Jump to content

apex7predator

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

apex7predator hakkında

• Doğum günü 02/18/1991

Profil Bilgileri

apex7predator üyemizin başarıları

1. buda benim ilk mangam olacaktı ama yarıda kaldı ve kalmaya devam edecek gibi ama yinede burada paylaşıyayım :) umarım az da olsa çizimleri seversiniz :)
  2. arkadaşlar internette gördüğüm en iyi tutorial arşivli site buldum (bayağı oldu şimdi paylaşıyorum :D ) http://fineartvn.blogspot.com.tr/ http://vk.com/topic-4918594_27696136?offset=0 ( bu hesapta ise ilk verdiğim sitedeki çoğu pdf burdada mevcuttur burda indirmeniz daha kolay olur) internette bundan daha iyisini bulursanız bana haber verin :D not: çizeceğiniz kadar indirin arşiv olsun diye hepsini indirmeye kalkmayın ben bir ara çizmekten çok indirmiştim :D
  3. apex7predator

ANİME KOMEDİ 13.04.2014 (2)

güzel olmuş ellerine sağlık ama hep okurken sağdan okumaya başlıyorum alışkanlık :D :D
  4. apex7predator

2. haftalık çizim konsepti

ace kazanacak gibi hadi hayırlısı :)arkadaşlar şöyle ankete baktımda forumda dragon ballz hayranı yok anlaşılan haftaya dragon ballz karakterlerini çıkarmayı düşünüyorum bir problem varsa söyleyin :)
  5. apex7predator

Levi - Attack on Titan Fan Art

8 katılımcı olmuş (yanlış saydıysam kusura bakmayın ) umarım konu bitmeden daha resim koyan olur :) haftayada daha fazla olur :D inşallah bende o kadar koyacağım dedim hep birşeyler uydurdum yapamadı m:( en sonunda 2 tane çizdim bari :) vaktim olursa bilgisayardada çizmeyi düşünnüyorum hadin arkadaşlar bu yazıyı okuyupta çizmeyenler hadin sizde çizin koyun bekliyorum tüm oy atanlardan :) bunu belki beğenmezseniz ama her hafta chibide çizeceğim :D
  6. apex7predator

bilgisayarda kopya tekniği kullanmalısınız ve bilgisayarda çizim yapmasını öğrenmek gerek öğrenmeye çalıştığım zamandan kalma çizimler bunlar :) ve anlamlı kılan şey çizmektir ve çizdiğin resimden memnunsan nasıl olduğunun önemi yoktur sen halinden memnunsan anlamlıdır o zaten :) tek kopya yapmamak lazım tabikide herşeyi kendi düşünce tarzınla fan art çıkarmalısın :) umarım haftaya sende katılırsın ekip çoğaldıkça daha iyi olur :)
  7. apex7predator

evet bende çok gördüm dayanamayıp çizdim o yüzden :D hatta üşenmedim bide arkaplanıda çizdim :D kopya çizim olsa bilene 3 saatten fazla uğraştırdı beni :D diğerleride aynı ama onları pek görmemişsindir :D :D sağolasın senin resmin konseptini beğendim :) çok iyi yapmışsın umarım dahada iyilerini göreceğiz :D
  8. apex7predator

yok güzel olmuş şunu unutma emek verilen herşey güzeldir ;) yalnız yamukluk var biraz ama o yamukluk fotoğrafı çektiğin açıdanda kaynaklanıyor mu bana mı öyle geldi :D dayanamadım bende bilgisayarda kopya tekniği ile çizdiğim eski levileri koyayım destek olsun bu hafta çizeceğim resimler planladım hatta :)
  9. apex7predator

bu bir sonraki haftanın oyları için bu hafta konsept levi :D http://forum.turkanime.tv/topic/9807-levi-attack-on-titan-fan-art/ burda paylaşabilirsin levi çizimlerini :) bu arada natsuya ne olmuş kaç kişi oy atmış :D
  10. apex7predator

iyi kötü resim diye yok :) herkes gönlünce levi resmi çıkartacak koyacak :) ben resimler çoğalınca mesajın başında toplayacağım :) senpai sadece oylamayı hangi fan art çizeceğimizi belirlemede kullanacağız :) xxiibmadoka çizimin güzel ellerine sağlık ve ilk paylaşım senden geldiği için tebrik ederim :D ama eğer bunu daha önceden çizdiysen senden bir tane daha çizim bekliyorum leviye :D
  11. apex7predator

ben bu sefer oy kullanmadım oyumu sona saklayacağım :D arkadaşlar hadin bak sakın ben bunu anketin sonucunda çıkanı sevmiyorum çizimem yok herkesten levi çizimi bekliyorum :) ben şimdiden hazırladım ne çizeceğim diye 3 tane çizim yapıp koyacağım :D not: benim aklıma geldi sizinde gelmiştir şeytana uyupta yeni hesap açıpta oy kullanmak için kullanmayın :D
  12. apex7predator

oylar erken başlasın daha iyi olur böylece daha iyi belirlenir :)
  13. apex7predator

çizim yaparken nerden başlamalıyım ???

biresme bakarak yapıyorsan göz ağız saç sonra çeneyi ona göre ayarlarsın ama sıfırdan çiziyorsan :) bir yuvarlak çiz ona göre çeneyi çiz:)
  14. seçiminizi iyi yapın :) umarım bu sürekli olur hiç bitmez her hafta yaparız :) not: bu sonuçlara göre haftayaki fan art belirlenecektir. pazar günü oylama bitiyor :) dipnot:bu bir yarışma değil sadece eğlence amaçlı ve herkesin çizim yapması, çizim yapanlarınsa kendini geliştirmesi için yapılan bir etkinliktir :)
  15. evet arkadaşlar oy atan çizimle birazcık bile uğraşan herkesin levi fan art çizimlerini bekliyorum :) pazara kadar koyun pazardan sonra yeni fan art geçeceğiz :) bende hafta içi koymayı planlıyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.