Jump to content

quelpascquelreg

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

quelpascquelreg kullanıcısının son zaferi 5 Haziran 2014

quelpascquelreg en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

quelpascquelreg üyemizin başarıları

1. quelpascquelreg

Manga Vadisi

Anketimize bekleriz :D Ekibimizdeki birkaç arkadaşımızın işleri dolayısıyla anket eylülün 19'unda kapatılacaktır.İşlerimiz erken biterse çok istenen bir seriye erkenden başlanabilir tabi. İyi geceler iyi forumlar cümleten :)
  2. quelpascquelreg

Manga Vadisi

Dostum katılım fazla olsun diye 15 20 gün kadar bekleriz muhtemelen(çünkü pm ile baya istek alıyorduk),sonrasında gelecek istekleri almayacağız o yüzden uzun tutuyoruz.Bu arada magiye başladık ve adventures sinbad isimli mangayı da projelerimiz arasına aldık çoktan,bunlar ankete girmeyecek(kaichu wa maid sama da çok yüksek ihtimal ankete girmeden alınacak) yani bunlar o başlayacağımız 5 seri arasında değil.
  3. quelpascquelreg

Manga Vadisi

İyi akşamlar arkadaşlar,forumumuzda bir konu açtık oradan hangi serilerin çevrilmesini istediğinizi yazmanızı istiyoruz.http://www.ailevadisi.net/cizgi-roman-anime-manga/726538-guncel-ceviri-istekleri.html#post1673706 üyeliğiniz yoksa alır buraya yazarsınız.Yazdıklarınızı alıp bir anket yapacağız,serilerin uzunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 5 mangayı(ankette ilk 5'i)çevirmeye başlayacağız.
  4. quelpascquelreg

Manga Vadisi

One Piece 751 Naruto da yakında yüklenir
  5. quelpascquelreg

Manga Vadisi

HunterxHunter 1.bölüm HSD396 HSD397 All you need is kill 11 yakında yeni forumumuz ve başka değişikliklerle sizlerleyiz.
  6. quelpascquelreg

Manga Vadisi

The Breaker New Waves 162 History's Strongest Disciple Kenichi 394 History's Strongest Disciple Kenichi 572 Bleach 584 Dün sınava grienlere geçmiş olsun,şimdi ve önümüzdeki hafta gireceklere de başarılar dilerim :)
  7. quelpascquelreg

Manga Vadisi

Naruto 680 arkadaşlar bu aralar yoğunum geç duyuruyorum(dün yüklenmişti),face sayfamıza arada bakarsınız,birde bazı seriler çevrildiği halde yüklenemedi editör arkadaşlarımız bilgisayarlarıyla sorun yaşadılar yakında düzene girecektir. iyi forumlar iyi günler hepinize
  8. quelpascquelreg

Manga Vadisi

Bleach 560 561 yüklendi buradan okuyabilirsiniz yakında HSDnin 393 458 arası doldurulacaktır
  9. quelpascquelreg

Manga Vadisi

Bakuman ilk bölümden itibaren çevrilecek,hxh çeviren güncel grup göremedim ben dostum(hxhde baştan çevrilecek)
  10. quelpascquelreg

Manga Vadisi

İyi geceler :) arkadaşlar yakında HxH,Gintama,Magi,Bakuman,Kuroko no basket,Dragons Rioting düzenli olarak çevrilip yayınlanacaktır.
  11. quelpascquelreg

Manga Vadisi

Yüklendikten sonra düzenleme şansımız var,yani np,geri dönme için sağ olun. History's Strongest Disciple Kenichi 570 HSD 571
  12. quelpascquelreg

Manga Vadisi

Çoğunluk netten okumayı tercih ediyor diye indirme linkleriyle paylaşmıyorduk,ekibe bir sorayım ben.
  13. quelpascquelreg

Manga Vadisi

Attack on Titan 57 Bleach 583
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.