Jump to content

sukki

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

sukki hakkında

• Doğum günü 12/05/1993

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://eelssukki.blogspot.com

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kore, Japon ve tabisi animeler

sukki üyemizin başarıları

1. Mamoru Miyano seslendirirde izlenmez mi :cheer2-onion-head-emoticon:
  2. sukki

Naruto Shippuuden’e 2 Haftalık Ara

ama yapılır mı bu :depressed1-onion-head-emoticon: tam cinayet sebebi bunlar :hate-onion-head-emoticon:
  3. sukki

Kenshin Devam Filminden Video

animeyi izlemeye gerek yok :D film tek başına yeter :D gozaru diyişini duymak istiyorum bi daha :D
  4. Derler ki ; Bazı hayatlar zaman içinde bağlıdır biribirine... Çağlar içinde yankı bulan eski bir çağrıyla zincirlidir bir ötekine.. KADER..

5. eren i logan lerman oynasa ne güzel olur :admire-onion-head-emoticon:
  6. bu yüzden olduğunu sanmıyorum. bende süresi bitince crack yapmıştım sorun çıkmamıştı.
  7. resimde dosya türü yazan yeri tüm dosyalar yapıp deneyin birde. windows xp kullanıyorsunuz değil mi? onlarda böyle bir sorun oluyor.
  8. patch ı açmadan idm nin yüklendiği yere taşıdınız mı? göstermekten kastım, patch dosyayı bulamadıysa (not found hatası verdiyse) siz klasörün yolunu belirteceksiniz. yaşadığınız sorunla ilgili caps verirseniz daha kolay yardımcı olurum :)
  9. 6.15 Tam Sürüm Öncelikle bilgisayarınızda İDM yüklü ise silin. Sonra bu işlemlere başlayın. İndirmek için: Uptobox ya da : Rapidgator İçinde IDM 6.15 Setup ve Patch dosyamız var. 1.) Setup u açın ve idm yi yükleyin. 2.) Yükleme bittikten sonra sahte kayıt uyarısı versede o pencereleri kapatın. 3.) Sağ alt köşede İDM simgesi varsa sağ tıklayıp çıkış deyin 4.) İndirdiğiniz dosyadaki patch ı İDM nin yüklendiği yere taşıyın Örneğin bende burda: C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\ 5.) Sonra patch dosyasını açın ve çalıştırın. Patch yazan yere basın. Bittiğinde patch ı kapatabilirsiniz. Uyarı verirse idm nin yüklendiği yeri siz gösterin. Soru sorarsa sukki yazarsınız :) İşlem bu kadar. Bir sorun olursa konunun altından yada özel mesajla sorabilirsiniz. :) Not: Patch dosyası virüs uyarısı verebilir. Zararlı değildir. Kullandıktan sonrada silebilirsiniz
  10. isteyen varsa 6.15 sürümünü patch dosyasıyla beraber paylaşabilirim :) eski sürümler video izlerken sorun çıkartır..
  11. Artık şu Cedric 9 yaşına basaydı eyiydi

12. bende ek görünmüyor :huh: yoksa yok mu <_<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.