Jump to content

GNtoki

Üyeler
  • İçerik sayısı

350
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

GNtoki kullanıcısının paylaşımları

1. Uzun süre sonra foruma geri geldim. Amanın kıyamet alametii (∀`*ゞ)エヘヘ

2. Tadaima (´▽`)ノシ

3. Nasılsınız ningentachi ... Kaç ay oldu gelmiyorum bi bakayım dedim

1. GNtoki

GNtoki

hoşbuldum

4. Golden Time 9. Bölüm sonu, şuana kadar beni mutlu edebilecek en güzel olayla bitti. Geriye kaldı 1 hafta. Herşey o haftaki bölüme bağlı Heyecanlandım.

5. GNtoki

Japon Dili Eğitim Semineri Duyurusu, İzmir

Sanırım buna katılacağım. Hazır dibimde böyle bir seminer varmış kaçırır mıyım :ph34r:
  6. FF'yi ekledim ve kaçtım. İyi geceler millet.

7. Yeni FF'min giriş bölümünü yazmayı bitirdim. Belirli kişilerden yorumlarını alıp ona göre chapter 1 ile birlikte yayınlamayı düşünüyorum

8. GNtoki

Mikoto Suoh K Filminden

3 saatlik bir film olursa aşşağı yukarı 10 bölümlük bir anime kadar konu ele alınır iyi olur. Tahminimce en fazla 1 saat 30 dakika olacaktır. Gönül ister uzun olsun ama sabırsızlıkla bekliyoruz...
  9. GNtoki

Merhabalar

İşin en zahmetli kısmını üstlenen bir arkadaş -.- Encoderlere allah kolaylık versin :D Çalışmalarında başarılar.
  10. Bende çevirmen olacağım :|

1. Mileydi

Mileydi

ol tabi senin neyin eksik :)

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

sen zaten çevirmen değil misin

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

sadece nickname mi aynı anitürk'deki çevirmen ile :P

11. Bunaldım !..

12. GNtoki

2014 İlkbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Ben son seneyim ya. Sınava hazırlanıyorum ya. Yapımcılar çoşa gelir zaten. Çok pis sinir oldum şimdi
  13. Visual novel indiricek site bulamıyorum. Siteyi geçtim istediğim hiçbir seriyi bulamıyorum :!

14. Hayatınızda hiç böyle bir internet hızına sahip oldunuz mu ? :D http://o1310.hizliresim.com/1g/y/u2whr.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. quincy

quincy

Siz uçmuşsunuz be.Ben yerlede sürünüyorum :S

3. Lightning

Lightning

eren olm kimi kandırıyon vps'den yapmışsın :D

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

adamınki sanki kendi pc sı ilhami oda vps :)

15. GNtoki

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

hangi anime bu ?
  16. GNtoki

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

Şöyle diyebilirim, ana karakterin salağa yatması Örn: Boku wa Tomodachi ga Sukunai. Ana karakterin üst üste p.up alması. Örn İchy ( Shounenden nefret etmemin sebeplerinden biri) Gereksiz savaş sahneleri Gereksiz konuşmalar. (Shingeki no kyojindeki o lak lak hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiriyor) Ana karakterin güçsüz olması. Tipik bir örnek vereceksem, karakter dediğin legend of legendry heroes daki gibi olmalı. Ecchi-harem ikilisinde issei gibi olmalı. Onun dışında Shounen deki karakterlerde oga gibi olmalı bence. Genel olarak izlenen yolda ana karakter savaşta ezilir. Arada uçurum kadar güç farkı varken 1 2 haftada p.up la gidip düşmanını ezer. Bunun neresi zevkli ? Onun dışında son bişey gereksiz geriye dönüş(flashback)ler. Hiç merak etmediğin bi karakterin geçmişini izlersin, izlersin, izlersin. Sonuç hikayede etkisi bile olmaz.
  17. Sanırım mükemmele yakın birşeyler çıkacak. En azından beklentilerimi çok yüksekte tuttular şimdi :D. Hayal kırıklığına uğratmasa bari
  18. GNtoki

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Shukufuku no campanella 1, Ars Art 2
  19. Hasta oldum ya :(

20. Yeni bir ff yazmaya karar verdim.

1. LeornKayn

LeornKayn

Haydi hayırlısı...

2. LeornKayn

LeornKayn

sanırsam bundan memnun değilsin leffwn:D

3. Paprika

Paprika

Okuduğu yok ki

21. GNtoki

Puzzle Fansub

Sözüm bu mesajına değil, amacım polemik çıkarmak değil baştan söyleyeyim ama fansub olmuşsunuz önemli olan memnuniyet falan demişsin, şöyle bişey var ki fansublar bu işi istedikleri için yapıyor. Zorunluluktan değil. Yani adam kafasına esip bırakırsa senin elinden bişey gelmeyecektir. O yüzden daha teşvikvari konuşmalar yapmanızı öneririm. Konuya dönecek olursam, A thousand Years Ninetails in çevirisine hiç başlanmamış. Manga 50 bölüm vermiş vaziyette. El atarsanız mutlu olurum :)
  22. Light novelleri türkçeye çeviren herhangi biri bi grup yada bi site var mı ?

1. kawaii kereste

kawaii kereste

sanıyorum yok. gerçi biçok light novel'ın ingilizcesini bulmak bile baya sıkıntı olabiliyor.

2. GNtoki

GNtoki

O zaman yakın tarihte kendim çevireceğim :D

3. LeornKayn

LeornKayn

o vakit şimdiden kolay gelsin yakın tarihte çeviri yapıcak olan arkadaş...

23. Ubel blatt gibi bi mangayı nasıl daha önce keşfedemedim :/

1. LeornKayn

LeornKayn

Pusula çok yararlı birşey...

2. LeornKayn

LeornKayn

Vay sitede varmış bende bakıcam merak ettirdin :D

3. GNtoki

GNtoki

Ecchi ekşın ;)

24. GNtoki

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

bleach 552
  25. Anime indirebileceğim bi site söyler misiniz ? Mümkünse türkçe fansublu gömülü hd olan :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.