Jump to content

Log Horizon 2. Sezon

anime-sensei

Önerilen İletiler

Bitmedi mi LH? Ben sirf guncelde kalmamak için bekliyorum.^^

25 daha çevrilmedi.

Edit: Şimdi fark ettim, Mekakucity Actors'de ana karakteri yine Shiroe'yi seslendiren kişi seslendiriyor :D  Üstelik bu karakter de 168 IQ ya sahip bir dahi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 daha çevrilmedi.

Edit: Şimdi fark ettim, Mekakucity Actors'de ana karakteri yine Shiroe'yi seslendiren kişi seslendiriyor :D  Üstelik bu karakter de 168 IQ ya sahip bir dahi :D

O IQ ne ya öyle :) Ben yarın torrentten indiriyim o zaman malum sınavda bitmis olucak o kafayla 25 bolumu tek oturusta bitiririm.

SAO nunda devamı gelsin artık vallaha dayanamıyorum... Bütün güzel animeler ilkbahar ile yaz aylarında çıkıcak... :(

Gelsin ben foruma + crunhyrolla gece kamp kurucam takılırız o zaman :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İngilizcesi geldi 25'in. Daha yeni izledim. Her zamanki gibi eksiklik havası vardı ki, neyse ki kapanış müziğinden sonra ikinci sezonla ilgili bir şeyler koymuşlar :D 

Ve bu vesileyle, Light novele geçiyorum :P

Bende ing. izliyorum zaten sorun olmaz:)

O degilde herhalde bende light novelı indiririm. Ama SAO kadar ilgimi çekemedi log horizon. Okurmuyum bilemiyorum yinede elimin altında bulunsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel seriydi emeğinize sağlık 2 sezon daha iyi olacağını düşünüyorum.

soru:Arazi insanlarının lvl olmasına şaşırdım ozaman ölmedikleri sürece maceracıların gücüne kavuşamazlarmı ? SAO gibi ama bence olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.