Jump to content

another..

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyareti

6 Takipçi

another.. hakkında

• Doğum günü 03/12/1994

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4522 profil görütülenme

another.. üyemizin başarıları

1. another..

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Bence kishi öldürmez sasukeyi. Yani bence şu madara savaşından sonra naruto ve sasuke o şelalede son savaşlarını yapcaklar tabi bu sefer dostluk adına olur :D sasuke nasıl kurtulur bilmiyorum ama korkarım hinata kendi hayatını narutoyu kurtarmak için feda edebilir :( (gaarada baa-chanın yaptığı gibi)
  2. beelzebub mangasını indirmek istiyoruuuuum :)

3. Kimi ni todokede kuronumayı itici buluyorum. Gereğinden fazla saf.. narutoda narutonun sasuke takıntısı sinirimi bozuyor bazen.. bir de ilelebed sasuke ile yıldızım barışmayacak gibi onu ve saplantılı intikamını itici buluyorum. :D
  4. ilk 10 u pek bilmediğim animeler o yüzden bişey diyemem de neyi baz alarak bu listeyi oluşturuyorlar?
  5. ahh ygs...

1. Mileydi

Mileydi

ders çalışmaktan mı yoksun :(

2. another..

another..

Evet zeynep abla malum 80 küsür gün kaldı :(

6. another..

Minato Namikaze FC (53 Üye)

hokage minato ben de burada olmak istiyorum beni de ekleyebilir misiniz? :)
  7. bir de anne terliği diye bir gerçek var... :)

8. another..

Naruto Shippuuden’e 2 Haftalık Ara

:depressed1-onion-head-emoticon: 344 e kadar anlaşılan iyi bir ders çalışma moduna girecem :D zeynep abla darısı senin başına :angel2-onion-head-emoticon: :D
  9. bitsin bitmesine de sasukeye ne oluyor yahu ne hokagesi ya onun intikam manyaklığı vardı tamam bitti gitsin başka birşey olsun :ph34r: naruto en başından beri hokage olmayı hedefliyordu o hokage olmalı :D şu güç dengesine sinir oluyorum zaten madara ne yapacak nasıl baş edecekler onunla..? :confused-onion-head-emoticon: kishimoto güzel bitirir de umarım anime ekibi fma gibi yapıp mangadan bağımsızlaşarak iyice uzatmazlar herşey tadında güzel :cool-onion-head-emoticon:
  10. aslında çoğu karakterle benzer en az bir özelliğim oluyor ama en çok gaara gibi olmak isterdim... de ben daha çok naruto gibiyim :D (gürültü ve saçmalık yapmakta aynıyız narutoyla :ph34r: )
  11. keşke 2 gün okul 5 gün haftasonu tatili olsa...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Üniversiteyi Gazi de okuyorsan böylesin :) Seni de bekleriz :)

3. another..

another..

ben de daha lisedeyim :( :D

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Gaziyi kazanmak için sana iyi bi sebep o zaman :D Yalnız dikkat et derslerin 0u ingilizce diyolar gelince kandırdım P diyolar o.O

12. another..

Meast - Manga Dışı Çalışmalar

ıhım şeyy doğru aslında :rolleyes: resim çizmeyi severim ama biraz aceleci bir kişiliğim var o yüzden hiç denemedim çizmeyi :ph34r:
  13. another..

Meast - Manga Dışı Çalışmalar

çizimler gerçekten çok iyi :D böyle güzel çizimler görünce bir iç çekiyorum keşke ben de çizebilsem diye ama yetenek olmayınca olmuyor napak :ghost-onion-head-emoticon:
  14. another..

Sonunda Geldim

hoşgeldiniz :) keyifli forumlar..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.