Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

Selam çevirilerimi Aozora çeviri grubuna verdim. Oradan da ulaşabilirsiniz, fakat yavaş yavaş yükleyeceklerini söylediler, tabi kontrol aşaması falan vakit alıyor olmalı. Tabi ben her yeni gelen çevirilerimi yine dropbox'a da atacağım. İsterseniz bir uğrayın :

novel-aozora.blogspot.com.tr

Yukino Yukinoshita!

Kendisi 2013'te Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru adlı anime ile hayatımıza girmiştir.Girmekle kalmayıp, Slice of Life tarzında animeleri sevmeyenleri bile etkisi altına almayı başaran,  her bölümde güzelliğini ve farklı karakteristik özelliklerini bize yansıtan bir lise öğrencisidir. 

Diğer her şeyi kenara bırakarak, sadece resim paylaşmam bile bence yeterli olacaktır. : : : :)wjEd5L.gif

K64j59.gif

eoLJ3Q.gif

wjEdn9.gif

KPRjQ7.gif

w19RVG.gif

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...

eyyk3M.jpg

Vp56AV.gif

Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlayamazlar, ve bu yüzden kaybederler.

- Yukino Yukinoshita (Oregairu) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Ellerin dert görmesin kardeşim :D Vallaha kadın karakterlerden en sevdiklerim arasında hele o laflar yok mu o laflar :D

Teşekkür ederim. Geçen arkadaşıma tavsiye etmiştim, buluşa buluşa bir haftada bitirdik. 2. kez izlediğimde ve konuşmaları bir daha dinleyince o kadar hoşuma gitti ki :D Meğer ilk seferde anlamamışım. Özellikle sürekli birbirlerine laf sokuyolar ya o bitiriyo beni.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süper bir şey ya :D 3 kere bitirdim şansım olsa 10 15 kez bitiririm bu animeyi süper bir şey :D Herkese tavsiye ederim ama tadını çıkarmalarını isterim :D süper bir anime anlamayabilirsiniz ama harbiden gerçek olaylara yakın bir anime benim için :D Hikigaya Hachiman örnek aldığım biridir aslında :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni üye yapmayın öncelikle sakın... Gerçekten pek slice of life tarzı animelerle ilgilenmem ama bir deneyeyim dedim gerçekten çok hoş bir animeymiş... :good-job-onion-head-emoticon:

Sen bitir bi, zaten Yukino Zone'a kısa sürede gireceksin :) Her zaman kapımız açık. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oy oy o oy  benide alın o diğilde bu bukadar tatlımıydı :D zaman geçince tatlığı baskın gözüktü kişilikte hikigaya aynıydı 

Bende istiyorum ya :D En sevdiğim anime ve karakterlerdir bunlar :D

abi seni ilk yorum atan görünve küçük bi tebessüm yaptım nedense 

h x y den kaynaklanıyor sanırsam bu düşüncem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.