Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mücahidem Şehide-i Cahide

Üyeler
  • İçerik sayısı

963
  • Son ziyaret

• Başarı

7

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Myanimelist açılmış nihayet   
    Myanimelist açılmış nihayet
  2. Harika
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Steins Gate 0 opening metal cover 😍   
    Steins Gate 0 opening metal cover 😍

3. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Evde bir Grumpy cat ne güzel olur iki asık surat birbirimize bakar dururuz.   
    Evde bir Grumpy cat ne güzel olur iki asık surat birbirimize bakar dururuz.
  4. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Salt sayı olarak 300. animemi bitirmiş bulunuyorum. 3 yıl 5 ay gibi bir sürede 300 an   
    Salt sayı olarak 300. animemi bitirmiş bulunuyorum.
    3 yıl 5 ay gibi bir sürede 300 anime izlemişim.
    Eğer ikinci üçüncü sezonları filan birde ayrı olarak special - ova - movie bölümleri sayarsak toplam 411 oluyor. 

5. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, m   
    Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni
  6. Harika
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Ancaks for bir durum güncellemesi, Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri   
    Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P
  7. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Özlemişim be burayı   
    Özlemişim be burayı 
  8. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de... https://www.epiknovel.com/seri/erasin   
    Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de...

https://www.epiknovel.com/seri/erasinley-bir-peri-kralligi

beğeni, yorum, eleştiri ve tavisyelerinizi bekliyorum....

Aklıma Yeni geldi söylemek
  9. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de... https://www.epiknovel.com/seri/erasin   
    Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de...

https://www.epiknovel.com/seri/erasinley-bir-peri-kralligi

beğeni, yorum, eleştiri ve tavisyelerinizi bekliyorum....

Aklıma Yeni geldi söylemek
  10. Üzgün
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.   
    Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.
  11. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Hokage_Minato for bir durum güncellemesi, Devilman: Crybaby diye bir anime yapmışlar, lanet bişi. Yazan arkadaşın inşallah haya   
    Devilman: Crybaby diye bir anime yapmışlar, lanet bişi. Yazan arkadaşın inşallah hayatının sonu da böyle olur. 
  12. Üzgün
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Şu an aşırı kötü bir sorunla karşı karşıyayım. İlk önce e-mail adresime giremedim doğ   
    Şu an aşırı kötü bir sorunla karşı karşıyayım.
    İlk önce e-mail adresime giremedim doğrulama kodu göndereceğiz dediler. Gönderdiler girdim, Discord’dan mail gelmiş. Diyor ki biri sizin hesabınıza girmeyi denemiş, aşağıdakiler siz misiniz diye soruyor. Adres doğru fakat ip adresi yanlış. Eğer siz değilseniz hesabınızın şifresini değiştirin diyor. Ben daha hesabıma giriş yapamıyorum nasıl şifreyi değiştireyim? Ayrıca “Verify Login” diye bir tuş vardı ne demek ise artık. Tıkladım tekrar Discord’a giriş yapın diyor. Giriş yapıyorum giremiyorum. Yeni oturum açma konumu belirlendi falan diyor. Ne yapmalıyım? Kafayı yiyeceğim yoksa. 
  13. Teşekkür
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to KuriyamaYuno for bir durum güncellemesi, <3 seviliyorsun   
    <3 seviliyorsun

14. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor ba   
    Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor bazı insanlardan cidden. İgnis, prompto, gladiolus ve noctis... Bu adamlar kral adamlar... İyi ki oynamışım bu oyunu. xD

15. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Günlerdir haftalardır dinliyorum Bağımlılık yaptı Ezberledim bile https://www.youtube   
    Günlerdir haftalardır dinliyorum
    Bağımlılık yaptı
    Ezberledim bile
    https://www.youtube.com/watch?v=OjFuo6lkYVA

16. Harika
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman.   
    Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman. 

17. Harika
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gels   
    Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gelsin.. :D

18. Karmaşık
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to slimjack for bir durum güncellemesi, "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi   
    "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin, Gitme! Kaybedince daha çok seveceksin Biliyorum, hiç bir anlamı yok: Yokluğunda, yokluğunda, yokluğunda... "
  19. Harika
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Rito'nun içinde bir bleach fanı var.   
    Rito'nun içinde bir bleach fanı var.

20. Karmaşık
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Aşk nedir? Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum. Gerçekten de midende kelebekler uç   
    Aşk nedir?
    Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.
    Gerçekten de midende kelebekler uçması mı?
    Onunla konuşurken heyecanlanman falan mı?
    Her dakika onu düşünmen mi?
    Bazen anlayamıyorum....

21. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to veritas for bir durum güncellemesi, Bleach incelemesi, tanıtım tadında gelmiştir. https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2018   
    Bleach incelemesi, tanıtım tadında gelmiştir. https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2018/03/bleach-inceleme.html
  22. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to veritas for bir durum güncellemesi, Bleach incelemesi yapayım hazır içlendik forumca eski bir efsaneyi anmış oluruz hem.   
    Bleach incelemesi yapayım hazır içlendik forumca eski bir efsaneyi anmış oluruz hem.
  23. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Japonya topraklarının üçte ikisi ormanlarla kaplıdır. Buna rağmen, Japon hükumeti ül   
    "Japonya topraklarının üçte ikisi ormanlarla kaplıdır. Buna rağmen, Japon hükumeti ülkenin kendi ağaçlarını ticari amaçlarla kullanmayı yasaklamıştır. Bu nedenle Japonya ağaç ihtiyacının %60’ını ithal etmektedir." Umarım en yakın zamanda kendi ormanlarımız için de benzer bir uygulama hayata geçirilir. Tamam, çok ütopik bir beklenti oldu, bari ormanlık alanları imara açmayı bıraksınlar diyeyim!
  24. Beğen
    Mücahidem Şehide-i Cahide reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Devils Line nasıl bir anime olacak acaba inşallah güzel bir vampir serisi olur   
    Devils Line nasıl bir anime olacak acaba inşallah güzel bir vampir serisi olur 
  25. Karmaşık
    Mücahidem Şehide-i Cahide got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Aşk nedir? Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum. Gerçekten de midende kelebekler uç   
    Aşk nedir?
    Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.
    Gerçekten de midende kelebekler uçması mı?
    Onunla konuşurken heyecanlanman falan mı?
    Her dakika onu düşünmen mi?
    Bazen anlayamıyorum....