Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Huseyinekrem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bir yol ayrımına denk geldim daha doğrusu sınıra denk geldim geçic bir mutluluk yada sonsuzluğa bir yolculuk ve ben sonsuzluğu seçmeye karar verdim savaşım bugünden itibaren başlıyor bana şans dileyin arkadaşlar belki galip olucam ama elde ettiğim sadece kendim olucam hiç bir ödül beni beklemiyor yada mutlulukdan bile emin değilim sonsuz bir varlığın sessizliğine sahip olucam galiba şimdiden yazayım bir daha dönmeme ihtimalim var bu yolda ölme ihtimalim zaten ihtimal dahili her şey başıma gelebilir ama erkek dediğin her şeye direnebilen ve savuşturabilen yüce savaşçılara verilen ünvan değilmi zaten şimdiden teşekür ederim dostlarım sizlere belki birdaha sizi bulamam ama bana hakkını helal eden her kese hakkım helal olsun abi oyun kulübünden bu yana beraberdik forumdaki insanlarla bu son vedam belki dönerim belki hiç dönmem buraya yazmaya vaktimde olmayabilir yolda ölmüşde olabilirim her olasılık dahil artık bu denkleme ama ben o ışığı bulucam onun için fedakarlıklar yapıcam bu dünyaya belki birdaha dönemeyebilirim bile oyüzden bunu yazmak istedim dostlarım size son vedam olabilirhepinizi seviyorum sevmediğim dostum bu forumda yok tanımadığım çok var tabi ama neticede anime dünyası ne kadarını tanıyabilirim ki dediğim gibi belki birgün ruhsal eğitmen olabilirim ilginiz var ise yardım edebilirim şimdilik hiç birşey bilmeyen biriyim sadece dışkapıda mandal olurum gün geldiğinde sizi birileri karşılayacak yada torunlarınızı belki ben belki tanrı ama artık elvada, discord u bırakmıycam ama ölmeden önce yazdığım son yazı olursa güzel olsun demi :D

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Buradan bakınca sen,
      dunya-rmxgx326.jpg

buradan bakıncaysa dünya bile gözükmüyor.

s-5f8823df92f80a0060e09a5880f3b58fdf4fbe

Yani demek istediğim, ne işler sandığın kadar karmaşık, ne de olmayacak kadar zor. Çokta şey yapmamak lazım bazen.

2. (See 3 other replies to this status update)

2. Bazı gerçekleri itiraf etmenin vakti gelmiş. Animeye ilk başladığım vakitlerde, SAO'nun ilk yarısı final verdiğinde ağlamış ve bir hafta etkisini atamamıştım. Sonrasında kiritoya gıcık olup kendi hikayemi yarattığımı görmezden gelirsek şimdi animeyi unutup tekrar izlesem aynı etkiyi almayacağımı düşünüyorum. Bunu şu müziği dinledikten sonra yazasım geldi:

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Japonların "değişik" beyin yapısı yüzünden böyle oluyor. İlla harem olacak, illa bir loli, bir koca memintolu olacak. İlla birden başka eş olma potansiyeli olan karakterler olacak. Sinon saçmalığı da bunun göstergesi zaten.

2. (See 2 other replies to this status update)

3. Yurda geçtikten sonra açılan bilgisayar ve karşına şöyle bir güzelliğin çıkması: 7ADnV5.png

4. Yeminle her hafta aynı gün aynı saatte lanet okuyorum şu aptal anime yüzünden! Tam bitti oh güzel mutlu son dediiiiiiiiiiiiiiiiiiik gene en başa döndük! Kanser oldum burada el insaf! 

5. Yeminle her hafta aynı gün aynı saatte lanet okuyorum şu aptal anime yüzünden! Tam bitti oh güzel mutlu son dediiiiiiiiiiiiiiiiiiik gene en başa döndük! Kanser oldum burada el insaf! 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bitmesini boşuna beklemiyorum ben :) Şimdi işin yoksa 1 hafta bekliceksin :D

2. (See 4 other replies to this status update)

6. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Şu bahsettiğimiz, senin sevdiğin çizer:
      http://www.pixiv.net/member_illust.php?id=420928&type=all

Şu aynı temada ama daha dijital çizen bir başkası:
      http://www.pixiv.net/member_illust.php?id=1508165&type=all

Şu favori çizerlerimden biri:
      http://www.pixiv.net/member.php?id=2705736

Şunların bazı çizimleri sanat eseri niteliğinde:
      http://www.pixiv.net/member_illust.php?id=772547
      http://www.pixiv.net/member_illust.php?id=1148741

Özellikle şununkileri çok beğeniyorum. Güzel wallpaper oluyor telefona.
      http://www.pixiv.net/member_illust.php?id=418969

Şunun kendi orjinal karakteri var, sanırım. İlk başta garip geliyor. Neden sonra beğenmeye başlıyorsun:
      http://www.pixiv.net/member_illust.php?id=54341

Bununkiler realistik:
      http://www.pixiv.net/member_illust.php?id=2188232

Bazılarını biliyor olabilirsin zira en popüler olanlardan. Neyse, hadi sana iyi dalışlar, biraz karıştır Pixiv'i :D

2. (See 11 other replies to this status update)

7. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Birde bu benim attığım benzer çizimin pixiv hesabını takip ediyordum. 356 tane takip ettiğim hesap var. Bir ara bulup yollarım sana.

8. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Beni ilk başta etkilemedi bunlar. Arada bir açıp açıp telefondan wallpaperlarıma bakarken bunlara takılır oldum. Sonra tekrar baktım, tekrar baktım... Ne kadar beğendiğimi anlamış oldum. Bu arada aynı çizim olabilir doğru.

9. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

QQZY5Z.jpg

Bu telefona çok iyi wallpaper oluyor. Şu da çok tatlı geliyor bana. Kapıştıracak olsam bunları sahaya sürebilirdim :)

XdLqGk.jpg

10. Arkadaşın tekiyle konuşuyordum adam 3GB'lık sadece Rem'den oluşan resim koleksiyonu olduğunu söyledi. Çocuk Pixivdeki bütün fan artları wallpaperları indirmiş atmış klasöre... Verir misin diye sorduğumda da abi kimseyle paylaşamıyorum Remi dedi. En son Rem için haremimi yıktığımı söyledim, saygıyla eğildi ama gene vermedi...14055031_1430872143595438_39200452702692 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Zibilyon tane insan tarafından görülmüş resimler için kimseyle paylaşmıyorum diyebilmesi bile ayrı bir yetenektir boşver :D

2. (See 1 other reply to this status update)

11. Rol Yapma Sorusu: Bir aksiyon animesinde çift kişilikli bir ana karaktersiniz. Kişilikleriniz ilki sessiz, güvenilir, arkadaş canlısı ve A kişisine aşık.  İkincisi, lider yapılı, ciddi, gaddar ve B kişisine aşık.  Eskiden, sadece birinci kişiliğiniz varken savaştıkça ikinci kişiliğinize geçtiniz. Şu an, ikinci kişiliğiniz aklınızdan silindi. Size aşık iki kız/erkek var. A kişisi, sizin ikinci kişiliğinizi yok etmek için size ve arkadaşlarınıza ihanet etti. Bu sayede normal hayatınıza döndünüz. B kişisi ise, ikinci kişiliğinize dönmeniz için sizi normal hayatınızdan alıp savaşa tekrar soktu. 

En sonda, iki seçeneğiniz var. İlki, A kişisiyle yaşayıp normal hayatınıza tekrar dönmek. İkicisi, B kişisiyle yaşayıp alternatif bir dünyanın lideri olmak. 

İkinci seçenekte devamlı savaşmanız gerekecek. Ve acı çekmeye devam edeceksiniz. Ama ilkinde de sizin iyiliğiniz için bile olsa size ihanet eden birini seveceksiniz. 

Ne seçersiniz? Neden?

12. Yaz döneminde izlenmesi gereken animeler: 1. New Game!  (Hayattan Kesit, Moe) 2. Kono Bijutsubu ni wa mondai ga aru (Hayattan Kesit, Moe, Romantizm)  3. Tales of Zestiria (Aksiyon)

(Bu dönemki bir ay geç oldu hepsine anca bakabildim.)

İlk bölüm izleyip karar verebilecekleriniz: Orange, Re:LİFE, Qualia Code, 91 Days...

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

taboo'nun ilk 1-2 bölümü güzeldi dövüşler falanda sonra sarmadı.

2. (See 5 other replies to this status update)

13. No Game No Life'a film geliyor: 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Film dediğin live action mu uzun metraj mı?

14. Uzun saçlı Rem: 

15. Re:zero'nun şu ana kadar ki en iyi bölümü yanınlandı. Sansür yok. OP ve ED yok. Emilia yok. Sadece vahşet. Sadece kan ve imkansız bir çaba... Herhalde yeni sezon gelsin diye para harcadığım ilk ve tek anime bu olucak.  

16. Şu ana kadar çizilmiş en iyi Emilia fan artı: http://touch.pixiv.net/member_illust.php?mode=medium&illust_id=57747839

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Onu tel wallpaper'i yaparsam bizimkiler beni yer :D

17. Şu ana kadar çizilmiş en iyi Emilia fan artı: http://touch.pixiv.net/member_illust.php?mode=medium&illust_id=57747839

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Çok iyide biraz daha giyinik yok doğru düzgün. Varsa yoksa hizmetçileri çiziyorlar :D Düzgün bir şey bulursanız habe edin n'olur :)

18. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

19. Re:zero'nun son bölümü "çöptü". hemde acayip gerekli ve çok güzel  bir "çöp". Eğer bu bölüm olmasaydı Subaru'nun ne kadar sıradan bir insan olduğunu anlayamazdık. Bencil, güçsüz, ve acı çeken bir çocuk olması onu  normal OP ana karakterlerden ayıran en büyük özellik. Ama, bugün yaşadığı bu çöküşten sonra tekrar yükselişini göreceğimizi düşünüyorum. Eğer sürekli ölmezse... hihahahahah. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bana gereğinden çok öldürüyolar gibi geldi. Neyse aldım beklemeye hele bi tamamlansın :D

20. Masamune-kun no Revenge anime oluyor. Bunu iki sene önce deseler hayatta inanmazdım

21. Re:Zero bahar döneminin en iyisi olmakla yetmezmiş gibi yaz döneminde de esip gürleyecek. Şu hali bile yeterince manyakken 3. hikayeye geçtiklerinde o stüdyoyu yıkacaklar. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Anlayamadımdan çok, senaryo aşırı hızlı diyordum. Dediğine bakarsak normalmiş o zaman.

22. Re:Zero bahar döneminin en iyisi olmakla yetmezmiş gibi yaz döneminde de esip gürleyecek. Şu hali bile yeterince manyakken 3. hikayeye geçtiklerinde o stüdyoyu yıkacaklar. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bana biraz hızlı ilerliyor gibi geldi. Yada ben anlayamadım olayı pek.

23. Al işte, kazara MEGA'daki animelerimi sildim, bütün sitedeki linkler wefat! Şimdi 20GB animeyi işin yoksa 70kb'den upload etmeye çalış...

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Mediafire'da yedeklerini buldum, sitedekiler duruyor o yüzden. Bir tek Sword art online uçtu var olanlardan. Sıkıştırıp paylaşmaya hazır hale getirdiğim 1-2 tane daha anime vardı, onlar çöpe gitti.Vodafone'un 1 temmuza kadar sınırsız upload kampanyası var. Oluda bir aksilik çıkmazsa hemen hemen 1 haftada hepsini hallederim.
      http://forum.turkanime.tv/konu/14946-sword-art-online-1080p-ultrarip/

bunu düzeltmem gerek şimdilik. Ardından no game no life'ın 480p mini versiyonu gelecek. Hem X264 hemde X265 olarak. 64 olan her telefonda 4 yıllık bile olsa çalışıyor, ama toplam boyutu 1.4gb. 65 olan çok daha iyi sıkışıyor 970mb toplam, ancak sadece yenilerde düzgün çalışıyor. Sonra bir başka mini versiyon olarak one punch man gelecek, x264 olarak her telefonda çalışacak şekilde. Minilerin özelliği, toplam boyut, bölüm başına ortalama 100mb civarında olması, o yüzden çabuk upload ediliyor, boyutu düşük ve telefonda saklamaya, izlemeye, arşivlemeye çok uygunlar.

Sonra, paket dayanırsa, clannad'ın x265 versino, minisi gelecek. 2. sezonunu zaten yapmıştım, birinciyide eklicem, eksik kalmasın. Sonra saodaki gibi yüksek kalite, yüksek sıkıştırmalı 1080p (ultra rip diyorum ben buna) olacak şekilde no game no life'ı ve one punch man ı atabilirim. Zira miniler pc'de kalitesiz duruyor. VK'nın 480p'si ile 720p'si arasında bir kalitesi var. Yine iyi, ama bu ultra ripler karşısında çamur gibi kalıyorlar.

Saonun 2. sezonu iniyor, onuda ultra rip yapıcam, dadından yenmeyecek :P ama 22gb sıkıştırılmamış hali, haliyle çoook uzun sürüyor. Sıkıştırılmışı toplam 10gb fln olcak. Sao 1 ve 2 nin minisinide ekleyebilirim bir ara. Ama en son yaparım onu, zira bu ultra riplerin sıkıştırılması, bölüm başına 1 saatten uzun sürüyor. Aslında sao 1. sezon gibi sıkıştırsam bir bölüm 2.5 saat sürüyor. Ama arada o çok net bir fark olmadığı için o kadar abartmayacağım. Zaten 2. sezon için değmez.

Özetle bu şekilde. Belki tokyo gül gibi popi serilerede el atabilirim istek olursa, ama hiç içimden gelmiyor...

24. Al işte, kazara MEGA'daki animelerimi sildim, bütün sitedeki linkler wefat! Şimdi 20GB animeyi işin yoksa 70kb'den upload etmeye çalış...

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Hesabı düzenliyordum, düzgüncei simlendiriyordum fln. Daha önce sildiğim bir iki bir şeyde yer kaplamasın kurtulam dediydim. Ne ara, ne zaman silmişim bilmiyorum. Gitti hepsi. Şimdi baştan yüklüyorum, öncelik saoda zira diğerlerini pek ziyaret eden yok :) En son attığım clannad 2. sezonu başka yerde vardı, oradan verdim onun linkini...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.