Jump to content

Yaşayan en güçlü shinobi. Diğer adıyla "Gai" (Spoiler İçerir)

Bloodfish

Önerilen İletiler

1. Ben Naruto Manga güncelde değilim.Şak bu konuyu açınca direk yazıdan spoiler yemem içden bile olmazdı ki oldu zaten.

Konuları yaparken veya yazarken spoiler butonu bu nedenle oluyor.Spoiler butonunu kullanmasanız bile Konunun başına " Spoiler içerir" veyahut "Manga güncel" gibi ayrıntıları belirtmezseniz insanlara spoiler yedirtmeniz gayet olağan olur.

Forumda bu tarz örnekde bir sürü konu mevcut onlardan yardım alabilirsiniz ^_^

2. olarak da verdiğim linkde

• 100 iletiyi Doldurmadan önce > Anime Genel ve Geyik, Manga Genel ve Geyik, Sohbet/Konu Dışı bölümlerine Başlık Açamazsınız

Yazısına dikkatinizi çekerim ^_^

Sanırım hala anlamıyorsunuz. Başlıkta HİÇBİR spoiler içerikli şey yoktur. Başlığı değiştirmem saçma ve yersiz olur. Ancak sizin durumunuzu anlıyorum bu yüzden konunun en başına " Manga güncel " tarzı bir yazı ekleyeceğim.

2. olarak : Verdiğiniz linke baktığımı 2. defa söylüyorum. Bu konu Anime genel ve geyik, Manga Genel ve Geyik  bölümlerinde değildir. Bunun bir alt bölümü olan NARUTO bölümündedir. İstenildiği taktirde "Manga genel ve geyik" bölümünde de konu açılabilir. Bu bütün mangaları kapsar. Fakat bu konu kural dışı bir yerde açılmamıştır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım hala anlamıyorsunuz. Başlıkta HİÇBİR spoiler içerikli şey yoktur. Başlığı değiştirmem saçma ve yersiz olur. Ancak sizin durumunuzu anlıyorum bu yüzden konunun en başına " Manga güncel " tarzı bir yazı ekleyeceğim.

2. olarak : Verdiğiniz linke baktığımı 2. defa söylüyorum. Bu konu Anime genel ve geyik, Manga Genel ve Geyik  bölümlerinde değildir. Bunun bir alt bölümü olan NARUTO bölümündedir. İstenildiği taktirde "Manga genel ve geyik" bölümünde de konu açılabilir. Bu bütün mangaları kapsar. Fakat bu konu kural dışı bir yerde açılmamıştır.

Bilmiyorum ama bir problem mi var acaba ? Anlatamıyorum yada anlaşamıyoruz herhalde ?

Öncelikle konu başlığında spoiler var demedim.Konunun kendisi spoiler.Üyeler konuya gördüklerinde üzerinde "Spoiler " yada " Manga Güncel" yazısı görmediklerinde ve girdiklerinde spoilerı direk yemiş oluyorlar.

Buna nasıl örnek versem ki...Narutonun ilk bölümünü izlemiş veyahut hiç izlememiş biri bu konuya tıklasa spoiler yer.Nedeni konunun spoiler içermesinden ziyade,spoiler olduğunun veyahut şu bölümleri kapsar mangayı kapsar gibi ifadelerin olmaması.Ayrıca dikkatinizi çekerim açılan "Naruto" bölümündeki konularda üyelerin spoiler yememsi için yanına manga numaraları yazılmışdır.Sizinde yazmanız en doğrusu olacakdır...

Bir diğeride Manga Geyik bölümü bir üst konu olup.Dediğiniz gibi Naruto sayfasıda onun içindedir.Bu nedenle oradaki Naruto,One Piece ve Bleach konularıda bu bölümün kollarıdır ve Manga Geyik bölümüne aittir...

PS: Ayrıca tartışma yapmak istemiyorum,uzatmayalım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.