Jump to content

senseecosplay

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

senseecosplay kullanıcısının son zaferi 23 Ekim 2013

senseecosplay en beğenilen içeriğe sahiptir

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://www.senseecosplay.net

Profil Bilgileri

senseecosplay üyemizin başarıları

1. senseecosplay

ANİME SİNEMA ETKİNLİKLERİ

Amatörlükte sınır tanımayız efendim! :D Çok nazik yorumun için teşekkürler, bekleriz etkinliklere! Birlikte eğlenelim :3
  2. MERHABA Sensee ben ^^ Tanıyan tanır, birçok konuda ücretsiz kostümlü kostümsüz kültürel etkinlikler düzenlemekteyim. Bu seferki sponsorumuz American Life'ın bize sunduğu mini sinema salonu ile anime sinema etkinlikleri serisini başlatıyoruz! Katılmak çok basit. BURAYA tıklayarak açıklamaları okuyun, yönergeye uyarak e-postanızı yollayın. Etkinlik tamamen ücretsizdir ve sürpriz hediyelerle dolu olacaktır. Aile bireylerinizle katılabiliyorsunuz. Kostüm giyebiliyorsunuz. Fotoğrafçınızı getirebiliyorsunuz. Sayfamızdan daha sonraki sinemalarımızı da takip edebilirsiniz. Etkileşimlerinizi beklerim! Sevgiler !
  3. senseecosplay

Japon bir arkadasim Cosplay urunleri satiyor

Aaaa çok hoş! *Face sayfasına geçti hemen*
  4. senseecosplay

En Son Bitirdiğiniz Anime?

True Tears *-*
  5. Yeni etkinliğimize sadece birkaç gün kaldı, buyurun gelin! B) AYRINTILAR İÇİN
  6. senseecosplay

SenseeCosplay Burada!

Güncellemeler! ^^ Merhaba millet! Forumunuz okulların açılması ve kışın ufak ufak hapşırtmaları sebebiyle birazcık susmuş ama olsun ben dolanmaya devam ediyorum eheheh :D Biz COSPLAY çalışmalarımıza ETKİNLİKLERİMİZE tam gaz devam ediyoruz ^^ MESELAA: Dantegrafi'nin şöyle bir kısa filminde rol aldık :D (yakında bununla ilgili sitemde sayfam yer alacak): YOUTUBE'DA İZLE! Gamex de cici modelim kostümümü taşıdı (tıkla!) K Live Etkinliğinde Jubei-chan kostümümü taşıdım, yakında siteme hikayesi eklenecek (tıkla!) veee bumerang ödülleri başladıı! DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM ^^ / OYLAR BURADAN VERİLİYOR! ^^
  7. senseecosplay

SenseeCosplay Burada!

TOPTAN HOŞBULDUK ARKADAŞLAR! :D Ne kadar hareketli, aktif bir forumsunuz yahu maşallah, bu kadar çok cevap için çok teşekkür ederim ^_^ Hakkımda yaptığın paylaşımlar için çok sağol 3ira, Balsa ben ve eşim için çok değerli bir karakterdi, elimden gelenin en iyisini Eurocosplay seçmeleri anısı olsun diye yaptım ;) Sevgili DeathBook ben öğretmenim bilenler bilir, bir sınıfta öğrencilerim arasında çıkmıştı beni tanıyanlar ve takip edenler, bak o çok enteresandı :D Şişli taraflarında bir okulda görev yapıyordum, sekizinci sınıflardan uzuuun boylu güzel iki kız öğrencim bir gün ellerinde karton kunailer ile geldiler ve benim tutorial (eğitim) yayınımdan bakarak yaptıklarını söyleyip teşekkür ettiler, takip edeceklerini söylediler. Oturup ağlayacaktım var ya :rolleyes:
  8. senseecosplay

SenseeCosplay Burada!

Ben varım işte böyle amatörce çalışmalarımı paylaşmaktayım ^^ Lütfen sitemi dolanıp en beğendiğiniz ya da eksikler gördüğünüz kostüm çalışmalarımız hakkında yorumlar yapın*-* Unutmuşum ana konuda paylaşmayı benim bir etkinliğim yaklaşıyor... Burdan duyuruyorum buyrun gelin, kendinizi tanıtın: LOLİTA MEET UP! Piknik Çağrısı Facebook Sayfası
  9. senseecosplay

Cosplay Yardım

makoto kino? Demon Queen? Seyshelles?
  10. senseecosplay

Sogeking Cosplay by [RedBaron]

töh vidyoyu göremeden silmişler...
  11. senseecosplay

Kospiley-ül Kambak

Allahım ne var yoksa eklemiş! :D E hani Mad Hatter? *-* Bi de rica ederim aslan model! <3
  12. güzel forummuş yahu, onu düşünüyorum :D

13. Merhaba :unsure: Bana sensee diyorlar, amatör cosplay designer* ım. Forumlarda kendime istasyonlar kurup etkinlikleri takip etme ve kendi etkinliklerimi duyurma niyetindeyim *-* "Cosplay hakkında herşey" sloganı ile insanlara hizmet veren bir şahıs şirketi ve bu şirketin sitesini yönetiyorum. Memnun oldum millet! Herkese iyi forumlar! :lol: Siteme Buyrun *Cosplay Designer: Karakter kostümleri tasarlayan ve bunları giyecek modellere karakter performansı eğitimi veren bir tür tasarımcı veya sanat yönetmeni.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.