Jump to content

Wexton

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Wexton kullanıcısının paylaşımları

1. senin linkin kırık... hiç olmadı inciswf ye yükle...
  2. önce sevdiğiniz videoyu ya da mp3 vs. türevi şeyleri swf haline getirip şöyle bir siteye yüklüyoruz sonra yüklediğimiz swfnin adresnin şu iki kod arasına girip kodu kopyalayıp profil -imzamıza yapıştryoruz http://inciswf.com/ alıntı değildir... paylaşımlarıma devam edeceğim emeğe saygı +rep fln filan B)/> :D/>
  3. Sohbeti bıraktım...Elimde 8 seri anime+2 manga+yeni sistem çevirileri var...işimdeyim-gücümdeyim...

4. Wexton

☜ 404 Çeviri Grubu ☞

seni de ekledim gruba :)
  5. flood için içini rahat tut... flood boş ileti kasanlar için ne yaptığın ortada görüyoruz... çekinme yani :)
  6. 2.sezonu beraber oluşturalım diyorum teklifim bu ;) ben de kısa filmler için senaryo yazmıştım bi aralar ki hala bazı mangalar için one-shot kıvamında mini hikayerle yazıyorum FF e gelince... 1-) konu sürükleyici, anlatımın sade fotoğraf kalitesinde anlatıyosun harflerin direk beynimdeki tuvale nakşediyor 2-)kurguda biraz zayıflık var karakterler çok ucu açık kalmış gerçi FF bu bi seviyeye kadar olur ama biraz daha çizgisi belli olabilirdi karakterlerin... 3-)"Cennete yazılan kod" bu bi yerden tanıdık geliyor fantezi çok hoş :) eline sağlık...devamını bekliyorum...
  7. Wexton

MeP StudiO :P

mep ??
  8. Wexton

En Zeki Anime Karakterleri

Kendini adamak ve bir hedef uğruna herşeyini feda etmek "bağımlılık ya da hırstan ibaret değildir kanaatimce ;) Kafa yormaktan kastım şu aralar "Death note one shot" için senaryo yazıyorum B) belki günün birinde birisi çizime aktarır... Ben de tartışma taraftarı değilim ki bu tartışma seviyeli olduğu sürece herhangi bi sıkıntı doğacağını sanmıyorum fikirlerine her daim saygı duyarım damarıma basmadıkça tabi :) not. En başında yapman gereken sadece listeyi oluşturmaktı eleştirilerini kendine saklamaydın -.-
  9. Wexton

☜ 404 Çeviri Grubu ☞

Dostum seni de gruba alıyorum ;) Yalnız "skype" ağımıza girmen gerekiyor yani skype kullanmak zorunludur :) ayrıntıları konuşmak için buyrun ekleyin; skype name: wext0n
  10. Wexton

o zaman sadece listeyi oluştursaydın "Fenomen" bi Karakteri böylece kestirp atarak bu kadar basitçe harcamana göz yummmak benim için o kadar da basit değil -.- Öncelikle mesele iki karakterin hangisinin zeki olduğu değil mesele senin zekaya bakış açın... Zeka çok yönlü bişidir kilo-uzunluk vb. gibi düşünüp iki zekayı böyle karşılaştrmazsn... Death note da izledğimiz evet bir zeka savaşı , strateji mücadelesi vs. olabilir ama savaşta en iyi stratejiyi güden kazanır en zeki yahut en güçlü olan değil... Seni bilmem ama ben çok roman okudum (Klasik-kült eserler dışında dedektiflik-polisiye vs özellikle) her zaman bi güç dengesi vardır Kira-L terazinin iki tarafında olsalar da olay tamamen hikayenin devamını sağlamak amacıyla oluşturulan güç dengesinden ibarettir...İki karakteri temeli olmayan hayranlığımızla yargılayıp karşılaştırmak yanlış... Yukarıda bağımlılığın zararından bahsetmişsin bağımlı olan "zeka"sını sınırlar vb. bişi demişsin güya Kira hırslı ve bağımlı bi kişilik... Kira aile-onur-kişilik herşeyle bağını koparmıştır hatta kadın-para herşey elinn altında olmasına rağmen amacı uğruna ilerlemek için kimseye bağlanmayı kabul etmemiştir... Basitçe "Hırs" deyip geçmemek lazım istikrar+irade+kararlılık+feda+strateji= Kira anlaşılan kimse benim kadar Death note için Kafa yormamış ;) Amistrated için cevap ; peki "L" deki tesisat ve erişebilrlik Kira'nın elinde olsaydı ? Kira o zamanlar basit bi lise öğrencisi... ki Kira sonlara doğru bu gücü de elde ediyor ve neler yapaildğini görüyoruz... herkese kök söktürüyor... B)
  11. Düşük göz kapaklı ??* çekik göze devam :D
  12. Hayatımdaki tek aksiyon çaya batırdığım bisküviyi kopmasına ramak kala çayın içinden çekip ağzıma götürmek.

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Bazende tam ağzın açıkken bisküvinin çaya düşmesi ve senin kaşıkla imtihanın.Hayat çok acımasız...

13. Haftasonu Usain Bolt'un 1 yıl çalışıp yarışı 9 saniyede bitirmesi gibi...

1. LeornKayn

LeornKayn

Haha cok guzel benzetme :D

14. Wexton

Burada zekadan bahsediyoruz...Hırsına yenik düşmek vs. zekayla çok uzak kelimeler bunlar -.- konu irade olsaydı belki... Ayrıca söz konusu "Kira" olunca zaten iradesi sınırların ötesinde bi karakter. Basit bi hırsa kapılarak herkesi amaçsızca katleden sapık bi katilden bahsetmiyoruz burada dünyayı biraz olsun temizlemek için kişiliğini-ailesini-onurunu herşeyini feda eden birinden bahsettiğimizin altını çizelim. olay hırs vs. olsaydı "Kira" yerine para ve menfaatlerini düşünen bencil birini izlerdik. tekrar düşünlelim... "L" karakterine kapılıp onun etkisi altında Kira'yı da bu kadar harcamak yalnış ... spoiler içerisnde "kilit" yorumum bulunuyor "Death Note" u izlememişseniz kesinlikle açmayın !!! -sizin iyiliğiniz için- Hatta "Kira" o kadar zeki ve manga-anime içerisnde gerek zeka-gerek irade hakimiyeti karakteristik özllker vs. yönlerinden o kadar üstün tasarlanmıştır ki yazar onu öldürememiştir...Onun ölümü bile bir başka insanın hatasına bağlanarak gerçekleşmiş kısaca Yagami yine yüceltilmiştir..Herşeyi yöneten yarı-tanrının ölümü yardımcısının hatasıyla olmuştur... hata: peşinde fbı- japon teşkilatı vb. birimlerin kol gezdiği bi adamın yediği yemekten-içtiği sudan şüphelenmesi gerekir ve defterin bir parçasını kesinlikle ayırmalı ve her ihtimali düşünerek onu kullanmalydı..
  15. Wexton

Rütbe Derecelendirme

biliyorum konuyu hortlattım ama şahsen otaku-san-chan gibi japonca kelimelerden uzak duralım kanaatindeyim... "özellikle otaku" artık çok anlam kaymasına uğradı gerek animelerde bile otaku kelimesi "ezik-bağımlı" manasına gelen garip bi kelime oldu çıktı... benim fikrim: 0 - 49 >Yeni Üye 51 - 99 >Katılımcı Üye 101 - 499 > Sevilen Üye 501 - 999 >Paylaşımcı Üye 1001 - 1999 >Paylaşım Yetkilisi-moderatörü-upload kelimesi pek bi itici geliyor bana- 2001 - 2999 > Paylaşım makinesi-paylaşım delisi-paylaşım ustası vs canavarı da olabilir D: 3001 - 9999 > Yükleme Yöneticisi-paylaşım sorumlusu vb. 0 - 49 >Çekirge üye 51 - 99 > usta üye 101 - 499 > geveze üye 501 - 999 > Yorumcu üye 1001 - 1999 > Eleştirmen üye 2001 - 2999 > Duayen-Maestro
  16. Wexton

☜ 404 Çeviri Grubu ☞

Kesin bi tarih yok...Müsait olduğumuz en kısa zamanda başlayacağız...
  17. Wexton

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

elfen lied...tamamen overrated..klişeler düğümü...
  18. Fok balıkları çok yalnız !

19. ☜ 404 Çeviri Grubu ☞ Merhaba arkadaşlar ! Başlıktan da anlaşılacağı gibi biz site bünyesinde sizler için çeviri yapan bir grubuz... Amacımız siz ve animeler arasındaki "DiL" engelini kaldırmak :) Bu misyonla vaktimiz çok-keyfimiz denk oldukça çeviriler yapmaktayız.... Grubumuza katılmak isteyenler ✔ İngilizceye genel hatlarıyla hakim olmalı ve takım halinde çalışmanın bilincinde olmalıdırlar. ✘ Sorumluluk sahibi olmayan,bizi yarı yolda bırakacak üyeler istemiyoruz,baştan anlaşalım :) ✯ Gruba katılan arkadaşların kullanıcı başlığı ve imzaları tarafımca güncellenecektir. ➲ Çevrilmesini istediğiniz animeleri bu başlık altından ya da bize özel mesaj yoluyla belirtebilirsiniz... Grup üyeleri; ♛ Wexton ➤Çeviri & Genel KontroL ® Rojo* ➤Çeviri & Senkron ☠ SiyahBeyaz ➤Encode & Çeviri ❤ Renvacy ➤Çeviri ☯ Çevirmen-J ➤Çeviri & Encode & Senkron ☪ Owned ➤Çeviri & Encode Projelerimiz ✪ Çevirmekte Olduğumuz Animeler 1-)Spawn http://www.turkanime...ime-detay/Spawn ✪ Gelecek Çalışmalarımız 1-)Switch http://www.turkanime...me-detay/Switch 2-)Baki The Grappler http://myanimelist.n...ki_the_Grappler Not: çizgi roman-manga vs. de çevirmeyi düşünüyorum isteklerinizi değerlendireceğim.. Not 2:anisekai ile görüştük ve dansai bunri no crime edgeyi çevrmeyi bıraktık...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.