Jump to content

cassiechann

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

cassiechann hakkında

• Doğum günü 08/16/1990

Profil Bilgileri

cassiechann üyemizin başarıları

1. Ichigo'nunkini severim öyle diken diken :D Bir de Psycho Pass Kogami geliyor şimdilik aklıma
  2. Hey Taka-tin hey! ve tabii ki olmazsa olmaz; Zura ja nai, Katsura da! + Just Do It!
  3. Yato'nun yüz ifadeleri öldürüyor beni..Tipi bak ya
  4. cassiechann

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Sadece romantizm olan animeler bana sıkıcı geliyor artık. Komedisi yoksa pek tercih etmiyorum. Neden izliyorum? Muhtemelen sonunun mutlu biteceğinden emin olduğum için.
  5. cassiechann

Animelerdeki en "garip" sahneler

Gintama - Screwdriver Arc diyorum sadece. Garip kelimesi yetersiz kalır. Zaten yanlış hatırlamıyorsam Sorachi Sensei 40 derece ateşle çizmiş bu arc'ı. Bir röportajında okumuştum editörler bile nasıl yayınlandı o arc bilmiyoruz falan diyorlardı :D
  6. İnsanın kullanası gelmiyor değil :P
  7. Hijikata (Gintama) Tomoe (Kamisama Hajimemeashita) Gintoki (Gintama) Kise (Kuroko no Basket) Kougami (Psycho Pass) Yato (Noragami) Kou (Ao Haru Ride) Rin (Diğer Free karakterlerini de katabilirim listeye) Mikorin (Gekkan Shoujo Nozaki-kun) Kageyama & Nishinoya & Oikawa (Haikyuu) Ichigo (Bleach) Levi (Shingeki no Kyojin) Zero (Vampire Knight) Aizen (Bleach) Soushi (Inu x Boku SS) Usui (Kaichou wa Maid-sama) Diabolik Lovers'taki neredeyse bütün karakterler çok çekici ama salak ve sinir bozucular ne yazık ki (bence) Uzuuuuuunca bir liste olmuş hiç farketmeden neyse..
  8. Şu an zil sesim Tokyo Ghoul OP - TK of Ling Tosite Sigure - Unravel
  9. cassiechann

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

İster istemez önce çizime bakarım. Yılına bakarım. Mümkünse doğa üstü tercihimdir, şart değil tabii de. Konusu da ilgi çekiciyse tamamdır :D
  10. cassiechann

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Gintama'dan.. tuvalet sahnesi, yere düşüyordum neredeyse. Bir de yine Gintama'dan, Gintokinin hayat kadınlarını kurtarma kurtaramama sahnesi. Suçu ona buna atıyordu ya.. Haa bir de Shogun'un berbere gittiği sahne vardı, öldüm gülmekten yahu :D
  11. cassiechann

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ano Hana. O kadar uzun süredir erteliyordum ki hemencecik de bitti :)
  12. Evet evet toplanın, acilen yapın şu 2. sezonu da izleyeyim. Ne zamandır bekliyorum haberiniz var mı :D Tomoeeeee ne kadar özledim seniii :wub:
  13. cassiechann

AnoHana 2015 Anime Filmi Duyuruldu

İlk film animenin son bölümünün extended versiyonu gibi bir şeydi zaten. Ben hiç değilse Anaru ve Jinta'yı birlikte görmek istemiştim filmde, o da olmadı. Konu da bitti, anlatacak ne var ki.. Umarım yeni bir kurgu falan vardır -_-
  14. cassiechann

Durarara!! [Tanıtım]

Bu animeye başlamadan önce çok düşündüm erteledim sürekli. Çünkü herkes sıkıcı, sonradan hızlanıyor falan diyordu. Haliyle sıkıcı bir şeyi izlemek de istemiyordum. Ama Durarara şimdiye kadar izledim animeler arasında en iyilerinden biriydi. Milletin söylediği de yalan değil, her bölümde o şehirde yaşayan ve birbirlerini tanıyan bir takım insanın geçmişini bir nevi öğreniyorsunuz. Karakterleri tanıdıktan sonra 9 veya 10. bölümün bir yerinde, bir ayrıntıdan bahsediliyor ve "ben bunu neden öğrenmeliyim ki animenin en sıkıcı yeri burası heralde, hızlanmayacak mı artık" dediğim anda bir şey açıklandı ve sonrasını nasıl izledim hatırlamıyorum. Eee ne olacak şimdi diye diye bitirdim. Acayip sürükleyici bir hal aldı birden. Beklentilerimi aştı kısacası. Shizuo'nun olduğu yerlerde ayrıca eğlendim. Izaya'nın aklından ne geçtiğini bilmek isterdim gerçekten.... Neyse öneriyorum herkese. Ben bu tarz animeleri severim siz belki sevmiyorsunuzdur, beğenmeyebilirsiniz tabii, yine de bir deneyin derim. 2. sezonu heyecanla bekliyorum :cheer3-onion-head-emoticon:
  15. cassiechann

Skip Beat!

Ben önce mangasını okudum, bağımlılık yapıyor resmen en hızlı okuduğum mangadır kendisi, halen devam ediyor ***aşırı derecede*** öneririm. Sonrasında animeyi izlemeye kalkıştım ama izleyemedim, çizimler haliyle biraz değişmişti karakterler kesinlikle mangada çok daha iyi görünüyorlar. Manga hala devam ediyor her chapter'ı heyecanla bekliyorum, bir hikayenin hızı hiç mi düşmez ya süper! :embarrassed1-onion-head-emotico Teşekkürler Nakamura Sensei!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.