Jump to content

:):):):):)

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

1 Takipçi

:):):):):) hakkında

• Doğum günü 21 Haziran

Profil Bilgileri

:):):):):) üyemizin başarıları

1. :):):):):)

2014'ün En iyi 30 Animesi

çok haklısın bence de galiba bu liste belli yaş gruplarına göre hazırlanmış geneli her yaş grubunun izleyebileceği animeler tokyo ghoul vb animeler belli yaştan sonrasının izleyebileceği animeler
  2. arkadaşlar narutonun mangasını okumak istiyorum ama online okuduğumda bazen sayfalar yarım çıkıyor yada hiç çıkmıyor o yüzden indirip okuyayım dedim ama baştan sona eksiksiz olarak bulamadım nereden indirebileceği mi bilen bir arkadaş varsa yardım edebilir mi
  3. mangasını nerede buldunuz ya ben bulamadı bir türlü okuyan biri nereden okuduğunu söyleyebilirmi
  4. :):):):):)

Hybrid Child’ın Yeni Tanıtım Videosu

manasını bulamadım ben ya ismi filenmi farklı nereden okudunuz bilgisi olan mesaj atabilirmi
  5. :):):):):)

Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Programı

bu kadar fiillerden sonra inanması zor ama bu kadar fiilden sonrada artık fiiler olmaması gerek zaten :) :D :) :D :ph34r: :ph34r: :ph34r: :) :D :) :D
  6. ben sadece sebastian ı benzete bildim bide orichimru belki biraz daha zorlasa olur
  7. haberi görür görmez sevinç çığlığını bastım gerçi sezon iyi bitmişti ama bir sezon aha izlemek iyi olucak :) :) :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.