Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Hitsugi no Chaika

Anime Türü : Aksiyon Komedi Romantizm Shounen Macera Fantastik

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2014

Çevirmen : Nones

Düzenleme : Nones

Özet; 20 yaşındaki emekli asker Toru Acura savaş bittiğinden beri ordan oraya sürüklenir. Bir gün, tabut taşıyan 14 yaşındaki büyücü kız Chaika Trabant'a rastlar ve tekrar hayatının anlamını bulma umuduyla onu takip eder. Toru'nun evlatlık kardeşi Akari ve grubun istihdam edilen üyesiyle beraber yolculukları başlar.

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tekrardan teşekkürler :D

yine beğenmemin kotası dolmuş  <_< her yeni sezonda böyle oluyor hep sizin yüzünüzden  :D asıl biz teşekkür ederiz kolay gelsin tekrar  B)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yine beğenmemin kotası dolmuş  <_< her yeni sezonda böyle oluyor hep sizin yüzünüzden  :D asıl biz teşekkür ederiz kolay gelsin tekrar  B)

beğenmenin kotası mı var ahaha ne güldüm ya :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmenin kotası mı var ahaha ne güldüm ya :D

ben hep diyorum beğenmenin kotası mı olur beee :hate-onion-head-emoticon: diye ama beni dinleyen yok  :hehe-onion-head-emoticon: sizin çalışmalarınız ve emeklerinizi takdir etmek için forum bize izin vermiyi  :depressed1-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep diyorum beğenmenin kotası mı olur beee :hate-onion-head-emoticon: diye ama beni dinleyen yok  :hehe-onion-head-emoticon: sizin çalışmalarınız ve emeklerinizi takdir etmek için forum bize izin vermiyi  :depressed1-onion-head-emoticon:

forumu kınıyorum falan diyomuşum :D harbiden çok garip sınırlı beğenme olayı :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok