Jump to content

BESTE_ALICE

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

2 Takipçi

BESTE_ALICE üyemizin başarıları

1. Çoook mutluyum <3 Noragami Aragoto ve Diabolik Lovers More Blood gelecek <3 Dört gözle bekliyorum her ikisini de! Lüften çevirmenler elinizden geleni yapın! Arigato ;)) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
  2. ilk bölüm yayınlandı deniliyor doğru mu? doğruysa ne zaman çevrilir?
  3. dostlar ilk bölüm yayınlandı deniliyor doğru mu?Doğruysa, ne zaman çevrilecek haberi olan?
  4. çook mutluyum bir an önce gelsin ne olur :)
  5. BESTE_ALICE

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

Vampire Holmes u merak ettim. Gerçek bir Sherlock Holmes hayranı olarak. Ancak neden bazı animeleri hakkında bilgi vermiyor? Başka animeerinde Ova sı çıkıp duruyor?
  6. BESTE_ALICE

Anikeyf Fansub

merhabalar. brothers conflict in çevirisini bu grup mu yapıyor? yapıyorsa ovaları ne zaman çevrilecek?
  7. bu ara köpürüyorum ya

8. çevirmenler elinizden geleni yapın. Dört gözle bekliyorum bu sezonu :* yalnız ben bunu indiremedim :/
  9. Sonunda!! En sonunda gelecek :) O kadar uzun süredir bekliyordum ki :) Mutluluktan yere basamıyorum... Ancak o kadar ay nasıl sabredeceğim. Çeviri yapacak arkadaşlara sesleniyorum: Ganbatte! ve lütfen acele edin :) Arigato Minna-san
  10. BESTE_ALICE

2013 Sonbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Bu seferkiler de beklediklerim çok fazla ama 2013 animelerinde bende kaichou wa maid-sama ve vampire night'ı görmüştüm bir bilginiz var mı?
  11. BESTE_ALICE

Manga Yazan Karakterler

Ahh gerçekten çook teşekkürler :) İşime çok yaradı :) Sizler harikasınız <3
  12. BESTE_ALICE

Kamisama Kiss OAD Geliyor

Woooww bu harika bir haber! Süper bir animeydi. Bence de devamı olmalı :lol:
  13. Zamanı gelince anime tasarımcısı olmak istiyorum!

1. LeornKayn

LeornKayn

İnş. olursun :)

14. Keşke bende bir gün hayalimi gerçekleştirebilsem....

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.