Jump to content

WhovianWho

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

WhovianWho kullanıcısının son zaferi 27 Aralık 2013

WhovianWho en beğenilen içeriğe sahiptir

WhovianWho hakkında

• Doğum günü 09/20/1994

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

WhovianWho üyemizin başarıları

1. WhovianWho

( 13 / 13 ) Nobunagun

Benim baya baya hoşuma gitti :D Eğlenceli ve insanı yakalayan bir havası var :D
  2. WhovianWho

( 12 / 12 ) Hamatora The Animation

6 Ocakta tv de yayınlanacak ilk bölümü. Bende heyecanla bekliyorum. Çevirmek için sabırsızlanıyorum.
  3. WhovianWho

Doctor Who- Thetimeofthedoctor

Clara gitmeyecek yakın zamanda merak etme :D Bu doktorla devam edecek bir süre daha en azından :D Ayrıca adamı 10 saniye gördün o yüzden sakin ol dostum :D
  4. WhovianWho

( 6 AY SONRA TEKRAR BAŞLADI ) :D Hep böyle oluyor bir süre sonra alışıyorsun dostum bence sakin ol ve bir şans tanı.
  5. WhovianWho

Sana bir müjde vereyim o zaman ileride bir yerde David Tennant bir süreliğine geri geliyor kısa bir süreliğine ama çok heyecanlanacaksın. Acil değil ama çabuk çabuk izle bence :D
  6. WhovianWho

Evet gençleşmesi gerekiyordu fakat şimdi düşündüğüm bir şeyi söyleyeyim. Bölümde doktor çok yaşlıydı eğer izlediysen ondan sonra gençleşti ve sonrasında rejenere oldu ve aslında rejenere hakkı dolmuştu o yüzden bu kuralın dışına çıkılması çok da mantıksız değil sıradışı bir rejenere oldu çünkü.
  7. WhovianWho

Zeynep David Tennant gidince yaklaşık 6 ay diziyi izlemedim küfür ede ede ama sonra tekrar başladım ve o bir tarafın kesinlikle haklı kesinlikle ama kesinlikle devam etmelisin!
  8. WhovianWho

Aynı duyguları paylaşıyorum seninle ben ilk önce David Tennantı görmüştüm ilk Doktorum o idi. You never forget your first doctor diye bir söz var ve kesinlikle doğru ama Peter Capaldi'nin başarılı olacağını düşünüyorum ben her ne kadar içim kötü olsa ve çok üzgün olsam da şu an...
  9. WhovianWho

Her gelen doktorda böyle oluyor ama herkes zamanla alışıyor bu sefer önyargı ile yaklaşmıyorum ben başarılı olacağını düşünüyorum göreceğiz elbet.
  10. Diyecek bir sürü şey var belki ama kendimi pek iyi hissettiğim söylenemez. Diziyi bilmeyen arkadaşlar mutlaka izlemeli herkesin izlemesi gereken mükemmel bir dizi kesinlikle pişman olmayacağınızdan eminim. Dün akşam yayına giren The time of the doctor bölümünü daha yeni izledim ve evet Matt Smith geldiği zaman diziyi bırakan ben ağladım gidişinde. Neredeyse hiç ağlamam hayatımda ama gerçekten insanın içine işliyor. Düşündükçe hala gözlerim doluyor desem de yalan olmaz. Bu konuyu da bölüm hakkında başka whovianların düşüncelerini almak için açtım buraya.
  11. WhovianWho

Dont let communication breakdown :D

Hoş bulduk ve sen de hoş geldin :D :P Teşekkür ederim hoş bulduk :D Memnun oldum ben de :D Şu senin imzalarda 3. spoilerda ki animenin adı ne acaba çok merak ettim sürekli bakıyorum karakterler çok tanıdık geldi :D
  12. WhovianWho

DW candır :D Hoşbulduk :D
  13. WhovianWho

Bot? Hoşbulduk sağol :D Memnun oldum. :D Hoşbulduk teşekkürler :D
  14. WhovianWho

Kolay gelsin geçersin umarım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.