Jump to content
Türk Anime TV Forum

another..

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyaret

another.. Hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum Günü 12-03-1994

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

1.430 profil görüntüleme
  1. another..

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Bence kishi öldürmez sasukeyi. Yani bence şu madara savaşından sonra naruto ve sasuke o şelalede son savaşlarını yapcaklar tabi bu sefer dostluk adına olur :D sasuke nasıl kurtulur bilmiyorum ama korkarım hinata kendi hayatını narutoyu kurtarmak için feda edebilir :( (gaarada baa-chanın yaptığı gibi)
  2. beelzebub mangasını indirmek istiyoruuuuum :)

3. another..

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Kimi ni todokede kuronumayı itici buluyorum. Gereğinden fazla saf.. narutoda narutonun sasuke takıntısı sinirimi bozuyor bazen.. bir de ilelebed sasuke ile yıldızım barışmayacak gibi onu ve saplantılı intikamını itici buluyorum. :D
  4. another..

Ana Karakter Naruto Olmasaydı Kim Olsun İsterdiniz?

Tabiki gaara olsun isterdim :D
  5. another..

2013 Yılının En İyi 10 Animesi Açıklandı!

ilk 10 u pek bilmediğim animeler o yüzden bişey diyemem de neyi baz alarak bu listeyi oluşturuyorlar?
  6. ahh ygs...

1. Mileydi

Mileydi

ders çalışmaktan mı yoksun :(

2. another..

another..

Evet zeynep abla malum 80 küsür gün kaldı :(

7. another..

Minato Namikaze FC (53 Üye)

hokage minato ben de burada olmak istiyorum beni de ekleyebilir misiniz? :)
  8. bir de anne terliği diye bir gerçek var... :)

1. Mücahidem Şehide-i Cahide

Mücahidem Şehide-i Cahide

Yemek te lezzetli olsa gerek :D

9. another..

Naruto Shippuuden’e 2 Haftalık Ara

:depressed1-onion-head-emoticon: 344 e kadar anlaşılan iyi bir ders çalışma moduna girecem :D zeynep abla darısı senin başına :angel2-onion-head-emoticon: :D
  10. bitsin bitmesine de sasukeye ne oluyor yahu ne hokagesi ya onun intikam manyaklığı vardı tamam bitti gitsin başka birşey olsun :ph34r: naruto en başından beri hokage olmayı hedefliyordu o hokage olmalı :D şu güç dengesine sinir oluyorum zaten madara ne yapacak nasıl baş edecekler onunla..? :confused-onion-head-emoticon: kishimoto güzel bitirir de umarım anime ekibi fma gibi yapıp mangadan bağımsızlaşarak iyice uzatmazlar herşey tadında güzel :cool-onion-head-emoticon:
  11. another..

Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)

aslında çoğu karakterle benzer en az bir özelliğim oluyor ama en çok gaara gibi olmak isterdim... de ben daha çok naruto gibiyim :D (gürültü ve saçmalık yapmakta aynıyız narutoyla :ph34r: )
  12. keşke 2 gün okul 5 gün haftasonu tatili olsa...

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Üniversiteyi Gazi de okuyorsan böylesin :) Seni de bekleriz :)

3. another..

another..

ben de daha lisedeyim :( :D

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Gaziyi kazanmak için sana iyi bi sebep o zaman :D Yalnız dikkat et derslerin 0u ingilizce diyolar gelince kandırdım P diyolar o.O

13. another..

Meast - Manga Dışı Çalışmalar

ıhım şeyy doğru aslında :rolleyes: resim çizmeyi severim ama biraz aceleci bir kişiliğim var o yüzden hiç denemedim çizmeyi :ph34r:
  14. another..

Meast - Manga Dışı Çalışmalar

çizimler gerçekten çok iyi :D böyle güzel çizimler görünce bir iç çekiyorum keşke ben de çizebilsem diye ama yetenek olmayınca olmuyor napak :ghost-onion-head-emoticon: