Jump to content

Volkan

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Volkan hakkında

• Doğum günü 18 Ağustos

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

669 profil görütülenme

Volkan üyemizin başarıları

1. Deneyeceğim bakalım nasıl olucak. :D Teşekkürler. Aslında bende de aynı şekilde. Baktım kitaba çizdiğim resim güzel olmaya başladı, aynısını A5 çizim defterine geçiriyorum. :D
  2. Teşekkür ederim. :)
  3. Volkan

Meast - Manga Dışı Çalışmalar

Çizimlerin çok iyi dostum bravo. :) Heleki şu dudağı çizebilmek bambaşka bir aşama. :D
  4. Teşekkürler arkadaşlar. :) Ahahaha :D 6. Resim gelmiştir. :)
  5. Dostum çalışarak aslında sen de yapabilirsin. Önemli olan heves ve biraz da inanç. :D LYS yüzünden pek çizemiyorum ama yaz gelince kendi mini hikayelerimi yazmaya çalışıcam.. :)
  6. Gönderdim. :D
  7. Teşekkürler. :) İstersen, çizerken baktığım fotografı yollayabilirim. :D
  8. Volkan

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

Özellikle ikinci, dördüncü ve beşinci resimler çok iyi. :)
  9. Dersteyken öyle içimden geldiği gibi çizmiştim. Yani herhangi bir karakteri yansıtmıyor. Teşekkürler. :)
  10. Teşekkürler. Yaza doğru inşallah.:D
  11. Saol. Ben de çok istiyorum, elimden geldiğince çalışmaya çalışıyorum fakat şu lys yüzünden hiç vakit ayıramıyorum. :( Yaz gelince bayağı bir ağırlık vericem ama.
  12. Teşekkür ederim. :)
  13. Teşekkürler. Sanırım dersteykenkini içimden geldiği gibi çizdiğim için... :D Çok, çok, çok teşekkürler. :) Yeni resimler eklenmiştir. :)
  14. Teşekkür ederim. Fotograftan bakarak çizdiğim için pek zor olmadı. :D Keşke tembellik etmeyip diğer omzunu da çizseydim. :D Teşekkürler. :) Ah bir de şu lys olmasa hikaye bile çizesim var. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  15. Teşekkür ederim. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.