Jump to content

WingatesHellsing

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

WingatesHellsing üyemizin başarıları

1. Eyvallah teşekkür ederim çok ilginç bir kurgusu olacak bakalım nereye kadar gideceğiz :)
  2. http://www.youtube.com/watch?v=6oMlIZJjFf0 Mobil;www.youtube.com/watch?v=6oMlIZJjFf0 Elimizden geldiğince küfür kullanmadık 1 tane argo kelime var +18 içerik kesinlikle yok. A-Sosyal Yapım ! Malesef youtube ekran şeklinde koyamadım biri yardımcı olursa iyi olur :)
  3. Hepsi yüksek yaş'a hitap etmiyor malesef. Pokemon yüksek yaşamı hitap ediyor ?
  4. Merhabalar 2004-2005 gibi başladım animeye çok uzun zaman geçti anime izleyeli fakat bir şey dikkatimi çekiyor ki oda şu.Forumda küçük yaşta bir sürü kardeşimiz var.Belki 11 yaşında olan bile vardır ama konumuz 11-16 yaş arasının anime çizgi film değil lafı ile savunması ha bunda kötü bir şey yok fakat bir çocuğun çizgi film değil bu diye savunması etrafındakileri komik duruma düşürüyor.Çünkü karşınızdaki kişi size zaten çocuk gözü ile bakıyor siz çizgi film bu değil deyince daha çok hoşuna gidiyor.Birde boş muhabbetler var en aptal anime karakteri en mal anime karakteri en boklu anime karakteri.Bence goku alucardı döver yok yok naruto alucardı parçalar şu teknikle.Sizce bu yaptığınız karşılaştırma mantıklımı boş muhabbet etmeden takılırsak eminim daha iyi olacak.Dışardan gelip animeyi hiç bilmeyen bir kimse bu ne olm çocuk hep diyebilir.Çocuk olmanız kötü birşeymi kesinlikle hayır bende çocuk oldum ama söylemek istediğim şu madem anime çizgi film değil ve yüksek yaşa hitap ediyor sizden ricam biraz daha seviyeli konular açmanız. Teşekkürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.