Jump to content

sanzu

Üyeler
  • İçerik sayısı

272
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

sanzu kullanıcısının son zaferi 20 Mart 2014

sanzu en beğenilen içeriğe sahiptir

sanzu hakkında

• Doğum günü 01/30/1982

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1642 profil görütülenme

sanzu üyemizin başarıları

1. sanzu

( 50 / 50 ) Gensou Maden Saiyuuki

saiyukinin 5. bölümü gelmiş emeği geçen arkadaşıma teşekkürler devamını sabırsızlıkla bekliyorum
  2. sanzu

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

gekkan sujou nazeki kun final ou ride hide final glassip final sailormoon 5.bölüm
  3. Konusu güzel eminim animeside güzel olucaktır.shouja animelerini sevdiğim için kesin izlerim.
  4. sanzu

Kiseijuu - Parazit

tabiiki tartışmadığınızı biliyorum :D böyle havesli çevirmen arkadaşlarımı görünce mutlu oldum sayenizde güzel animeleri izleme imkanı buluyoruz sadece takılıyorum ;)bakalım kim kazanacak :confused-onion-head-emoticon: kim çevirse çevirsin biz anime izleyici arkadaşların kazanacağı kesin :good-job-onion-head-emoticon:
  5. sanzu

Kiseijuu - Parazit

tartışmayın beraber çevirirsiniz çabuk biter güzel animeye benziyo are you sure arkadaşım hybird child animeside çıkacakmış onuda sen çevirirsin :D
  6. sanzu

Shigatsu wa Kimi no Uso Açılış Parçası

tanıtımlardan güzel animeye benziyo.şarkılarıda güzel
  7. sanzu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

kuroshutsuji ilk sezonunu bitirdim.gayet güzeldi.
  8. sanzu

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

kroshitsuji 7-18 sanırım bitiririm
  9. :) çok güzel olmuş.piyano çalmayı bende çok isterdim.yetenekli arkadaşların olması güzel.pandora haerts müziklerinide çalmanı çok isterdim.başarılar diliyorum
  10. sanzu

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

yanımda kroshitsuji den sebastian olsun kimsem olmasada olur.tabii şeytann olmamak koşuluyla.ciel kardeşim olarak alabilirim 5 ablam var oyüzden başka ablaya ihtiyacım yok.
  11. sanzu

Merhaba Herkese...

hoş geldin forumda iyi eğlenceler
  12. sanzu

Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu

sonundaaaaaa :hell-yes-onion-head-emoticon: aishiteru tomoe :cheer2-onion-head-emoticon: en kısa zamanda yayınlanması umuduyla
  13. sanzu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

shingeki kyojini bitirdim aklımda bir sürü soruyla
  14. sanzu

Junjou Romantica 3. Sezonu

junsu romantica 3 kere seyrettim bence bu tür animenin en iyisiydi.3.sezonda izlenir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.