Jump to content

HUNTER

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

1 Takipçi

HUNTER hakkında

• Doğum günü 01/18/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1429 profil görütülenme

HUNTER üyemizin başarıları

1. Bence uzunca bir seri olma potansiyeli taşıyan gerçekten harika bir anime sezon sezon olmaksızın sürekli devam etmesi gereken bir Anime olsa daha iyi olurdu.Konusuda buna yatkın bir yerde ağır spo almışmıştım konuyu dağıtsalar baya uzun bir anime olur
  2. HUNTER

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gangsta dün bitti
  3. HUNTER

High School DxD 3. Sezon Duyuruldu

3 Sezonun çıkacağına emindim echide en çok adı duyulanlardan sonuçta komedi ecchi bi çoğu gayet güzel fakat beni en çok bağlayan ecchi teknikler oldu yeni teknikler olursa baya iyi olur diye düşünüyorum tabi ejder donanımlarıda harika
  4. Sanırım ben en Suskun gurubundayım uzun zamandır sadece girip çıkıyorum :ph34r: ama Avatarı bilmem B) :D
  5. Vay be gerçek dimi devam edecek yani gerçekten çok mutluyum :) 4 gözle bekledim sonunda gerçekten gelecek umarım :) Halay başıyım ben bu haberle :D
  6. Kakashinin 1000 tekniği olsada Çakrasının yetersiz oluşudan yapamadığını düşünmüştüm.Yinede öyle galiba sadece çoğunlukla kopyalayışını göreceğiz sanırım zaten bin kadar tekniği ne kadar düşünselerde hepsini oluşturup gösteremezler.Neyse yeni bi kaç haraket görmekte yeter zaten :)
  7. Ore no nounai sentakushi ga Gakuen Love-comedy wo Zenryoku de Jama shitei? Gintamadaki maymuna verilen ad gibi olmuş uzadıkça uzuyor :D
  8. HUNTER

Seitokai Yakuindomo 2. Sezon ve OAD

:D Gerçekten espirileriyle komik bir seriydi devamının gelick olması sevindirdi :D
  9. İyide çok saçma geldi bana daha bir sürü vurdulu kırdılı çizgifilm gösteren kanallar var hatta anime yayınlayan kanal bile var sadece çocuğun Trt izleyeceği ne mağlum hem onu geçtimde olay ailede bitiyor ilgilenmeyip atarsan tv'nin başına çocuk uçarda kaçarda neyse en azından padişahlarla ilgili yapacaklarsa Muhteşem Yüzyıl gibi olmasında geresi önemli değil gerçi padişahlarla ilgili çizgifilm izleyen çocuğun ilgisi ergeç muhteşem yüzyıl gibi dizilere kayacaktır.Umarım öyle olmaz.
  10. HUNTER

Anime&Manga Türleri ve Bilinmesi Gerekenler

Bencede çok yararlı bir paylaşım olmuş :)
  11. HUNTER

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Aynen öyle ama izledikten sonra listeyi değistiricem büyük ihtimal one piece 2,3.e koyabilirim 600 bölüm biraz korkutuyor
  12. HUNTER

Üye Albümü

Zenci Klıbi :D ben sadece iyi bir tatildi diyeyim o zaman :D
  13. HUNTER

Bir Anime Karakteri Olsaydınız...

Kısacası Buna benzer B)
  14. Hele şükür yakında bitiyor umarım iyi bölümlerle karşılaşırızda bu kadar fiil bölüm izlemeye değdi deriz umarım :D
  15. HUNTER

Yeni Zangetsu (spoiler içerir)"tahmin"

Fulibiring çalındı ama özelliklerini taşıyor olabilir shinigami elbisesindeki o dövmeler bankaideki o kaplama fullbiringi anımsatıyor ginjoda bu kabiliyetler nasıl acaba ona fulibiring den kazandırdığım bişeymi demişti.Ginede emin değilim ama ihtimali var belki fulibiring gücünü özelliklerini biraz taşıyor olabilir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.