Jump to content

Dudeless123

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

Dudeless123 üyemizin başarıları

1. Dudeless123

Sistem Güncellemesi!!!

mesela bi animeyi "izleyeceklerim" listesine aldığımızda, sonra onu izleyeceğimiz zaman "şu an izlediğim" bölümüne almak için ta anime lsi,temize girip o animeyi bulup ordan değiştirmemiz gerekiyor... onun yerine bir animeyi listeye eklediğimizde o animenin sayfasından(sayfasında derken örneğin naruto için: www.turkanime.tv/anime-seri/Naruto ) direk değiştirebilsek... teşekkürler
  2. çok güzel sözlük de ben "ga" nın anlamını anlamadım... hani "ore ga, anata ga" falan diyolar ya...
  3. Captain Japan falan olsa güzel olurdu... O değilde spiderman'in tsundere falan olduğunu bi düşünsenize...."Sakın seni sevdiğim için senlde dövüştüğümü sanma Dovtor Octopus-kun... B-B-Baka!" falan..He bide sonuna "-kun,-san,-chan,-sama" eklerine geitmek var... Iron Man'in Spiderman'e "Spaydi-chan" falan dediğini düşünsenize.... Marvel kafayı yedi herhalde...
  4. Dudeless123

Konichiwa!

kime başvuru yapabilirim?
  5. Türkçesi şöyle birşeydi: Mutlak seçimlerim okulumu ve aşk hayatımı mahfetti
  6. Merhaba millet, ben bu foruma yeni katıldım, daha önce normal türkanime hesabım vardı ama forum için açmamıştım. 9 aydır anime izliyorum 40-45 anime bitirdim. En sevdiğim animeler Code Geass ve Clannad serisi.... 14 yaşındayım, kitap okumayı ve anime izlemeyi severim, ingilizcem de gayet iyidir eğer çevirmen alımı varsa katılabilirim.... Tekrar hoşbulduk!
  7. Dudeless123

K Anime Filminin Çıkış Tarihi

Ulan şimdi bi de bunu japonyada olup sinemade izlemek olacaktı! NO BLOOD... NO BONE.. NO ASH!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.