Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mücahidem Şehide-i Cahide

Üyeler
  • İçerik sayısı

866
  • Son ziyaret

• Başarı

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to ays_drl for bir durum güncellemesi, Ya hayirdir mutluluk? Bana garezin mi var? Bir gun bile dayanmiyorsun bana -.-   
    Ya hayirdir mutluluk? Bana garezin mi var? Bir gun bile dayanmiyorsun bana -.-
  2. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to ays_drl for bir durum güncellemesi, Erkek dediğin masaya yumruğunu koyacak, kadın dediğin ise o masayı erkeğin kafasına   
    Erkek dediğin masaya yumruğunu koyacak, kadın dediğin ise o masayı erkeğin kafasına geçirecek +.+
  3. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to ays_drl for bir durum güncellemesi, Yaşasın tam bağımsız ''Ruh Hastaları'', Kahrolsun psikolojisi düzgün insanlar!   
    Yaşasın tam bağımsız ''Ruh Hastaları'', Kahrolsun psikolojisi düzgün insanlar!
  4. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to ays_drl for bir durum güncellemesi, İki haftadan beri izlediğim korku filminden dolayı sabaha kadar uyuyamamak...   
    İki haftadan beri izlediğim korku filminden dolayı sabaha kadar uyuyamamak...
  5. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Pelin for bir durum güncellemesi, Yazdığımız durumlara cevap verilince bildirim gelmesi güzel ama hangi bildirim hang   
    Yazdığımız durumlara cevap verilince bildirim gelmesi güzel ama hangi bildirim hangi durumdan geliyor o da yazsaydı daha da güzel olmaz mıydı ? Cevap veriyorum, olurdu. :D Yani birkaç aynı kişi birkaç aynı duruma yazabiliyor ve ne tesadüf kii... ben de o durumlarda bulunabiliyorum o: kısacası insanın bakma hevesi bile kaçıyor :( eskiden bu sistem vardı :'( gene gelemez mi ?

6. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Katsugeki/Touken Ranbu çıkmış  Evet @sShoguNn shoujo geldi   Bak buldum    
    Katsugeki/Touken Ranbu çıkmış 
    Evet @sShoguNn shoujo geldi  
    Bak buldum 
    Shoujo ❤ Ben 

Ama fujoshi falan değilim -_- yoi yuri ecchi den nefret ederim -_-
  7. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, ve fate geldiğine göre yaz sezonu açılmıştır .. bu yaz çok sıcak geçecek :(   
    ve fate geldiğine göre yaz sezonu açılmıştır .. bu yaz çok sıcak geçecek :(
  8. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from Lucifèr for bir durum güncellemesi, Güzel bir shoujo anime önlenebilir misiniz? Uzun zamandır shoujo anime izlemed   
    Güzel bir shoujo anime önlenebilir misiniz?
    Uzun zamandır shoujo anime izlemedim...
    Kenka bancho otome ve fukumenkei noise yi saymaz isem.
    Bu arada horimiya nın animesi var imiş bilmiyordum şu an iniyor. Insin hemen izleyeceğim. ..
  9. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Kuroshitsuji'nin filmi gelmiş sanırım çevirisi ne zaman düşer acaba  Ya allahı   
    Kuroshitsuji'nin filmi gelmiş sanırım çevirisi ne zaman düşer acaba 
    Ya allahım şu tatlişliğe bak * -* 
    mangasından biliom gerçi ama anime çok cix olmuş

10. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Muratkrmn for bir durum güncellemesi, sıkıntıdan kendimi balkondan aşağı atacam.   
    sıkıntıdan kendimi balkondan aşağı atacam.
  11. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Muratkrmn for bir durum güncellemesi, snk'da 12 bölümdür şu sahne etkiledi bi.     
    snk'da 12 bölümdür şu sahne etkiledi bi.

12. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, çok deli bir şey yapmayı düşünüyordum belki çok yapana vardır ama gözüm yemedi çok   
    çok deli bir şey yapmayı düşünüyordum belki çok yapana vardır ama gözüm yemedi çok fazla müzik dinleyeceksin çok fazla araştırma yapacaksın en iyi op ve endings ama zor be ekip lazım ki bir albüm gibi olsun 
  13. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Lucifèr for bir durum güncellemesi, Nerde o eskiden kilitlediğimiz durumlar aaah ah   
    Nerde o eskiden kilitlediğimiz durumlar aaah ah
  14. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Fullmetal Alchemist Brotherhood animesinin bütün açılış ve kapanış parçaları diyoru   
    Fullmetal Alchemist Brotherhood animesinin bütün açılış ve kapanış parçaları diyorum... bir harika. 
  15. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Shingeki no Kyojin 2. bölüm şehir dışına yapacağım seyahat dolayısıyla birkaç gün g   
    Shingeki no Kyojin 2. bölüm şehir dışına yapacağım seyahat dolayısıyla birkaç gün gecikecektir. Benim çevirimi bekleyen animeseverlere bunu duyurmayı bir borç bilirim.
  16. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Ha şimdi bitti ve ben hâlâ etkisinden kurtulamadım Code Geass R1 bitti Cod   
    Ha şimdi bitti ve ben hâlâ etkisinden kurtulamadım
    Code Geass R1 bitti
    Code Geass R2 25. Bölüm finalini de şimdi bitirdim
    Sahnelerini tekrar tekrar üst üste izlediğim seri....
    Nasıl bir seriydi bu yaa
    Efsane! 
    Lulu öldü yanii halâ inanamıyorum
    Ama CC son sahnede suphlendim 
    ....
    Lulu öldü 
    Off
    Ama gerçekten muhteşem bir seri idi death note ile kıyaslanamaz diyecek bir şey bulamıyorum eleştiremiyorum 
    Şimdi 5 bölümden oluşan akito serisine başlayacağım  galiba o 2. Sezon da ki olaylar gerçekleşmeden önce olmuş 
    Bu arada suzakunun sonradan luluya yardım etmesine çok sevindim çünkü suzaku yu çok seviyordum arkadaşlık larının bozulmasına çok üzülmüş idim

17. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Yeni arayüz teması harika olmuş. Hemde bayağı hızlı. İnş chat de gelir biran önce   
    Yeni arayüz teması harika olmuş. Hemde bayağı hızlı. İnş chat de gelir biran önce
  18. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Uzun zamandır shingeki no kyojin'in bitmiş mi diye kontrol etmiyordum ki baktım, b   
    Uzun zamandır shingeki no kyojin'in bitmiş mi diye kontrol etmiyordum ki baktım, bitmiş.
    Bu da demek oluyor ki baştan yani birinci sezondan tekrar izleme zamanı gelmiş
  19. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinm   
    Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.
    Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"
    Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz
  20. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Leaderboard tam olarak ne?    
    Leaderboard tam olarak ne? 

21. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Sanırım yeni dönem animelerinden izleyebileceğim bir şey buldum çok hoşuma gitti t   
    Sanırım yeni dönem animelerinden izleyebileceğim bir şey buldum çok hoşuma gitti tam benim kafamda bir evren özellikle kaplan tipli ana elemanı beğendim.
    http://www.turkanime.tv/video/zero-kara-hajimeru-mahou-no-sho-1-bolum
    Umarım ana karakter olarak kalkıp kirito ile o re/zerodaki elemana bağlamaz.
  22. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Ancaks for bir durum güncellemesi, Wow buraya gelmeye gelmeye yolu unutmuşum ya :( Ne kadar oldu düzenli olarak buraya   
    Wow buraya gelmeye gelmeye yolu unutmuşum ya :( Ne kadar oldu düzenli olarak buraya gelmeyeli 2 yıl? Okul sebebiyle bir süredir yoktum :D
  23. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Yuki-chan for bir durum güncellemesi, KKazıklandım neyse önemli olan onumde 20 saatlik bi yol var ve sarzim bitiyo ve sarz   
    KKazıklandım neyse önemli olan onumde 20 saatlik bi yol var ve sarzim bitiyo ve sarz aletim bana yamuk yapti. Allahtan sofor amca kaliteli muzik dinliyo arada ona kulak veririm lig tv de var koltuklarn arkasndaki tv lerde :D
  24. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarıl   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  25. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Mutluyumm  Çünkü Shingeki no Kyojin 2. Sezon sonun da geldi XD İlk 3 bölüm   
    Mutluyumm 
    Çünkü Shingeki no Kyojin 2. Sezon sonun da geldi XD
    İlk 3 bölüm iniyor şu an da 1. Bölüm indi çoktan şimdi MX Player den izliycem heyecanlıyım XD
    Ayy çok güzel
    Emeği geçen herkese teşekkürler yaa