Jump to content

kaenx

Üyeler
  • İçerik sayısı

58
  • Son ziyareti

kaenx üyemizin başarıları

1. bu hafta arkadaşlar cizim alanımızı genişletelim istedik herkez her karakteri sevicek diye birey yok o yüzden bu yüzden daha geniş bir konu ele alalım dedik ^^ umarım hoşunuza gider ,dragonball evreninden sevdiginiz her karakter cizim konusuna dahildir cizimlerinizi bekliyoruzzz ^^
  2. kaenx

4.hafta çizim konsepti Kurosaki İchigo

ilgi ve alakanızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ^^ hepsi birbirinden güzel olmuş,zaten etkinligimizin amacı birlikte paylaşımlar yapıp eglenmek ^^ https://www.facebook.com/MangAnimeTr buda sayfa linkimiz cizimlerinizi albümler klasöründe kurosaki ichigo dosyasının icinde bulabilirsiniz :) haftalik etkinliklerden önceden haberdar olmak icin begenmeyi unutmayın!
  3. kaenx

Kaenx Fan-art

Teşekkür ederim ^^
  4. kaenx

4.hafta çizim konsepti Kurosaki İchigo

hehehe bazen vakitler tutmuyor geç bile olsa çizilen resimler tabiki albümlerimizde yer alabilir,önemli degil vaktim oldukça tabiyki ilgilenmeye çalışıcagım ^^ arkadaşlar cizimleriniz çok güzel olmuş ben çok begendim ^^ ellerinize saglik,albümümüze ekliyorum hemen
  5. evet arkadaşlar bu hafta misafirleriminde gitmesi ile,boş zamanım var 4.haftaki çizimimiz Kurosaki İchigo etkinligimize katılmak isteyen olursa,bu başlık altına çizimlerini gönderebilirler :)
  6. kaenx

2.hafta çizim konusu Portgas D ace

umarım birileri devralır ve devam ederiz:) ben yine vakit buldukça konu açmaya birşeyler yapmaya çalışıcagım
  7. kaenx

arkadaşlar şimdik şöyle bi durum var resim cizim etkinligimiz tamamen tek elden bana düştü,hani 2,3 yerde sürekli ilgilenmem gerek,bir yandanda işler gücler var tabiki,takdir edersinizki böyle harala gürele girişince bu işler ne tam anlamıyla verim alabiliyoruz nede benim kişisel olarak verimli bi durumum olmuyor ,şimdi oluşturudugumuz bir sayfa ve az çok hitap ettigimiz bir kitlemiz var facebook üzerinde ,benim yogunlaşıp ilgi gösterebilicegim kısım orası ,eğer burada bir arkadaşımız derseki ben ilgilenirim haftalik oylama ve cizimleri paylaşırım ugraşırım diyen var ise lütfen burayla o ilgilensin,cünkü eğer takip eden varsa devi de burada ve facede sürekli olarak yeni cizilenleri,oylamalari,sonuçları cizimleri paylaşmayı ve paralel olarak götürmeye çalişiyorum,üzgünüm ama 1.haftaya göre ikinci haftanın ilgideki azligi extra üzücü bir etken haftanın sonuna geldik 2 tane çizim yollanmış henüz.etkinliigin bir amacı olmalı yoksa ben kendi kendimede oturur çizerim :) herneyse etkinligimizi ve sayfamızı takip edip ben çizerim ugraşirim diyen arkadaşlar https://www.facebook.com/MangAnimeTr buyrun sayfamız burda eğer yine ben turkanime forumundada götürüm derse seve seve yardım ederim :) iyi geceler.
  8. kaenx

Kaenx Fan-art

tamamdır bekliyorum,bu arada senide sayfamızda görmek isteriz ertugrul :) https://www.facebook.com/MangAnimeTr
  9. kaenx

eheheh :D ben de ilk itachi sandım bi alta indim bi baktım ace 9du fena sevindirik oldum ama söz gelicek haftaki icin oyum itachiye olucak ^^
  10. Evet arkadaşlar bu haftaki çizim konumuz Portgas D ace apex' teknik aksaklıklardan ötürü bu hafta yok onun yerine konuyu ben başlattım çizimlerinizi bu konuya yollarsanız haftanın bitimi ile bu msjda liste halinde tutulucaktır,aynı şekilde https://www.facebook.com/media/set/?set=a.288832244615333.1073741831.282951668536724&type=3&uploaded=14 burdaki sayfamızda oluşturulan albümdede yer alicaktır,her hafta en çok begeni alan çizimimiz sayfamızda kapak resmi olarak kullanılıcaktır,amacımız hem eglenmek hep teşvik edici olmak :) sayfamızı henüz begenmediyseniz,sizleride bekleriz
  11. kaenx

2. haftalık çizim konsepti

oy veren arkadaşlara teşekkürler bu haftaki çizim konumuz portagas D ace'dir güzel cizimlerinizi bekliyoruz
  12. kaenx

Kaenx Fan-art

bana o anki duruşundan çok genel görüntüsünü tasvir etmelisin,hani kılıç taşiyormu çirkinmi seksimi kolunda dövme varmı,bunun gibi ince ve belli edicek ayrıntıları verdikten sonra karakteri bi oturtalım ondan sonra verdigi pozda gülüyor agliyor duruş biçimi şusu busunu yapalim :) böyle daha kolay olur
  13. kaenx

Kaenx Fan-art

birşeyler çizmeye çalişayim yalnız betimlemen güzel hoş karakterin tarzı görünüşü hakkında biraz fazla boşluk var şimdilik kafama göre birşeyler çiziyorum bi bakalim :)
  14. kaenx

Kaenx Fan-art

aslında bana sorarsan elle çizmek daha kolay teknik olarak grubun 1 kagıt+kalemler+silgi gibi ekipmanlardan oluşuyor ama pcde öyle birşey yok :D ki alttaki son cizimlerim el cizimidir:)
  15. kaenx

Levi - Attack on Titan Fan Art

koca haftam yogun olmasına ragmen vakit bulup 2 defa çizip yaptım hatta çizmek isteyen arkadaşlara yardımcı olması icin ufak bir döküman bile hazırladım,çizmeyi seven arkadaşlar lütfen vaktim yok diye bahane üretmeyelim,ufak tefekde olsa çizimlerimizi yollayip katılımı arttıralim ki beraber daha iyi bir noktaya ilerliyelim,çizimlere gelicek olursak,haruka adlı arkadaşın orantılamasını çok begendim asçi arkadaşımında çizgilerini çok begendim oturttugu yüz karakteristik olmuş :) zaten çizimler çok güzeller herkes gerçekten güzel şeyler çıkartmış ellerinize saglik :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.