Jump to content
Türk Anime TV Forum

The Utopian

Üyeler
    126
  • Son ziyareti

• Başarı

1

The Utopian kullanıcısının son zaferi 26 Eylül 2013

The Utopian en beğenilen içeriğe sahiptir

The Utopian hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 21 Ekim

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

735 kez ziyaret edildi
  1. The Utopian

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Junjou Romantica'ya başladım yine. Gece 2. bölümden devam edeceğim.
  2. The Utopian

MBTI Kişilik Analizi

INFP çıktı. :) Güzelmiş. Konu için teşekkürler.
  3. The Utopian

MangaTR

Konu bir süredir gözüme çarpıyor, bi yorumda bulunmak istedim. Bu tür girişimler gerçekten hoş. Bir siteye bakarken ilk olarak görselliği dikkatimi çekiyor elbet. Bu yönden güzel bir tasarımı var. En azından gözüme hoş geldi. Pek online manga okuyan biri değilim, indirip program ile okurum. Ama sitenize bakıyorum. Yeni mangaları keşfetmek amacıyla da iyi olmuş bir site. Neyse. Elbette eksikleri var, bunlar en kısa zamanda tamamlanır umarım ve daha iyi bir hizmet vermeye başlanır. Elinize sağlık, kolay gelsin.
  4. The Utopian

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum bir itiraf bekliyorum.
  5. The Utopian

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Valiantlion merak ettiğim başlıca üyelerden biri. Sürekli profilime uğrayan bir arkadaş. ._. Dikkatimi çekiyorsun. ._. Merakımı cezbettin. ._.
  6. The Utopian

Favori Anime Müzigin ?

Şöyle bir listem var ama link veremiyorum efenim. )= Beğeni sıralaması yoktur. Heat Island (Ayakashi: Japanese Classic Horror)Ashita, Boku wa Kimi ni Ai ni Iku (Sekaiichi Hatsukoi)Dareka, Umi wo (Zankyou no Terror) Dress (Trinity Blood)Kagen no Tsuki (Mononoke)Beauty of Destiny (Persona 4)Kirameku Monotachi (No.6)Yuki ni Saku Hana (Shinsekai Yori)Odoru Akachan Ningen (NHK ni Youkoso!)
  7. The Utopian

En Üzüldüğünüz An!

Çok sevilen kişinin sana bir başkası kadar değer vermediğini öğrendiğin an... Yıkıcı. ._.
  8. The Utopian

Favori yiyecek kombolarınız.

Bitter çikolata + Türk Kahvesi Patates kızartması + Yoğurt Lavaş + Kıvırcık
  9. The Utopian

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

Lelouch ve Light abim, Vincent Law sevgilim, Ritsuka Aoyagi kardeşim, Squealer stratejik danışmanım, Eren Yeager arkadaşım olsun. :P
  10. The Utopian

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Selamlar efenim. Başlığı ana sayfada görmemle beraber gelmem bir oldu. Hemcinslerimi tanıdığımı pek söyleyemem. Fakat... Şu ilk madde gözüme fena battı. Kendim öyle kişilerden hoşlanmam, daha bir soğuk olurum öyle bir durum olunca. @Kaito'nun söylediği gibi, seviyorsa belli etsin bence. Ne tarz erkeklerden hoşlandığımı da bilmiyorum ben açıkçası. İlk tanıştığımız zamanlarda (nedeni bende kalsın) midemi bulandıran kişiye günler geçtikçe ve onu tanıdıkça aşık oldum. Yeri geldi kıskançlık krizine girdim, öyle de bir anımdır. Tipe bakmam kesinlikle. Evlilik programında değiliz, ama benim için en önemli kriter ön yargısız bir insan olmasıdır. Buradan yine iç güzelliğine baktığımı anlayabilirsiniz. Öhöm. Konu hoşmuş.
  11. The Utopian

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Türkçe çevirisi mevcut olan, romantizm türünde shoujo olmayan mangalar arıyorum. ??
  12. The Utopian

Hangisi?

Bencil miyim, yoksa fedakar mı? Hmm... Bencilin tekiyim galiba. Kesinlikle her koşulda kendimi düşünürüm. Örneğin -en güzel örneğim- eğer sevdiğim biri varsa, onun için fedakarlıkta falan bulunuyorsam bu sadece kendimi düşündüğüm içindir. Durum bu. Konuya dönersek böyle durumlarda başka alternatifler yaratmaya çalışırım. ._.
  13. The Utopian

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Love Stage'e tekrar bi' göz attım. (Yaoi)
  14. The Utopian

Anime İstek ve Önerileri

Selam arkadaşlar. Olgun bir anlatımı olan, seinen, josei gibi türlerde, sağlam romantizm animeleri tavsiye etmenizi istiyorum. Tarihi olursa eğer daha çok hoşuma gider ama gerekli de değil o kadar. :) Bir de 17 yaş üstüne hitap etsin tabii doğal olarak.
  15. The Utopian

Favori Anime Müzigin ?

Sekaiichi Hatsukoi 1. ending başı çeker sanırım.