Jump to content

DarkSoul

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

5 Takipçi

Profil Bilgileri

Dünya gezegeni, Güneş Sistemi, sonsuz uzay falan.....

Son profil ziyaretçileri

2468 profil görütülenme

DarkSoul üyemizin başarıları

1. DarkSoul

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

2013 şubat çıktımı ki ben Kamisama no İnai Nichiyoubi incelemesini yazmıştı kaç saat uğraşıp
  2. Dangan Ronpa, Bugünlerde bayağı ilgi görmüş yeni bir animedir. Konusu testereye falan benzemez, aksine DeathNote gibidir. Epey tavsiye edilir, yeni başlayanlara da Otakulara da ilealdir. Konu: Yeni ve başarılı bir okul olan Hope's Peak Akademisine pek kişi gidemese de bazı karakterler gider. Sonra bir anda, bayılma gibi bir durum bile olmadan kendilerini içeride, lüks otel gibi bir mekanda bulurlar. Oradan çıkmanın tek yolu fark edilmeden birini öldürmektir.Fark edilirse s*çar öldürülür. Not:Bunu izledikten sonra üniversite kazanmaya çalışmam ben. :mellow:
  3. DarkSoul

^^-*SAKIN TIKLAMA*-^^

Ahahahahah :lol:
  4. DarkSoul

^^-*SAKIN TIKLAMA*-^^

LOOL!!!
  5. DarkSoul

Nasıl bir anime istersiniz?

Bi benimki nası olmuş söleyin
  6. DarkSoul

Favori Anime Müzigin ?

Mirai Nikki op 1 Deadman wonderland op Death Note hepsi ve Ergo Proxy op
  7. DarkSoul

Nasıl bir anime istersiniz?

Aklıma bii konu geldi: Şimdi 4 kişi var bi anda Asya kıtasında uyanıyolar amaa baaaşka yerlerde biri Rusya diğeri Japonya vb. Daha sonra yanlarında tuhaf bi silah var lazerli bide kimlik kartları var konuşmayı yürümeyi biliyolar daha sonra her gün gece 12 de birbirlerinin bedeninde uyanıyolar işte bi düzen içinde sadece göz renkleri deişio (kırmızı mavi yeşil sarı sırasıyla) daha sonra onlar gibi değişen yenileri de geliyo savaşıyorlar falan.Aslında spoiler sölüyüm indi bunlar gelecekteki batan bi ülkeden gelmiş o ülkeyi batıran ülkenin geçmişteki sınırlarına yok etmeye gönderilen nitelikli askerlerin prototipleri sonradan gelen gerçek askerler (onlar ne yapması gerektiğini biliyo) ile savaşıyo iştee bedenleri deişe deişe. Bi okuyun güzel konu diilmi
  8. DarkSoul

anime lakabınız

Mutlu Büyücü!!! Adım Kerem de....
  9. KİWİ den anime izleyince mobil olarak da çalışıyo!!! Cool!

10. DarkSoul

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

1. İnternet ortamında yaş diye bişey yoktur ve herkes kullanıcı adının ismini taşır 2. Ben de 13 :)
  11. Bana hep Japon derler ama Anime aşkım ve Japon/Çin mutfağına olan ilgim için. <_< :lol: O değilde şirinler neden mavi???
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.