Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Selam. 11.Cildin 1.Bölümü çevirisi bitti. Link alttadır, her zaman ki gibi dropbox'a attım.

Bu arada 10.Cildin tamamını sergilemeleri için bir kaç Fansub tarzı yere başvurdum, mümkünse sitelerine koyacaklarını söylediler, umarım ki yakında da koyarlar. Böylece daha fazla kitleye ulaşmış olur LN. Ama bilemiyorum umarım koyarlar. Eğer varsa bu tür çeviriler ile uğraşan bir site lütfen söyleyin de bende onlarla da iletişime geçeyim. Tabi ki 10'u almışken 11'i de ben çevirdikçe koysunlar. Hiç bir istemediğimi de söyledim. Buradan da sesleniyorum gibi işte.

Birde Vol12 Aralık ayında gelecek gibi onun İngilizce çevirisi Nisan ayını falan bulur gibi, Kyakka bıraktı çünkü :S. 

VOL11 CH1:

https://www.dropbox.com/s/9n9kjkuuicabqxf/v11Ch1.doc?dl=0

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam çevirilerimi Aozora çeviri grubuna verdim. Oradan da ulaşabilirsiniz, fakat yavaş yavaş yükleyeceklerini söylediler, tabi kontrol aşaması falan vakit alıyor olmalı. Tabi ben her yeni gelen çevirilerimi yine dropbox'a da atacağım. İsterseniz bir uğrayın :

novel-aozora.blogspot.com.tr
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle birşey buldum Volume N diye http://pastebin.com/xzebdFVW

Ne bu resmi birşey mi yoksa fanfiction mu ?

Yok bunlar gerçek. Yazarımızın her bluray diskine koyduğu kısa bölümler. İlk bluray de Vol A adlı bölüm vardı, ikincisinde Vol N ,diye devam ediyor. Hekrez ANOTHER(DİĞER) Kelimesinin baş harfleri olacak şekilde bölümler geleceğini düşünüyor, alternatif bir olay örgüsü gibi yada. Ben okudum ikisini de ama monolog tarzında, öyle kayda değer pek bir şey yok gibi şimdilik.   

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bölüm 2'yi de tamamladım ve dropbox'a koydum, link imzamda var. Fakat artık buraya yazmayacağım, arada sırada bir novel-aozora'yı takip edip bir bakın derim, tabiki imamı hep güncel tutacağım. 

Bİr haberde duyduğuma göre Vol12 ya noelde yada 3Ocak'ta çıkacak olmasıdır, ne kadar doğru bilmem. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.