Jump to content

Katze

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

Katze hakkında

• Doğum günü 01/01/2013

Profil Bilgileri

Katze üyemizin başarıları

1. Katze

Kamisama Hajimemashita

Animesinin ilk bölümünü izledikten sonra bir gecede o ana kadar çevrilmiş tüm chapterlarını okuduğum -ki çeviri durmuştu 78-79 civarında mıydı emin değilim-, kalanları bulamayınca şoka girdiğim ve bir süre raw chapterlar ve blogger yorumları ile yetindiğim, anime sonrası manga popüler olup çevirisi devam edince de özellikle 90lı chapterlarda kurgusunun harika olduğunu bir kez daha fark ettiğim harika bir shoujo mangadır.Kitsune ögesi zaten baştan +1. Artwork ile beraber manganın tüm karakterleri çok özel ve güzel benim için. Nanami de harika bir protagonist bence. Shoujo anime sektörü kısa süreli ve reklam çerçevesinde anime yapma politikalarından vazgeçip bu gibi güzel serilerin devamını getirse çok hoş olurdu. Ne yazık ki ne kadar beklersem bekleyeyim durum umutsuz gibi :(
  2. Katze

Yumemiru Taiyou

Gece uyuyamayınca okumaya başlayıp 5'e kadar 39 chapterı bitirdiğim çohoş bir shoujo. Şu an mangafox'ta 39 ch çevrildi ve merakla bekleyip yeni chapterı görememekten verem oldum ama olsun. Karakterler eğlenceli, artwork de güzel. Özellikle landlorda bayılıyorum-kendisine arada old-man şeklinde hitap etmelerine de- :lol: . Farklı ögeleri elbet her mangada olduğı gibi bulabilsem de hikaye orijinalliği konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim. Mezara girmeden yeni çevirileri görmek üzere~(*-*~) Sanırım love-trianglelar çoğu shoujonun kaderi. Taiyou)-Shimana ikilisini desteklediğimi söylememe gerek var mı? :lol:
  3. Katze

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Super Seisyun Brothers 10-11 Hotarubi no Mori e Noukome -7 Gingitsune-8 Ace of Diamond-8
  4. Katze

Coppelion ve Kyoukai no Kanata'nın ilk bölümleri ile Super Seisyun Brothers 3 ~
  5. Katze

Gin no Saji wa owarimashitaaa~
  6. Katze

SnK anca bitti, bi' de Super Seisyun Brothers diye 4 dklık kısa bölümlerden oluşan sonbahar sezonuna ait bir seriye başladım~
  7. Katze

Gatchaman Crowds 12 final, kafalarda çok fazla soru işareti bırakan bir final olsa da şaşırtıcıydı ve heyecan vericiydi. İllüstrasyonu ve seiyuularını bu kadar garipseyip sonra bu kadar sevdiğim başka anime yok sanırım, yaz sezonunda en sevdiklerimden~
  8. Katze

Yo, Katze desu!

Hoşbulduk ve memnun oldum Berke ~Evet ayrıca, hoş oldu böyle bir giriş benim için de ^.^/ Öncelikle teşekkürler ve hoşbulduk Ayhan ^^ Mecha...Ya bahar dönemi Suisei no Gargantia izledim ve beğendim ama onda da minicik ucundan vardı. Bir de eskiden Star Driver diye bir seri izlemiştim.Gundam'a hiç girmedim, belki çok şey kaybediyorum :(
  9. Katze

Yo, Katze desu!

Hoşbulduk LeornKayn-san~ Bu yaz gittiğim.Almanca kursunda Moğol bir arkadaşım vardı, dilini uzun süre dinleme şansım oldu ve kulağıma Japonca kadar güzel gelmedi nedense ... Ama doğru hatırlıyorsam Jean Christophe Grange Taş Meclisi adlı kitabında güzelce betimliyordu bozkırları falan, oradan bir şeyler kalmış aklımda :D Ayrıca uzatıp uzatamayacağın konusunda uzatmayıp direk uzunca yazıverseydin ya :D Hehe, ben de onu diyorum :D
  10. Katze

Yo, Katze desu!

Enem o.o Uyarı mıı? <a little heart attack>Hoşbulduk onun dışında :D
  11. Katze

Yo, Katze desu!

Hoşbulduuuğğğğkkk! (*-*)/
  12. Katze

Yo, Katze desu!

Memnun oldum Gülşah!!! ~(*≧▽≦) Iıı..Şey, blogda 3 kişiyiz. "Blogun" deyince düzeltme gereği hissettim onlar adına, yanlış anlama lütfen ╥﹏╥ Onun dışında girip bir göz attığın için de çok teşekkürler. Hep beraber güzel vakit geçirelim! İfadeler benim değil ne özentiliği:D Ne güzel işte bol bol kullan, insanların ne hissettiğini daha güzel ifade ediyorlar :3
  13. Katze

Yo, Katze desu!

Gomenne T-T imkanlar dahilinde kullanayım bundan sonrakileri ~(*-*~) İsim konusunda, işte güzel olaylara vesile olmak böyle bi' şey :D Hoşbulduk Eren (^.^)/ Hoşbulduk öncelikle(ღ˘⌣˘ღ) ♫・*:.。. .。.:*・ Bloga göz attığın için teşekkürler (sevinçten ağladı >.<) ve o kaydın yazarı Purin'e yorumunu ileteceğim, havalara uçacağından eminim :D Ayrıca sabahki de bendim, grup tanıtımını yazanı diyorsan :D O kısım çoktan çevrildi aslında, şöyle buyur: http://www.turkcraft...ce_Of_Tennis/01 ^.^
  14. Katze

Yo, Katze desu!

Yooooooğğğğğğ olamaz, çok da sevimlilerdi ama... (T-T)
  15. Katze

Hishimochi Çeviri

Teşekkür ederiz! ~(*-*~)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.