Jump to content

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

asci

Önerilen İletiler

yakın çizimlerde yüz uzunluğunu daha kısa alıyorsun. yanakları aşağı doğru biraz daha uzatsan karakter tam olacak ama bu şekilde kendi tarzın gibi olmuş. Fanart olduğunu biliyorum ama ben karakterin aynısının çizilmesi taraftarı değilim bu şekilde senin tarzın oluşmuş ve çok beğendim açıkçası. karakterleri daha çok benzetmek istiyorsan dediğim şeyi deneyebilirsin ama bu şekilde devam etsende güzel çalışmalar çıkaracağından eminim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

18.03.2015 1 Yeni Güncelleme: Nisekoi-Onodera Kosaki:       07 .03. 2015 : Zaraki Kenpachi-Yachiru Kusajishi:       01.03.2015: Bleach-Grimmjow:   ============

Yüzlerde agiz burun goz oranina calismalisin

Hahaha olabilir :D

yakın çizimlerde yüz uzunluğunu daha kısa alıyorsun. yanakları aşağı doğru biraz daha uzatsan karakter tam olacak ama bu şekilde kendi tarzın gibi olmuş. Fanart olduğunu biliyorum ama ben karakterin aynısının çizilmesi taraftarı değilim bu şekilde senin tarzın oluşmuş ve çok beğendim açıkçası. karakterleri daha çok benzetmek istiyorsan dediğim şeyi deneyebilirsin ama bu şekilde devam etsende güzel çalışmalar çıkaracağından eminim.

o tarz istemeden olmuştur  o zaman:) elimden nasıl çıkıyorsa devam etmeye çalışıcam aslında ama dikkat edicem yine de teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hatalarını benden daha tecrübeli olan arkadaşlar söylemişler. Orantı sorununu falan. Bilmediğim bir iş için yorumda bulunmayayım ama ellerine sağlık çoğu gayet güzel. Güncellemelerini takip etmeye çalışırım. :D Böyle devam. :D

teşekkür ederim:)

Ben şahsen beğenmedim ama yinede emeğine sağlık :)

herkesin bakışı farklı sonuçta normaldir:) teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında doğada hiç de öyle sandığımız kadar simetri yok. Sağ elinizin serçe parmağıyla sol elinizinkini karşılaştırın mesela. Biri daha kalın.

Kurgunun belki gerçekçi, akla yatkın ve mantıklı olmak gibi bir zorunluluğu olabilir ancak gerçeğin kendisinin öyle bir zorunluluğu yoktur.

Evrenin sandığımız kadar düzenli olmadığına yönelik mesajlara odaklanarak dinlemenizi öneririm

http://www.youtube.com/watch?v=hKwNTYdwMbI

Ek: Dragon Ball mangasından bir çizim, simetri konusundaki sözlerime istinaden şu Kame Sennin'in kafası yamuk, gözlerinin biri aşağıda biri yukarıda, elmacık kemiklerinin biri büyük biri küçük, bıyıklarda da simetri yok... :)

Yquu16a.jpg

biran cesaret geldi:)) teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.