Jump to content

Kuran KanameYuuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Kuran KanameYuuki hakkında

• Doğum günü 09/07/1991

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://www.turkanime.tv/kullanici/UsagiMamo

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Kuran KanameYuuki üyemizin başarıları

1. Kuran KanameYuuki

Sailor Moon Crystal’in Kesin Tarihi

Beklemez olur muyum hiç bekliyorum tabi bir sene oldu. Tekrar tekrar izledim animeyi :) Tsukino Kawatte oushiyo kiyo
  2. Anthony Brown Adley'di Şeker Kız Candy de sarışın ölen çocuğun adı. Ben geçen sene tekrar izlemiştim hala ilk günkü gibi acısı taze sanki gerçekmiş gibi hüngür hüngür ağlarım hala. Tabi ki Terry G. Grancesther'i de unutmamak gerek. Bir de ölen Anthony'nin dayısı vardı sarışın ooji sama :) Albert Adley :) Candy nin Anthony sandığı ilk aşkı :D
  3. Kaç kez izledim tekrarlarını hiç bilmiyorum 200 bölüm az değil hani ama bi çok kez izlemişimdir. Öyle ki hem güldüm ,sevindim hem üzüldüm ve içim yanarak ağladığım sahneleri bilirim. Birebir sanki hiç izlememişim gibi yaşadım hepsini. İçimi acıtıyor hala izlediğimde bazı sahneler. Beni gerçekten derinden etkileyen animelerden ikincisidir. İlki Şeker kız Candy idi. Çocukça gelebilr belki ama gerçek aşkı arkadaşlığı dostluğu en iyi anlatan animelerdi bu ikisi de.
  4. Kuran KanameYuuki

Vampire Knight~FC

Bende katılabilir miyim ? Bende animesini kaç kez izledim bilemiyorum. Bilgisayara indirdim iki sezonu da oturup izliyorum. Mangasını da okudum bitirdim. Müziklerini de telefonuma indirdim dinliyorum sürekli. İlk animem oluyor kendisi.
  5. Starry Sky nin devamı ve Shugo Chara Party de çevrilse çok güzel olur.
  6. Ilginç konulu animeler geliyor çok belli Ama aralarinda iki tane var ki biri seka ichi hatsukoi diğeri de love stage :) en çok beklediklerim
  7. Bende önyargili yaklaşıyordum başta iğrenç buluyordum ama bi kere ilk bölümü izledim bi bakmıştim ki ilk sezonu bitmis. Romantik komedi bu kadar mi güzel işlenir konu içerisinde. Unutmayin bu yalnızca çizgi film gerçek değil. Üstelik diğer karakterin kızdan hiçhir farkı yok zaten . Hatta şu anda junjou romanticanin ilk sezonundayim. Mangasini da okuyorum çok güzel tavsiye ederim kesinlikle. Aslında gerçek aşkin nasıl ve demek olduğunu çok daha iyi anlatiyor. Ilk ve unutulmaz ask.
  8. Süper birşey :) second passo da hiç birşey açıklığa kavuşmamisti. Umarım ilk sezonu gibi de olmaz :)
  9. Kaichou wa Maid Sama, Skip Beat, Kamisama Hajimemashite , Kyou wo Hajimemasu yu Mabushi Majo ekibi çeviriyor.
  10. Kuran KanameYuuki

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Code Breaker daki Sakurakouji Sakura denen kıza gıcık oldum anime boyunca Ogami den başka dediği laf yoktu.
  11. Ek bilgi. Yuuki nin dogdugu günden beri nişanlisidir. Ve birbirlerini çok sevmişlerdir :)
  12. Yuuki insan olduğunda da vampir olduğunda da gel kanameyi sevmiştir sözüne bittimm. Gerçekten öyleydi hep kanameyi sevdi. Animede de iki sezonda birbirlerini sevdiler. Mangada da son sezon son ana kadar öyleydi taa ki manganin finalindeki son sahneye kadar. Ah kanamemmm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.