Jump to content

( 11 / 11 ) Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 107
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV) Anime Türü : Komedi, Romantik, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 11 / 11 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Gamze "Laetitia" Deniz

9-10 ve 11. Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler...   Böylece bir seri daha sonlanmış oldu. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

yeni proje hayırlı olsun kolay gelsin şimdiden  ^_^  tanıtım  :rolleyes:

Posted Images

• Forum Admin

Hayırlı olsun :) Can sanırım maken-ki! çeviriyordun, bunuda yine ikimiz çeviricez sanırım :D Şimdiden ikimizede kolay gelsin :D

yaaa beğen kotam dolduğu için oluyor herşey benim suçum yok  -_- size ve fansub unuza da kolay gelsin emekleriniz için teşekkürler  ^_^ gönülleri zengin anime severler  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

daha da olmaz artık sanırsam galiba herhalde  :ph34r: çok yükleniyorlar sana -_- Furkan nerde Sercan nerde  :P iki arada onlara da laf attım ya helal bana  :D

Öhöö öhö efenim benim de 2.5 serim var almayanlar düşünsün :D Devan edende bir serim var bizde çalışıyoruz sizler için lütfen lütfen ama :angry:  :D  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Öhöö öhö efenim benim de 2.5 serim var almayanlar düşünsün :D Devan edende bir serim var bizde çalışıyoruz sizler için lütfen lütfen ama :angry:   :D  :P

biliyorum yaa sadece takılmak için söylemiştim :( ben o devam eden serinin bir önce bitmesini istiyorum ama :ph34r: neden? bitsin ben de hemen izleyeyim  :P hoş daha yarısına bile gelemedik serinin ama olsun bekleyeceğiz  :falling-asleep-onion-head-emoti ve çalışmalarınızı takdir ediyorum baş tacı çevirmen  :cheer2-onion-head-emoticon:  en fiber çevirmen :cheer3-onion-head-emoticon: şimdi fırçayı yiycem o bişi değil paso yeni projeler konusunu kaynatıyosun diye ufaktan kaçam ben  :dong-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

biliyorum yaa sadece takılmak için söylemiştim :( ben o devam eden serinin bir önce bitmesini istiyorum ama :ph34r: neden? bitsin ben de hemen izleyeyim  :P hoş daha yarısına bile gelemedik serinin ama olsun bekleyeceğiz  :falling-asleep-onion-head-emoti ve çalışmalarınızı takdir ediyorum baş tacı çevirmen  :cheer2-onion-head-emoticon:  en fiber çevirmen :cheer3-onion-head-emoticon: şimdi fırçayı yiycem o bişi değil paso yeni projeler konusunu kaynatıyosun diye ufaktan kaçam ben  :dong-onion-head-emoticon:

Hahaha tamamdır :D Seni fırçalayabilen var mı buralarda ya ben sanmıyordum hiç :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hahaha tamamdır :D Seni fırçalayabilen var mı buralarda ya ben sanmıyordum hiç :D

ben suçsuzum hakim bey apaçık laf atma var  :D bana cevap hakkı doğuyor  :rolleyes: ayrıca beğen kotam dolmuş napimm  :P  bazen olabiliyor  :ph34r: bir bilemedin iki kere konulardan şutlandığım olmuştur  <_< der izlemekte olduğum seriye geri dönerim  :D 

TAÇE ailesine biten, devam eden ve yeni gelecek olan seriler için emeklerine tekrar teşekkürü bir borç bilirim  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.