istiyorsan daha düzgün bir dil ile dile getir şikayetini burada kimseye affedersin ama uşağınmış gibi muamele edemezsin, biraz daha saygılı olman gerektiğini düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,   Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık. Çok fazla bir vaktim olmadığında

İyi günler ve güncelleme için teşekkürler öncelikle; Benim 2 tane tavsiyem var; 1- İzlediğimiz bölümler kendiliğinden "izlendi" olarak işaretlensin. unutursak aynı bölüm olduğunu anlayana kadar izleme

Ya benim bi sorum olcak tı kendi anime listemize kayıt ettiklerimiz silinirmi bu guncellemede

Bence üyeler hakkında yenilik gelmeli :D

Böylece gereksiz yani atıyorum açmış sadece bir kez girmiş yıllardır girmiyor ya da 8 9 ay girmiyor üye olmadan bence bir madde konulmalı şu kadar zaman girilmediğinde üyeliği iptal edilmeli en azından forumda bu kadar gereksiz üye olmaz daha aktif olunur bir ihtimal :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.