Jump to content

frondal

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

frondal kullanıcısının paylaşımları

1. Anime Türk İndir Sitemizi yayına başlamıştır sitemizi ziyaret ederek yüksek hızda anime indirebilir sitemizde bulunmayan animeleri anime istek bölümünden bize bildirebilirsiniz. Site tamamen download üzerine kurulu ve çeşitli anime izleme siteleri başta turkanime.tv baz alınarak yapılmıştır. Site yeni olduğu için fazla bir anime yok ama zamanla gelmiş geçmiş en iyi arşivi yapacağımıza inanıyoruz. Sitemizdeki animeleri indirirken yasaklı site uyarısı alıyorsanız indirdiğiniz bölümün altında " İndiremiyor musunuz" kutucuğu var orada neler yapmanız gerektiği yazıyor ve bu sorunla ilgili video çektim video linkine yine aynı yerden ulaşabilirsiniz burada da paylaşıyorum video linkini Link : http://animeturkindir.com/yardim YouTube Link : Yasaklı site sorunu çözümü Tıkla Site : http://animeturkindir.com/
  2. Teşekkür ediyoruz ... :D
  3. Çok teşekkür ediyoruz. Sitemiz daha yeni en kısa zaman fansub/çeviren ve videoyu tedarik ettiğimiz siteyi ekleyeceğiz. Aslında iyi bir fikir ilerleyen zamanlarda bir de AnimeTurkTorrenİnidir sitesi açarız :D İDM daha güncel bir sürümünü deneyin kesinlikle olur. İdm daha hızlı iniyor.
  4. Hosting sağlayıcımızdan kaynaklana bir neden olabilir. Anlık bir bozulmadır tekrar denerseniz olacaktır.
  5. Denemedik ama sitemiz android telefonlar için uyumludur.
  6. Evet bizde o şekilde yapıyoruz maksat animeci arkadaşlarımıza büyük bir arşıv sunmak ve bu arşivi en hızlı şekilde bilgisayarlarına indirmelerini sağlamak. - 720P tercih etmek isterdim ama ne yazık ki sunucuda çok fazla yer kaplıyor neredeyse %50 daha fazla oluyor 480P kalitesinden. - Sitemiz daha yeni olduğu için Fansub ve videoyu tedarik ettiğimiz site isimlerini anime serilerinde Yazılacaktır. En kısa zaman da. --- Tekrardan Teşekkür Ediyorum ---
  7. 1) Paylaştığınız animelerde herhangi bir sitenin logosu bulunmaktamıdır? CEVAP: Paylaşmiş olduğumuz animeler de indirmiş olduğum sitenin logoları vardır. Çünkü biz paylaştığımız animeleri fansub sitelerinden ve anime izleme sitelerin upload ediyoruz. 2) Aldığınız bölümleri fansub gruplarından izin alıpta mı paylaşıyorsunuz? CEVAP: Genellikle fansub gruplarından izin alıyoruz. 3) Aldığınız çevirileri çeviren kişiden izin alıptamı paylaşıyorsunuz? CEVAP: Biz çeviri almıyoruz direk düzenlenmiş ve çevirisi yapılmış videoları paylaşıyoruz. Editleme yapmıyoruz internette bulunan o seri için en iyi bölümleri direk sitemizde paylaşıyoruz. 4) Encodeyi sizler mi yapıyorsunuz? CEVAP: Hayır. Bizim sitemiz sadece aracıdır videolardaki logolar ve çevirmen isimlerini kesinlikle silmiyoruz çünkü o videolarda büyük emek olduğunu biliyoruz . En kısa zaman da fansub ve videonun nereden tedarik edildiği anime serilerine eklenecektir. Görüntü kalitesi olarak genelde 480P kullanıyoruz 720P boyutu büyük olduğu için sunucuda fazla yer kaplıyor.
  8. Çok teşekkür ediyorum tekrar dan, kolay gelsin...
  9. Sitemiz daha yeni o yüzden sizden böyle bir istek de bulunduk direk site ismini de yazmak istemedik... eğer duyuru olarak paylaşırsanız bizim için çok iyi olur maksat insanlara animeyi sevdirmek... Not: Konuyu direk silersiniz diye düşündük aslında reklam olmasın diye :D
  10. Rica etsem sitenizde bizim sitenin duyurusunu yaparmısınız. Sitemiz anime bölümlerini animeci kardeşlerimize ulaştırarak bilgisayarlarına indirmelerini sağlıyor indirme hızı da gayet iyidir. Burada hiç bir şekilde kar amacı gütmüyoruz Animeci arkadaşlarımıza anime bölümlerini hızlı bir şekilde bilgisayarlarına indirmesini sağlıyoruz ve Türkiye de Anime'nin gelişmesini ve herkesin bilmesini istiyoruz. Şimdiden çok TEŞEKKÜR ediyorum... http://www.animeturkindir.com/
  11. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Arkadaşlar çizimlerim nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum frondal-->(ismail ÇELİK). Bana ulaşmak isteyen arkadaşlar için Facebook Adresim :Buraya Tıkla
  12. frondal

Zaraki Kenpachi Çizimim [3Gen]

Güzel çizim benim çizimlerede bakarsan sevinrim... :D
  13. frondal

Frondal Naruto Karakalem Çizimlerim

Forumda yeniyim şimdik ben yeni çizimlerimi bu konu altınamı atacağım yoksa yeni bir konu açsamda olurmu... Bu konu içine atarsam güncellemiş oluyorum dimi... Şuan için zaman ayıramıyorum çizimlere... en kısa zamanda yeni çizimler eklemeye çalışacağım yorum için teşekkürler...
  14. frondal

Yorum için teşekkürler... Evet İtachi karakterini beğeniyorum... En kısa zamanda Hinata ve İtachi karakterlerini çizeceğim şu sıralar boş zamanım yok ...
  15. frondal

Yorumlar için teşekkürler... Yeni çizimlerim olacak inşallah çok yakında...
  16. frondal

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

Güzel çizimler... 1.sayfanın 2.resmini çok beğendim... ;) 2. sayfadaki resimiler de güzel olmuş duygu aktarımı iyi benim görüşümce...
  17. frondal

Yorum için teşekkürler... Tabiki çizerim...
  18. frondal

Yorum yazan herkese teşekkür ederim arkaşlar... ;)
  19. frondal

Levi İçin Özel Manga

Bilgilendirme için teşekkürler.
  20. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Arkadaşlar çizimlerim nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum frondal-->(ismail ÇELİK). Bana ulaşmak isteyen arkadaşlar için Facebook Adresim :Buraya Tıkla
  21. anime eklediniz mi siteye yok sa alt yazı çalışmaları sürüyor mu ne zaman eklersiniz. tükanime ekibine başarılar ve animeler için teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.