Jump to content

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

Lethal

Önerilen İletiler

Korkma yavrum Üni. giden insan az çok ortam yapar.Olmadı zorla orada yaptırılır :D

PS: Bu arada anksiyete :mellow: Yeni yeni kelimeler mi türüyor yoksa ben mi cahilim ( 2.sidir kesin  <_< ) bildiğimiz endişelenmek işde yawww <_<

nedensiz yere üzülmek diyebiliriz. ağladığımı bilirim ya :D psikoloğa gidince öğreniyon ya gerçi biz derslerde işlemiştik ben ordan biliyom.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 134
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

- Sizce asosyal olmanın iyi yönleri varmıdır? Varsa da nelerdir? - Peki ya kötü yönleri varmıdır? [Tabiki de vardır, saçma bi soru oldu sanırım :D] Varsa da nelerdir?   Hadi konuşalım,tartışalım,payla

Hahahaa güzel konu olmuş :D Öncelikle asosyal ile içine kapanıklık arasında ince bir çizgi var bence... Genelde asosyal insanlar sessiz sakin bir yaşam tercih edip ellerini ayaklarını hayattan çektikl

yapmayın arkadaşlar asosyal olmanın iyi yönleri yoktur. Sadece bazı insanlar iletişim konusunda pek hevesli değildir. İçine kapanıktırlar. Bu sebepler insanları ben asosyal miyim asosyallik daha mı iy

şuan en büyük korkulrımdan biri üni. asaosyal olmktı biraz rahatladım  B)

3 tane altın kişiyle konuş...

1. Çalışkan kızın ortalama not alan arkadaşı...

2. Fotokopici abi...

3. Ders arasına girildiğinde ortamda en çok gülen 2. çocuk :D

Bu üçü ile muhabbeti kurarsan 4 sene içerisinde çağrılmadığın konser ve aktivite kalmaz :P Asosyallikmiş pehhh :P

nedensiz yere üzülmek diyebiliriz. ağladığımı bilirim ya :D psikoloğa gidince öğreniyon ya gerçi biz derslerde işlemiştik ben ordan biliyom.

Sayende öğrendim sağol :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Korkma yavrum Üni. giden insan az çok ortam yapar.Olmadı zorla orada yaptırılır :D

PS: Bu arada anksiyete :mellow: Yeni yeni kelimeler mi türüyor yoksa ben mi cahilim ( 2.sidir kesin  <_< ) bildiğimiz endişelenmek işde yawww <_<

Bu efsaneyi bende duymuştum zorla ortama sokmalar zorla sohbete dahil etmeler hatta komple sen ortam yapaysın sevgilin olsun diye seferber olanlar çıkıyormuş çok ilginç bir efsane :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu efsaneyi bende duymuştum zorla ortama sokmalar zorla sohbete dahil etmeler hatta komple sen ortam yapaysın sevgilin olsun diye seferber olanlar çıkıyormuş çok ilginç bir efsane :D

öle arkadaşım olsun onla dayk yenilcek kavgaya giriyim be  ulan bi insan evladıda gel dişardı buluşup bişey yapalım demedi bana hep bn gidelim dedim :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O sevgili olayı bazı bölümlerde yanlız.

Sen kalkıpda bu sözü Makine Mühendislerinin yanında söylesen taşlar seni :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O sevgili olayı bazı bölümlerde yanlız.

Sen kalkıpda bu sözü Makine Mühendislerinin yanında söylesen taşlar seni :D

ben büro okuyorum büyük olasılıklada onun dalalrından birine gidecem üni bölüm olarak diğen bölümlerden gelip yardım isterler bnden öle arkadaş kitlesi oluştururm ben  :good-job-onion-head-emoticon:  bakalım makinacılar mı geelcek blgisayacılar mı :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

- Sizce asosyal olmanın iyi yönleri varmıdır? Varsa da nelerdir?

- Peki ya kötü yönleri varmıdır? [Tabiki de vardır, saçma bi soru oldu sanırım :D] Varsa da nelerdir?

Hadi konuşalım,tartışalım,paylaşalım :)

* Ben iyi yönlerinden bahsedicem, kendimi kötülücek halim yok ya :P

1. Genel kültürü, edebiyatı vs. yüksek kişilerdir. Ve ayrıca gezme tozma derdi olmadığı için parası da cebinde kalır.

2. Yazar olmaya meğillilerdir ve empati yeteneği gelişmiş insanlardır. Ayrıca kendi yaşıtlarına göre çok daha olgun insanlardır.

3. Sakin, huzurlu bir hayat yaşayabilirler. kolay, kolay üzülmezler ve acı çekmezler.

4. Cep telefonu kullanmazlar. ve aylık dakika/sms gibi şeylere para vermezler.

5. Sizi satan, sizi üzen, yalan söyleyen, sırtınızdan bıçaklayan, yarı yolda bırakan, başınızı belaya sokan insanlarla arkadaş olmazlar.

6. Kız arkadaşı tarafından terkedilme, aldatılma gibi durumları yaşamazlar.

Not: Buna benzer bir konu varmı bilmiyorum, araştırdım ama birşey bulamadım. yada araştıramamışta olabilirim çünkü bilmiyorum :D Varsa konu kilit lütfen...

aynı şekilde asosyallik bazen çok iyi oluyor en azından senin kafanı hiçbirşey yormuyor bazen insanlar yaşadıklarından dolayı sosyallikten asosyalliği dönüyor ama bazen kötü taraflarıda var...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynı şekilde asosyallik bazen çok iyi oluyor en azından senin kafanı hiçbirşey yormuyor bazen insanlar yaşadıklarından dolayı sosyallikten asosyalliği dönüyor ama bazen kötü taraflarıda var...

Eee yani iyi yönleri olduğu kadar kötü yönleri de var tabi.

Örneğin; Kendini dünyadan ve insanlardan uzaklaştırmak gibi.

Yada dışarı çıktığında bile sıkılmak gibi. veya bi arkadaş ortamına girdiğinde sohbet'e ayak uyduramamak ve kimseyle doğru düzgün konuşamamak gibi. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Garip bir konu olmuş. Biraz kafa yoralım... Aşırı şekilde sosyal biri, çevresi tarafından beğenilme dürtüsü fazla olacağından, çevresinin istek ve arzularına göre hareket etme eğiliminde olacaktır. Dolayısı ile bir yerde çevresinin kölesi haline gelecektir. Asosyal birinin ise böyle dertleri olmadığından, özgürlüğün keyfini çıkaracaktır. Çok garip bir mantık oldu ama... iyi oldu sanırım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.