Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    Kaxell got a reaction from Kai in 2014'te yazdığım şeyi alıntılayıp neden kalp krizine sokuyorsunuz beni :P   
    biraz paslandım
    ama ossun
  2. Beğen
    Kaxell reacted to Rıse in Uzun süredir anime izlemeyince bütün otaku hislerim paslanmış :P. Son iki dönemdir iz   
    kaç kaç buralardan hiç güzel seriler mangalar kalmadı hepsi tarihin çöplüğüne girdi sürekli aynı tip işler geliyor yaratıcılık hak getire üretim durdu 
  3. Beğen
    Kaxell reacted to Witch in -geri döndüm-   
    Hoş geldin etrafında senpai diye dolaşıp rahatsız etme ritüelime devam hehe. 
  4. Beğen
    Kaxell got a reaction from Pingu in Eskilerden kimse kalmamış :'(   
    şimdiki gençlik discord kullanıyor ;)
  5. Beğen
    Kaxell got a reaction from Pingu in Eskilerden kimse kalmamış :'(   
    ;)
  6. Beğen
    Kaxell got a reaction from mustafalrsm in Re:Zero Light Novel'ı kitap olarak bulma imkanım var mı? Türkçe tercihen ama İng. de   
    Kardo kitapların türkçesini bulamazsın ^^ ki zaten ingilizceleri bile makine çevirisiyle paylaşılmış. Büyük ihtimalle anime bittiği yerden (7. kitaptı galiba) ingilizce çevirisine devam ederler. 
    Rezero wikisinde 2. sezonda olacak olayların özetlenmiş hali var, onu okumanı öneririm. 
  7. Beğen
    Kaxell got a reaction from historianWeeb in Koe no Katachinin blu-ray 17 mayısta çıkıyormuş sonunda.... Kimi no Na wanın da tarih   
    kimi no na wanın 720 hdlik versiyonu düştü kardo. yakında türkçeye çevirirler
  8. Beğen
    Kaxell got a reaction from Golge_Kaze in (To Love Ru Darkness Spoilerı!) Olmaz denilen oldu, To Love Ru iki bölümde iki ilan-ı   
    hahah gelişini kutlayım dedim :D
  9. Beğen
    Kaxell got a reaction from Strix. in Eski üyelerden kim kaldı be :) sene olacak 2017 kimseler görünmüyo   
    belki laf atılacak birileri gelir diye şuraya bi yorum bırakıyım
  10. Beğen
    Kaxell got a reaction from historianWeeb in Dönemin en iğrenç animesi: http://www.turkanime.tv/anime/mahou-shoujo-ikusei-keikaku   
    Bu cikmadan once bayagi reklamini yapmislardi ya. "cok guzel olucak vs. vs." diyip duruyolardi.  tamamen fosmuş aslinda. 
  11. Beğen
    Kaxell got a reaction from Witch in Bugün JLPT'ye girecek herkese bol şans~ Bir iki tüyo verirsiniz di mi? :,)   
    dinleme de uzun konuşuyorlar, ve biraz karmaşık oluyor. dinlerken full konsantrasyon ver ve küçük detayları not al. (mesela mavi masa dediyse maviyi unutma. gün söylediyse saat söylediyse unutma. )
    kanji kolay havada karada yaparsın.
    gramer de kolay.
  12. Beğen
    Kaxell reacted to Barış in Iki gunde 30 sayfa rapor yazdim klavyedeki bosluk tusu kirildi. boslugu kopyala yapis   
    key twitch diye bir program var. işe yaramaz bi tuşa space'in görevini verebilirsin. benimde sağ ok tuşu kırılmıştı numara tuşlarındaki sıfırı sağ ok yapmıştım.
  13. Beğen
    Kaxell got a reaction from Toprakezgi in Deneyi yapması güzel de raporu yazması tam bir işkence. Saat kaç oldu hala rapor yazı   
    welkam tu dı klab. 2 senede 20den fazla deney raporu yazmıştım kafayı yiyodum. hatta bitirme deneyi vardı bi, 4000 kelimeyi iki gecede nasıl yazdığımı bir ben bir de eski bilgisayarım bilir. 
    ama alışırsın. alıştırırlar. .. 

14. Beğen
    Kaxell got a reaction from historianWeeb in Vazgeçtim suumatsu no izetta'yı da izlemeyin. Acımadan vuruyorlar içim kanadı içim...   
    o ölsün zaten salak bi karakterdi. biancanın üzülmesi koydu bana :P
  15. Beğen
  16. Beğen
    Kaxell got a reaction from Toprakezgi in Dr. Strange nasıldı sizce gençler? Giden var mı? Bir de esas hikayeyi bilenler ne düş   
    meh. 
    7/10 . klasik zevkte bir marvel filmi. Hikaye eh, büyüler iyi hoş, benedict salatalıkbach fena değil. fikir güzel amma velakin sonlarına doğru çok hızlı gerçekleşiyo her şey. 
    yanlız görsel efektler 10 numara. 3dye gidin kesinlikle. 
  17. Beğen
    Kaxell got a reaction from historianWeeb in 65 ortalama yapmam lazımdı ders başına ben alıyorum 35-15-30 (bunlar tahmini birde da   
    3 sene oldu hala her sınavda yusuf yusuf oluyorum ben :P
  18. Beğen
    Kaxell got a reaction from Toprakezgi in bu japonyadaki üniversite daha gitmeden beni kanser etmeye başladı. adamlara başvurud   
    yazdıklarımda tamamen yalan aslında, :D sadece alsınlar diye araştırdım o kadar, onun haricinde ilk planım partilerden partilere akıp japon sevgili yapmak olucak. 
  19. Beğen
    Kaxell reacted to historianWeeb in bu japonyadaki üniversite daha gitmeden beni kanser etmeye başladı. adamlara başvurud   
    Esorayu şöyle götürebilirsin bak 
    Sen ne okuyordun Ertu ?

20. Beğen
    Kaxell got a reaction from Toprakezgi in bu japonyadaki üniversite daha gitmeden beni kanser etmeye başladı. adamlara başvurud   
    Ha espiri yapmaya çalıştım orda :P, 
    Ya bi sey diyim mi harbiden zor bir is aslinda bu. Simdiki aklim olsa lys calisirken bir yandan da konsolosluga basvurur japonyada okurdum universiteyi. 3 sene ortalamami 3 un uzerinse tutucam diye canim cikti, sirf yarim sene japonyada olabilmek icin.
  21. Beğen
    Kaxell reacted to LeornKayn in bu japonyadaki üniversite daha gitmeden beni kanser etmeye başladı. adamlara başvurud   
    pes etmek yok o capan kızı Ertuyu öpecek o kadar...
  22. Beğen
    Kaxell got a reaction from historianWeeb in 2016 fall sezonunun en iyi 5 animesi şahsen bana göre :) 1-Keijo 2-3 gatsu no lion 3-   
    ayhan gel öpücem. 
    keijo güzel olcak dediydim de dalga geçmişlerdi benle. adamlar deli gibi para harcamışlar oppai fiziği için :P
  23. Beğen
    Kaxell got a reaction from Heimatlos in Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölü   
    Valla üçuncü atom bombası faciasiyla karşılaşırız :P
  24. Beğen
    Kaxell got a reaction from Heimatlos in Son zamanlardaki en büyük hayal kırıklığım Yuri on Ice'ın ismini çocuksu bir hevesle   
    Ziplarim tabi :P kirk yilin basi bi yuri yayinliyolar onu da adam akilli yapsinlar kardesim! (odasinda agliyor)
  25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.