Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

Huseyinekrem kullanıcısının paylaşımları

1. Huseyinekrem

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Getirmesine getirirde, mutlu ölebilmek bambaşka bir şey...
  2. Huseyinekrem

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Bende adını unutmuş fellik fellik arıyordum. Sen alıntılayınca gördüm ve buldum. Teşkür^^
  3. Initial D - Awakening :Yapım Yılı: 2014 :Süre: 62 Dakika :Tür: Aksiyon, Arabalar, Seinen :Çeviri: HüseyinEkrem :Zamanlama: Todd Perkins Orjinal serinin yeni baştan, Movie şeklinde, özetlenerek kaliteli bir çizimle yeniden yapılmış halidir. Animasyon kalitesi olarak eski versiyondaki 3d görünüm yerine el çizimine geçilmiş, yani öyle hissettiriyor en azından. Sadece Altyazıyı isteyenler buraya tıklayabilirler. Meraklısına Medya Çıktısı İndirme Bağlantısı
  4. Huseyinekrem

Sword Art Online Dizisi Duyuruldu!

Dimi mal gibi sinon'un kuyruğunu fln sıkıyor. Hiç gerek yok asuna yeter bilenem.
  5. Çeviriyi ayrı yeten srt-ass olarak paylaşma şansınız olur mu acaba?
  6. İzleyebilirim değil, izlediklerimi yazayım. Sword art online 1. sezonu 10 kere fln tekrar izlemişimdir. Clannad'ı parça parça da olsa tekrar tekrar izlemişimdir. One outs'u bilmiyorum kaç defa bitirdim Bütün Hajime no ippo'yu tekrar bitirdim. Dahası varda aklıma gelmiyor şuan...
  7. Bakalım sonuçlar belli olsun, bir de biz okuyup kendimize göre bi oylama yaparız. Elemental denen hikayi şahsen beğenmedim. Yazarında dediği gibi 5 bin kelimelik hikayeyi 2500'e indirdiği için olabilir. Belki de sorun budur. Kelime sınırı çok kısıtlıyor insanı.
  8. Öhh :D 300 küsürdü en son herhalde sanırsam. Altaki... 283?
  9. Az kaldı, bi 5-10 sene sonra aktörlere kimse para vermeyecek :D Tabi büyük yapımlarda, zira kötü türkiş dizi için hala lazımlar.
  10. Ama işte sürekli bi encode yapıyosan gözüne batıyor adamın :D
  11. Benim canımı bi tek şey sıkıyor. Orjinal kaynakta bile, renk geçişlerinde, siyah üstünde oynayan animasyonlarda fln hep bi pikselleşme oluyor. Bunu düzeltebilesek bi...
  12. Denemeye daha yeni başladım, kalite konusunda bir şey diyemeyeceğim o yüzden. Ama render süresini "deli" kısalttı.
  13. Bir de canı çektiğinde sapıtmasa güzel program :D Bende hata verip duruyor şu ara.
  14. Bakalım, gaza geldim bende karalıyorum bir şeyler. Gidişat güzel gibi sanki de, alışamamışım, hep bi devamı gelsin istiyorum bölümün :D O birinciliği alırsam Vampire Knight serisini tamamlarım heralde. 5 tane bende var, 10 tane ordan... Neyse, hayaller beklesin azcık, eller çalışsın!
  15. Ohh, sabaha sarktı ama, sonunda sao linkini yeniledim. Buradan TTnet'i sövgüyle anıyorum. Vodafone'un sınırsız upload kampanyası olmasa o link 1 haftada anca yenilenirdi...

16. Al işte, kazara MEGA'daki animelerimi sildim, bütün sitedeki linkler wefat! Şimdi 20GB animeyi işin yoksa 70kb'den upload etmeye çalış...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Hesabı düzenliyordum, düzgüncei simlendiriyordum fln. Daha önce sildiğim bir iki bir şeyde yer kaplamasın kurtulam dediydim. Ne ara, ne zaman silmişim bilmiyorum. Gitti hepsi. Şimdi baştan yüklüyorum, öncelik saoda zira diğerlerini pek ziyaret eden yok :) En son attığım clannad 2. sezonu başka yerde vardı, oradan verdim onun linkini...

3. Heimatlos

Heimatlos

hangi animeler gitti ?

4. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Mediafire'da yedeklerini buldum, sitedekiler duruyor o yüzden. Bir tek Sword art online uçtu var olanlardan. Sıkıştırıp paylaşmaya hazır hale getirdiğim 1-2 tane daha anime vardı, onlar çöpe gitti.Vodafone'un 1 temmuza kadar sınırsız upload kampanyası var. Oluda bir aksilik çıkmazsa hemen hemen 1 haftada hepsini hallederim.
      http://forum.turkanime.tv/konu/14946-sword-art-online-1080p-ultrarip/

bunu düzeltmem gerek şimdilik. Ardından no game no life'ın 480p mini versiyonu gelecek. Hem X264 hemde X265 olarak. 64 olan her telefonda 4 yıllık bile olsa çalışıyor, ama toplam boyutu 1.4gb. 65 olan çok daha iyi sıkışıyor 970mb toplam, ancak sadece yenilerde düzgün çalışıyor. Sonra bir başka mini versiyon olarak one punch man gelecek, x264 olarak her telefonda çalışacak şekilde. Minilerin özelliği, toplam boyut, bölüm başına ortalama 100mb civarında olması, o yüzden çabuk upload ediliyor, boyutu düşük ve telefonda saklamaya, izlemeye, arşivlemeye çok uygunlar.

Sonra, paket dayanırsa, clannad'ın x265 versino, minisi gelecek. 2. sezonunu zaten yapmıştım, birinciyide eklicem, eksik kalmasın. Sonra saodaki gibi yüksek kalite, yüksek sıkıştırmalı 1080p (ultra rip diyorum ben buna) olacak şekilde no game no life'ı ve one punch man ı atabilirim. Zira miniler pc'de kalitesiz duruyor. VK'nın 480p'si ile 720p'si arasında bir kalitesi var. Yine iyi, ama bu ultra ripler karşısında çamur gibi kalıyorlar.

Saonun 2. sezonu iniyor, onuda ultra rip yapıcam, dadından yenmeyecek :P ama 22gb sıkıştırılmamış hali, haliyle çoook uzun sürüyor. Sıkıştırılmışı toplam 10gb fln olcak. Sao 1 ve 2 nin minisinide ekleyebilirim bir ara. Ama en son yaparım onu, zira bu ultra riplerin sıkıştırılması, bölüm başına 1 saatten uzun sürüyor. Aslında sao 1. sezon gibi sıkıştırsam bir bölüm 2.5 saat sürüyor. Ama arada o çok net bir fark olmadığı için o kadar abartmayacağım. Zaten 2. sezon için değmez.

Özetle bu şekilde. Belki tokyo gül gibi popi serilerede el atabilirim istek olursa, ama hiç içimden gelmiyor...

17. Huseyinekrem

İmza Boyutları

Kurban olduğum adminim biraz daha açık yazsaydınız keşke :D Neyse yapalım bakalım.
  18. Huseyinekrem

İmza Boyutları

Şimdi ben imzama bir resim koysam, onun altına tek satır açıklama babında bir yazı yazsam ve spoiler butonu aracılığıyla bir kaç link paylaşsam, olur mu?
  19. Güzle düşünmüşsünüzde yani, bilemedim. Benim dediğimin ilacı yok. Adam iyi yazıyorsa ama birinci olacak kadar iyi olmasa, takipçi kitlesi sayesinde rahatlıkla birinci olabilir. Şikayetim buna. Şurda sınava bir ay kalmışken güzel bir ff yazmak epey vakit alacak. Boş yere emek harcamak istemem doğrusu.
  20. İyi güzelde, bu okuyucu oylaması kısmı çok saçma. Adamın eli kalem tutuyodur, haliyle finallere kalır. İyi de bir takipçi kitlesi varsa benim hiç sansım olmaz ki... Bari birini juri fln seçseydi...
  21. Huseyinekrem

Animenin yaşı yoktur Yaş 20

Vay angaralı gardaşım :D Şakası bir yana, bende de hacı boy sakal var, yani bildiğin yaşlı emicemden daha uzun. Telefon ekranında anime tarzında bir kız, müzik animelerden. PC masaüstünden anahtarlığa kadar anime. Yaş 21. İkizim her gördüğünde japoncayı katlederek saçmalasada, evdekiler aman o ne be desede bir şey değişmeyecek. Çünkü onların izlediği saçma salak, her saniyesi bir hatayla dolu türkiş - hintli dizilerden daha iyiler. Herr açıdan hemde. Yahu bize dostluğu, birbirini korumayı öğrettiler en kötü. Dizide ne var peki? Nasıl öpüşülür ve adına ormantizim denir?. Aman, kalsın :D
  22. Huseyinekrem

( 15 / 12+ ) Flying Witch

O zaman yemeyip yanında yatabilirim!
  23. Huseyinekrem

[Mini MKV] Clannad: After Story [480p]

Up up! Gececilerde görsün :P
  24. :Yapım Yılı: 2008 :Tür: Dram,Romantizm :Bölüm Sayısı: 22+3 :Konu: Okulun bitmesinin ardından ne yapacağını bilemeyen Okazaki ve Nagisanın başından geçenleri anlatıyor. Serinin ikinci sezonu. Çeviri: dr_frenky - Redaksiyon: Luthien ******** Mini MKV Nedir? Hevc(h265) codec'i ile yüksek sıkıştırma oranına sahip video formatıdır. 480p olmasının sebebini de, nasıl yapıldığınıda açıkladım arkadaşlar. Handbrake konusunda mevcut. Konuya ulaşmak için tıklayınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.