Jump to content

Luffy vs Zoro ( Galip ....) :Pp

stingbull

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Luffy şimdi silahlanma hakisinide etkin kullanıyor Zoro artık kolay kolay yenemez gibi geliyor artık eskiden olsa evet belki derdim ki o zaman bile Luffy yenerdi baş karakter olmasından dolayı değil sadece Luffy meyvesini çok iyi kullandığı ve dayanıklılığı Zoro'dan bile iyi olduğu için Luffy'nin yaptığı savaşları Zoro yapsa yenilebilirdi bence Zoro düşünün Logia tipini yeni kesiyor daha ama Luffy en dandik meyvesine göre bile silahlanma kullanmadan Logia tiplerini yenmişti Crocodile gibi. O zaman az fark vardı şimdi fark açıldı bence tüm haki türlerini iyi etkin kullandığı için. Birde Luffy'nin dayanıklılığını neyle mi ölçüyorum tabiki o Magellan olayından dolayı ölçüyorum o kadar zehri Zoro yese o kadar dayanıp zehri bir günde atıp ertesi gününe hiçbir şey olmamış gibi birini kurtaramaya gidecek kadar dayanıklı mıdır sizce. Zoro'nun dayanıklılığını sadece o kuma olayından dolayı ölçen çok yanlış yapıyor bence Luffy lastik olmasına rağmen acıya katlandı lastik olmasa kılıç darbesine Zoro'dan daha dayanıklı olabilirdi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.