Jump to content

Önerilen İletiler

dqyqPQ.png

ANİMEKOMEDİ

Değerli TürkAnimeTv Ailesi, AnimeKomedi bölümüne hoşgeldiniz. FF Komedi Dükkanı'nda popüler anime karakterlerinin bulunduğu komik hikayeler, anime severlerin yaşadığı komik durumlar ve bazen de hem anime karakterlerinin hem de anime severlerin aynı kurguda buluştuğu eğlenceli çalışmalar bulunacak. Eğlenceli bir bölüm olması umudundayım. Konuyu sınırlandırmak istemiyorum ama kurgular daha çok anime ve animeciler etrafında gelişecek. Çalışmalar bazen tek sayfa bazen mini hikaye (2-6 syf) bazen de bir kaç hafta sürecek seri halinde olacak . Bu paylaşım ilk olduğundan popüler animelerden dört tanesiyle başladım. Hikayeler iki sayfalıktır. Sürekli yeni çalışmalar eklemeyi düşünüyorum. Beğenmeniz dileğiyle... (NOT: İleride paylaşacağım bazı çalışmalarda en sevdiğiniz anime karakteriyle, ciddi animelerle ve ya yakışıklı-güzel anime karakterleriyle ilgili kurgular olabilir hedefim hiçbir anime karakterine veya animeye hakaret etmek değil, hedefim sadece eğlenmek ve eğlendirmektir, anlayışınızı bekliyorum)

(Tüm destekleri ve katkılarından dolayı site yöneticisi Halil Karahan'a teşekkürlerimi sunarım, AnimeKomedi'yi yapabildiysem bu onun yardımlarıyla olmuştur.)

Bu TürkAnime.TV Komedi Çizim Yarışması'na katıldığım çalışmam, bununla başlamak istedim

Gnnajy.jpg

Kim Lan Bu Uçağın Şöförü

89NNQV.jpg

jvQQ1J.jpg

Yachiru'nun Evi

vQJJ8R.jpg

LYOOg1.jpg

Talihsiz Gün

Vg33Xr.jpg

n5JJml.jpg

Çok Pişmanım Teyze

7VyyXv.jpg

LYOOgG.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ANİMEKOMEDİ Değerli TürkAnimeTv Ailesi, AnimeKomedi bölümüne hoşgeldiniz. FF Komedi Dükkanı'nda popüler anime karakterlerinin bulunduğu komik hikayeler, anime severlerin yaşadığı komik durumlar ve ba

• Forum Admin

Konuları birleştirdim... Hepsi için ayrı ayrı konu açmana gere kyok.. Hem tüm çalışmalarını herkes her zaman görür :) Lütfen bu konudan devam et çalışmalarına :)

Çizimlerin çok hoş :) Yachiru ya bayıldım :) Bir de ek olarak çalışmalarına küçük bir yere ismini ekle ki kimse çalmasın emek hırsızlığı olmasın benden küçük bir öneri  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konuları birleştirdim... Hepsi için ayrı ayrı konu açmana gere kyok.. Hem tüm çalışmalarını herkes her zaman görür :) Lütfen bu konudan devam et çalışmalarına :)

Çizimlerin çok hoş :) Yachiru ya bayıldım :) Bir de ek olarak çalışmalarına küçük bir yere ismini ekle ki kimse çalmasın emek hırsızlığı olmasın benden küçük bir öneri  ;)

hahahha  pff1-onion-head-emoticon.gif?1292862515aynısını ben de dün yapmıştım ama arkadaşın Ağadan izni varmış  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

hahahha  pff1-onion-head-emoticon.gif?1292862515aynısını ben de dün yapmıştım ama arkadaşın Ağadan izni varmış  :D

Ona aklın yolu 1 deniyor  :cool-onion-head-emoticon:

Her neyse ya ağa da bir haber verir böyle bölüm açılacak diye pat diye daldım konuya tamam vurmayın  :eating-me-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heheh ağadan iznim var :D aslında başta tek bir yerden yayınlama fikrindeydim ama Ağa ( yöneticimiz) :D ayrı başlıklar halinde açmamı önerdi farklı animeler olduklarından dolayı yorum yapanların yorumları karışmasın bir karmaşa olmasın diye düşündü gerçektende haklı ama adminlerimiz maaşallah arı gibi :D benim hatam ben yine size söyleneyi unuttum ama ben bölüm mod. olunca birşey olmaz sandım ama

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ismim yok ama sol alt köşede imzam var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

heheh ağadan iznim var :D aslında başta tek bir yerden yayınlama fikrindeydim ama Ağa ( yöneticimiz) :D ayrı başlıklar halinde açmamı önerdi farklı animeler olduklarından dolayı yorum yapanların yorumları karışmasın bir karmaşa olmasın diye düşündü gerçektende haklı ama adminlerimiz maaşallah arı gibi :D benim hatam ben yine size söyleneyi unuttum ama ben bölüm mod. olunca birşey olmaz sandım ama

Ağa da  :ph34r: bakanlar kurulu ve başbakan gibi olduk herkes ayrı telden çalıyor  :D yani senden başka da konu açanlar olur diye şaaptım bence benim fikrim daha mantıklı  :ph34r: Ama yönetici demişse boynumuz kıldan ince  :mellow:

İmzan kolayca photoşok olur o yüzden şeettim. Ha bir de Kenpachi ni yüzünü ne güzel çizmişsin öyle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.