Jump to content

Physicist

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Physicist hakkında

• Doğum günü 04/07/1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://www.turkanime.tv/kullanici/cuneytg

Profil Bilgileri

Physicist üyemizin başarıları

1. Anlatımda hoşuma gitti izlersem heralde kendimden birkaç parça birşeylerde bulabilirim. Ya üzülcez ama sonunda sevincez tarzı anime buda heralde inşallah öyledir =) sonu güzel olsun kendimizi de iyi sonlar görebiliriz le biraz daha kandıralım =)
  2. Physicist

TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014

Dergiye katkısı olan tüm arkadaşların ellerine sağlık çok muthiş bir dergi okudum çok zevkliydi. Özellikle chuu2byou demo koi ga shitai, müze, ai'nin kristali, eğitimler yani aslında tüm yazılar çok güzeldi teşekkürler. Domo Arigato gozaimashita
  3. Physicist

ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)

çizimler çok süper olmasada kendilerine has tarzlarıda var üstelik eğlencelilerde waaaooowww =) Ellerine sağlık kardeşim.
  4. Physicist

Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Programı

bundan bi 12 yıl önce olsa inanırdımda belki şu yaşımda kandıramazlar :D
  5. Physicist

Gantz FC

Benide eklermisin mangasına başladıktan sonra bende animeye üzüldüydüm lakin o da sonu hariç kötü değildi o kadarda diye düşünüyorum
  6. Vay arkadaş kim derdi veledken uzanıp izlediğimiz anime günün birinde tekrar yayınlanacak =) Animez'e helal olsun :D Yine Trt1'de olurdu Şeker Kız Candy diye Candy Candy" o da çok güzeldi ya =) aman allah'ım çocukken çok kız animesi mi izlemişiz diye fark etmiyor değilim. Hayırlısı bakalım. Not: Son yorumlarda da şeker kız'dan bahsedilmiş heralde ilk sayfaya göre yorum yaptıydım ama görüyorum ki 90'burda =]
  7. Bilgilendirme ve Düzenleme için teşekkürler. Daha az filler olsa her animede iyi olurda bazen fillarlarda hatta bazen değil çoğu zman fillerlarda sarıyor beni =)
  8. Physicist

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

ara üzücü ama sınav haftasına kadar olması sevindirdi birden, ara ara böyle aralar olsun dinlensinler biraz, kafa yor yor nereye kadar :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.