Jump to content
Türk Anime TV Forum

Skadi

Üyeler
    686
  • Son ziyareti

• Başarı

13

Skadi kullanıcısının son zaferi 23 Mart 2015

Skadi en beğenilen içeriğe sahiptir

Skadi hakkında

• Derece
    Uğur-千本桜-καλή τύχη
  • Doğum tarihi 20 Aralık

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Yunan ve Mısır Mitolojisi, King Of Fighters Serisi, Futbol, Parapsikoloji, Paganizm, New Age Müzikleri, Atletizm, Brigandine..

Son profil ziyaretçileri

6.057 kez ziyaret edildi
  1. Skadi

Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)

Yine takdir qweqweqw şu sözü lisedeyken bir söyleyemedim :lol: Hayırlı olsun, başarılarının devamını dilerim diyeyim o zaman. (:
  2. Skadi

Eee, karneler nasıl liseli arkadaşlar? (:
  3. Skadi

Merhaba. (: Tunaydın herkese. :lol:
  4. Skadi

O değil de ben nasıl bu Breaking Bad'e önyargıyla yaklaşıp izlemedim hayret ediyorum.Yeni başladım izlemeye, efsane gidiyor. Fakat çok fena spoiler yedim öyle böyle değil :( .Neyse artık önümüzdeki bölümlere bakacağız. :lol:
  5. Skadi

Ben de aynı durumdayım, bilmiyorum sana tatil mi ama bana tatil olduğu için problem yok. :lol:
  6. Skadi

Tunaydın herkese :lol:
  7. Skadi

Okan bir abi. Okan kız kardeşine counter, cod, nfs öğretiyor. Okan gibi olun. :D Benden küçük bir kızkardeşim olsa ben de öğretirdim kesin.Hele char kasma işi çok iyi olurdu. :D
  8. Skadi

Aaa ne güzel, hemşeriyiz. (: Tuhaf mı? Hmm bir bakayım. (: Valla ben de Kayseri'de okuyorum, İzmirli olarak karın yağdığını görünce -20'de mangal yapmıştık. :D Şimdi tatildeyim gene eski günlere döndüm.Kar yok. :smile_bilmem: Ama şehir güzel en azından. :lol:
  9. Skadi

Aman dikkat et kendine, İzmir de soğumaya başladı bu aralar. (:
  10. Skadi

Allah yardımcın olsun kardeşim.Bir an önce yapıp gel sağ salim.Peki o çevirdiğin serinin adı ne acaba? Felsefik şeyler hoşuma gider benim. (:
  11. Skadi

Oh be 1 aylık tatilim var sonunda... Artık daha fazla aktif olurum burada, muhabbet ederiz. (:
  12. Skadi

Anime Dünyasının Sinsi Karakterleri

Genel olarak katılıyorum fakat bu listede olması gereken bir kaç karakter daha vardı.
  13. Bu ne ya qewqeqweqweqw Dikkat bağımlılık yapıyor qweqweqweqweqw
  14. Skadi

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Bundan sonra daha fazla aktif olacagim, yillardan beri ders calismayan ben,bir anda universiteye gelince neye ugradigimi sasirdim acikcasi, simdi de dersten kafami kaldiramiyorum.Neyse artik daha cok vaktim olacak.Coooook coooook tesekkur ederim, hep birlikte nice yillara! :rolleyes: Hehe, tesekkurler. :rolleyes:
  15. Skadi

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Tesekkur ederim Baris abi, okul yuzunden fazla giremiyorum bu siralar.Ama tatil yaklasiyor, daha fazla aktif olacagim. (: