Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

gece fece çok güldürdün harikasın :good-job-onion-head-emoticon:  ya çok  komikler koicwa maidsamayı okurken ayrı bi güldüm. türk anime sayesinde ne yetenekler varmış öğreniyoruz. devamını beklıyorum

Beğenmene çok sevindim her hafta pazar güncel çalışmaları ekleyeceğim takipte kalın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş ya. :D Ben daha ilk görüyorum galiba senin çalışmalarını. :D Ellerine sağlık. :D

Güzel olmuş ya eline sağlık cümlelerin biraz daha anlamlı yap derim :D 

:mellow: 

Bu lafı başkası demiş olsa amenna ama Eren deyince insanın gülesi geliyor sebepsizce. :ph34r: 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayır hayır kesinlikle öyle bişey yok :D yani demek istedim ki orada Usui Türkiye'de bir okula gelse erkek öğrencilerin huzuru kaçar yani tepkileri bu olur asla sevmezler :D ( burdan Usui fanlarına sesleniyorum Usui'yle hiç bir alıp veremediğim yoktur kendisi yakışıklı bir kardeşimizdir :good-job-onion-head-emoticon:  )

usuiden beter arakadaşlarım var be abi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş ya. :D Ben daha ilk görüyorum galiba senin çalışmalarını. :D Ellerine sağlık. :D

:mellow: 

Bu lafı başkası demiş olsa amenna ama Eren deyince insanın gülesi geliyor sebepsizce. :ph34r: 

*-* Neyimi gördün ben diyince olmuyomuş yemedim yedirdim içmedim içirdim nankör!

Edit: Üsteki cümle ne demek istediğini anlatıyor ezginin :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*-* Neyimi gördün ben diyince olmuyomuş yemedim yedirdim içmedim içirdim nankör!

Edit: Üsteki cümle ne demek istediğini anlatıyor ezginin :D

İletimi mi düzenledin lan? O cümleyi günlük hayatımda kurmam ben. :| Gerçi sabahın köründe kurmuş olabilirim belki. -.-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.