Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

Huseyinekrem kullanıcısının paylaşımları

1. Huseyinekrem

Kaichou wa Maid-sama!

Tipinden çok tarzı ve davranışları için izletiyor ztn. Usui'de tipinden aşık olmadı. Bizi de onu da hal ve haraketleri cezbetti :)
  2. Son 2 senedir yeni animeleri beğenemiyorum ya. Sorun bende mi? Yoksa eskiler mi çok iyiydi?
  3. Huseyinekrem

Hyuuga Hinata FC

son movie'deki son sahneyide koymak lazım buraya :D
  4. Hocam manga rezil değilde animeyi yapan firma fok etti :D
  5. Huseyinekrem

Death Billiards (Türkçe Dublaj)

Barmeni seslendiren arkadaş daha yetkili birine benziyor. Ablanınki onun yanında kötü kalıyor.
  6. Huseyinekrem

Death Billiards (Türkçe Dublaj)

Birisinin ekipmanı ve sesi daha güzel ve özel olunca diğerleri gölgede kalıyor. Bilmem anlatabildim mi :D
  7. Farketmez ister boşver ister alternatif olarak koy :D edit: Clannad after story'yi 1080p ripliyorum işim bitince sizlede paylaşırım. ortalama 300mb, normalde 850-950 arası. daha sonra 1. sezonunu baştan yapıcam 1080p olarak. Daha sağlam ripleyeceğim. onuda veririm.
  8. Huseyinekrem

RPG WORLD:Değişim

Güzel yazıyorsun verdim like'ını ama konu bana göre değil. Yani öylede, bu tarzı izlemesi varken okuması hiç keyif vermiyor bana :)
  9. Huseyinekrem

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Wattpad üzerinden 4. bölüm eklendi. 4. bölüm linki: https://www.wattpad.com/161216424-aray%C3%BCz-04 ana sayfa linki: https://www.wattpad.com/story/47227768-hack-%26-time
  10. Huseyinekrem

Anime Beğeni Analizi (7)

gangsta japonlarda yok. Haha hiç şaşırmadım :D Adamlar iyice yumuşak olmuşlar :D
  11. Huseyinekrem

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır izlemedim :) Alttaki arkadaş major izledin mi sen bakayım?
  12. Huseyinekrem

Bundan sonra buradan devam edeceğim: https://www.wattpad.com/story/47227768-hack-%26-time Bitirince gelir buraya da koyarımda, bölümleri buradan atacağım. Şuan birinci bölüme ufak bir iki rötuş yaptım. 2. den itibaren olayları yoğunlaştırıp karakter tavırlarını biraz değiştirmeye başlıyorum. Başka bir şey olacak yani. :D Buradaki 2. bölümü okumanı isterim eğer seriyi sevdiysen. Tabi yorumunuda merak ederim, özelden yada wattpad dan yazarsın sana zahmet. Devamı uzun süre gelmeyecek ama baştan söyleyim.
  13. Huseyinekrem

Şöyle tekrar bir baktım, senaryo işleyişini beğenmedim. Şimdi en baştan düzelterek, yenilikler ekleyerek yazıyorum. Yani devamı gelecekte, şu yaz okulu bir bitsin, bir nefes alayım,i bir ilham gelsin önce :)
  14. Eline sağlık. Yanlız filmin senaryosu berbat. Karakterler güzel, hikayenin sonu klasik ama güzel. Ama konu ilerleyişi, hatta konunun kendisini berbat buldum. Naruto kendi dünyasını oluşturmuş kaliteli bir anime ancak onların dünyasında bile saçma sayılacak şeyler oluyor filmde. Tek beğendiğim kısmı, byakugan'ın yüceltilmesi oldu. Çok ezik bırakmışlardı zira.
  15. Huseyinekrem

Serbest Çalışmalarım

^_^ ^_^ ^_^ :rolleyes: :rolleyes: :wub: :wub: her sabah uyandığımda ilk telefona bakıyorum ve bir mutlu oluyor insan xD Ayrıca bir program aracılığı ile gif ekleyebiliyorsunuz bilginiz olsun diğer türlü duvar kağıdı yaptığınızda sıradan wallpaper olarak gözükür Güzel gifmiş Ç'aldım hemen :D Dediğin programı konuya zaten ekledim dostum, yoksa benim kıytırık galaxy y hayatta desteklemez gif'i :D
  16. Huseyinekrem

Serbest Çalışmalarım

böyle bir şey yapsaydın daha havalı dururdu ^_^ ama güzelde olmuş eline sağlık Resmin üstüne gif eklemek, sıfırdan yapmaktan daha zor biliyor musun :D Evet dediğin gibi daha güzel olabilirmiş. Ama böylede çok güzel duruyor, özellikte telefonun ekranında :D
  17. revy'yi ilk 3 te bekliyordum. Neyse güzel liste olmuş yinede.
  18. Huseyinekrem

Counter Strike : Global Offensive

Çok oynamıyorum, hem daha yeniyim çözemedim silahları felan. huseyinekrem nick eklersen davet edersen bakarız. Seni takip ederim ben bilemiyorum mapları daha. :D
  19. Huseyinekrem

Tabiki haklısın. Çok iyi bir ekibim var. O yüzden bu kadar rahatım, boşluğumu dolduruyorlar. Sonuçta benim amacım eğlenmek, ben fantazi olsun diye scoutla zumsuz longdan A rushlayıp oyun kazanmış birisiyim. :D Normal değilim.
  20. Huseyinekrem

Obaaa, yeni aldım oyunu oynayacak ekip yok :)
  21. Huseyinekrem

Bide tersten düşün, Sisin içinde birinin olmasını bekler misin? Hadi rastgele taradın içini, bulamadın, bütün oyunun gidebileceğinin farkındasın değil mi? Ben bu taktiği her oyun 1-2 defa denerim. Eğer o ara shorttan rushlama gafletine düşerlerse, yada midde birşeyler yapmaya, en az birini alırım. Bir kaç defa daha burunlarının dibine girerim, baseden çıkarken daha dikkatli olmaları gerekir böylece. Yüzeysel baktığında hiç bir etkisi yok gibi gözükür, ama detaya indiğinde rahatsız edici bir durum oluşturur. Pek çok defa karşılaştığım bir durum bu. Birisi sürekli rahatsız ediyorsa karşı takımı, yavaşlamak zorunda kalırlar. Ve inan bana ben çok ince işler yaparım oynarken. Hani animelerde oluyorya süper zeki karakterler, onlar gibi, yerlerini tahmin ederek oynarım. Görmem, bende zaten aim fln da yok :D Tahmin tutarsa kazanırız. Tutmazsa kötü oynarım ve genelde kaybederiz. Ama ne var, LE olmuşum bu şekilde, bence fena değilim.
  22. Huseyinekrem

Ona bakarsan bende LE'yim :) Risk alacaksın yoksa tadı çıkmıyor oyunun.
  23. Becerebilirsen bu adam çok güzel çalmış bak :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.