Jump to content

Amy's

Üyeler
  • İçerik sayısı

223
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Amy's kullanıcısının son zaferi 11 Haziran 2014

Amy's en beğenilen içeriğe sahiptir

Amy's hakkında

• Doğum günü 01/27/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Depresif

Son profil ziyaretçileri

4489 profil görütülenme

Amy's üyemizin başarıları

1. Amy's

( 12 / 12 ) Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge

MEGA klasörü boş gözüküyor :/
  2. Amy's

( 12 / 12 ) Vanitas no Karte

emeğinize sağlık
  3. Amy's

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

Daha önceden zombili bir anime dublajlamıştınız sanırım, orada da kızların seslendirmesi garip geliyordu kulağa ancak seslendirme hakkında bilgim olmadığı için tavsiye de veremeyeceğim. Tek diyebileceğim; sanırım sorun ses değiştirme veya nefesle ilgili bir şey ya da diksiyon da olabilir emin değilim ama bunu düzeltmek için dublaj yapan kız arkadaşın biraz araştırma ve alıştırma yapması gerekir diye düşünüyorum kendisine başarılar. Ayrıca bu işte devam etmenizi isterim yorumlardan birinde gintoki dublajı fikrini okudum ben de çok isterim açıkçası. Dublajı yapılacaklar listenize alırsınız inşallah :D
  4. Amy's

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

çok güzel bayıldım bizimle paylaştığın için teşekkürler insanı çizmeye acayip teşvik ediyor en çok mirai'nin ending resminden çizdiğin resim ile ino'nun mitolojik kızlar resmi hoşuma gitti umarım yine resimlerinden paylaşırsın :bye2-onion-head-emoticon: edit: deviantart hesabına bakıyordum hayran kaldım hakikaten başarılısın
  5. Amy's

Naruto’ya Yeni Devam Mangası Geliyor!

Devamında çocukları bile anlatsalar okumak isterim ben :lol: arada narutoyu falan diğerlerinin hayatlarına nasıl devam ettiklerini falan görürüz ;) ama geçmişle ilgili bir seri yapsalardı süper olurdu mesela kushinayla minatonun yıllarından başlayıp itachinin klanı katletmesine kadar anlatsalardı :P narutoyla sasukenin küçük hallerini daha çok görmüş olurduk :wub: tabi bu sadece benim fikrim :D kishi yine bitecek deyip devamını getirdi hep trollük peşinde ama ben bu habere sevindim sonu beni tatmin etmemişti çünkü :)
  6. beni ararsanız üniversiteye hazırlanıyorum foruma uzun süre giremeyeceğim...

7. Amy's

Ao no Exorcist [FC]

beni de ekler misiniz?? ^_^
  8. Amy's

Shingeki no Kyojin Ne Zaman Bitiyormuş?

güzel haber :D bence de uzun süre konuşulacak bir anime :D animesini merakla bekliyorum :)
  9. Amy's

Kore Dizisinde Shingeki no Kyojin Göndermesi

mako imzaları değişelim ben de levi istiyorum ya da bana bir tane levili yapsana :ph34r: :D snk göndermesi süper olmuş bayıldım çok komik :D :D 2. sezon istiyoruuummmm :bled1-onion-head-emoticon: (levi aşkı)
  10. Amy's

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

çok sevindim ^^ geç çıkması bence sorun değil mangasını takip ederim anime çıkana kadar sonra da animeyi izlerim :D e bir animeyi yapmak kolay mı çizimi var, renklendirme var, animasyon kısımları var, seslendirmeye uysun diye tekrar tekrar kurgu yapması var... daha sayamadığım birçok uğraştırıcı işi var Allah kolaylık vere de çabuk çıkarsalar bari :p
  11. Amy's

Shingeki No Kyojin [komedi] bölüm-3 sonundaa geldi !!

bu bölüm daha iyi anladım biraz olayı :) devleri kesip durmasını sevdim :D
  12. fairy tail izlemeye yeni başladım çok eğlenceli şimdiye kadar niye izlemedim diyorum :3

1. Asil

Asil

aaynen 15 bölümdeyim türkiye nin internet alt yapısna bişey mi ne olmuş izlenmiyo oyuna giriyom oyunda bile yazmışlar :P pff bide hyecanlıydı spo veresim geldi :D :P

2. Amy's

Amy's

sakın verme :'( yavaş izliyorum daha 6. bölümde falanım... ama çok komik yaa :D sana da iyi seyirler :)

13. Amy's

hehe... crack izlemeye bayılırım ne diyim :D
  14. Amy's

aklıma bu geldi paylaşmazsam olmaz didim :P :D karikatür sayesinde beynimde kalıcı hasar oluştu bu arada yine de yapanın eline sağlık ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.