Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mücahidem Şehide-i Cahide

Üyeler
    987
  • Son ziyareti

• Başarı

8

Mücahidem Şehide-i Cahide kullanıcısının paylaşımları

1. Mücahidem Şehide-i Cahide

Herkese Selam!

Hoş Geldin Demet Benim de ilk Animem Vampire Knight ve en sevdiğim seridir kendileri Forum eğlencelidir, herkes çok samimi içtendir. Buralar güzeldir. İnşallah memnun kalırsın
  2. Mücahidem Şehide-i Cahide

( 01 / 01 ) Metalocalypse: The Doomstar Requiem - A Klok Opera

İlginç... Ellerinize Sağlık Çok Teşekkürler ^^
  3. Mücahidem Şehide-i Cahide

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Elfen Lied
  4. Mücahidem Şehide-i Cahide

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Code:Realize
  5. Mücahidem Şehide-i Cahide

Ursagi Drop
  6. Mücahidem Şehide-i Cahide

( 10 / 12 ) Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes

seri çok güzele benziyor ellerinize sağlık çok teşekkrüler
  7. Mücahidem Şehide-i Cahide

( 02 / 03 ) Shingeki no Kyojin: Lost Girls

ellerinize sağlık çok teşekkürler
  8. Mücahidem Şehide-i Cahide

( 09 / 24 ) Shingeki no Kyojin Season 3

manga seriisnde baya ilerledikten sonra sarar mı bilmesem de sonuçta anime ile manga arasında bayaaa fark var ellerinize sağlık çok teşekkürler
  9. Mücahidem Şehide-i Cahide

( 01 / ? ) Phantom in the Twilight

yeni bir shoujo seriri süper ellerinize sağlık çok teşekkürler
  10. Mücahidem Şehide-i Cahide

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır İzlemedim Altta ki One Piece İzlemiyordur
  11. Mücahidem Şehide-i Cahide

Death Parade
  12. Mücahidem Şehide-i Cahide

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Conan ?
  13. Mücahidem Şehide-i Cahide

İtazura na Kiss
  14. Mücahidem Şehide-i Cahide

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet İzlemedim Altta ki üye Vampire Knight izlemememiştir
  15. Mücahidem Şehide-i Cahide

Bu Animeyi İzledin mi?

Elbette İzledim Altta ki üye Servamp
  16. Mücahidem Şehide-i Cahide

Alttaki Üyenin İzlediği Anime Sayısını Tahmin Etmece

62 tane izledim evet ama daha da fazla izledim Altta kiüye 100 tane izledi
  17. Mücahidem Şehide-i Cahide

Çağrışım Oyunu

No Game No Life Vampirler - Kurt Adamlar - Farklı bir dünya - Himemiko_Sama - Savaş Lordları (biraz fazla yazdım bilinsin diye)
  18. Mücahidem Şehide-i Cahide

Alttaki Üyenin İzlediği Anime Sayısını Tahmin Etmece

Yanlış daha fazla izledim Altta ki üye 400?
  19. Mücahidem Şehide-i Cahide

Karakter Tasarımı ve Hikaye İlerletme Oyunu

Elisa, bukle bukle olan omzlarında biten kahverengi saçlarını elinin tersiyle önünden arkaya itti. Deniz mavisi gözlerini kısarak içinden geçen düşünceleri seslice dudaklarından döküldü, - Bu saçlar fazla uzadı! Elisa homurdanır iken sokaklarda aylak aylak geziyordu. İlerde ki ağacın altında büyük bambu hasır şapkalardan takan siyah-beyaz haori giyen katanalı kişiyi gördü. Adam kollarını göğsünde kavuşturmuş ağaca yaslanıyoru. Yüzü gözükmemekteydi. Yüzüne her zaman ki gibi sinsi gülümsemesi yaylır iken bileğinde ki lastik toka ile saçlarını ensesinden topladı. İşte şimdi o da bir genç erkeğe benziyordu. Gece mavisi haorisi çok güzeldi. Ancak güzel olsa da eskiydi. Zorisini yerde sürtmeyi bırakıp adımlarını hızlandırdı. Elisa aslında bir kızdı. Ancak göğüslerinin küçük olması, haori giymesi ve erkek kıyafetleri ile etrafta gezmesi ile herkes onu erkek sanıyordu. Bu da onun işine geliyordu. Özellikle iş icabı bu onun yararına indi. Miaru isimli dünyası zaten savaş yeriydi. Zengin ile fakir arası uçurumdu. Kadınlar sadece iş yapan erkeklere yardımcı olan araçlardı. Büyü güçlerini kadınlar sadece şifa için kullanabilirlerdi. Gerisi yasaktı. Erkekler güçlü olur ve her türlü savaş-dövüş tekniklerinde üst seviyelere yerleşir büyü güçlerini kuvvetlendirirlerdi. Büyücüler çoktu. Ancak Seherbazlar nadirdi Miaru dünyasında. İnsan ırkı yoktu. Irklar çok çeşitliydi. Elisa acımasız korkutucu dünyada erkek gibi görünmesi ve erkek gibi olmayı sevmesi çok işine geliyordu. Erkek gibi olmayı sevip sevmemesi önemli değildi. Hayatının şartları bunu gerektirmişti. Ve bu onun hayatta kalma şekliydi. Elisa, hasır şapkalı adamın yanına vardı, - Hey, Elisa! Seni burada ne kadar zamandır beklediğimden haberin var mı? Adam yaşlı değildi. Ama genç de değildi. Orta yaşlıydı. Kızıl dağınık saçlara, toprak rengi gözlere ve buğday renkli tene sahipti. Yapılı bir bedeni ve sert yüz hatları vardı. Buna rağmen çıkan tok sesi sertlikden uzaktı. Sanki yakın arkadaşıyla konuşuyor gibiydi. Elisa, kafasını sola doğru yatırdı. Yüzünde ki sırıtma farklı anlamda idi. Dostça değildi. - Mikato! Bu sefer ki ne? Süikast mi? Mikato karşısında ki yüze dudaklarını büzdü, - Ne zamandan beri süikastleri seviyorsun? Elisa omuz silkti, - En yüksek fiyat bu işte. Hangi iş bana daha çok para kazandırır ise onu seçerim. - Hangi çöplükten çıktın sen? Elisa'nın düz yüzü duvara çarpmış gibi hissettirmişti Mikato'ya. Evet. Bu Elisa idi işte. Geçmişini kimse bilmezdi. Daha 16 yaşında olmasına rağmen büyüsü muhteşemdi. Mikato kaç defa onun seherbaz olup olmadığından bile şüphelenmişti. Elisa'yı mükemmel kılan özellik sadece büyü kontrölünün fevkalade olması değil, dövüş tekniklerinde de çok iyi iş çıkarması idi. Ateşli silahlar demode olsa da nişancılığı iyiydi. Kılıç sanatlarında ise en üst düzeydeydi. Ok, mızrak, hançer fark etmeksizin yakın dövüşte silahlı-silahsız çok ama çok iyiydi. Mikato, kimseyi yersiz övmezdi. Küçük yaşında Elisa bir canavardan farksızdı. Akıllı, Zeki, Kurnaz, Sinsi Ön görülemez kişiliği ile de korkutucuydu. Bu genç adam fevkalade diye düşünmekten kendini alıkoyamadı. - Sen öyle san Elisa_kun. Bu sefer ki iş koruma görevi. Ve suikastten bile daha karlı bir iş. Elisa şaşkınlıkla baktı, - Kim o? - Bilmiyorum. Müşteri kimliğini gizliyor. Tek yapman gereken 3 gün boyunca Shina'nın başkenti Kita'da bu müşteriyi her şeyden korumak. Elisa'nın gizemli, kendini beğenmiş havası birden düşünceli bir hale dönüştü, - İşte bu çok tuhaf...
  20. Mücahidem Şehide-i Cahide

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Kamisama Hajimemashite ile Hiiro no Kakera
  21. Mücahidem Şehide-i Cahide

Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla

Avatar = 10 Anime vs karakteri mi bilmiyorum ama baya cool buldum İmza = 9 İmzanı da beğendim
  22. Mücahidem Şehide-i Cahide

Sword Art Online
  23. Mücahidem Şehide-i Cahide

Bu Animeyi İzledin mi?

Maalesef İzlemedim. Alttaki Kardeş, Claymore İzledin mi?
  24. Mücahidem Şehide-i Cahide

Elfen Lied
  25. Mücahidem Şehide-i Cahide

Usagi Drop