Jump to content

shinigami-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

1 Takipçi

shinigami-sama hakkında

• Doğum günü 04/28/1998

Profil Bilgileri

shinigami-sama üyemizin başarıları

1. shinigami-sama

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

Kiko Mizuhara nın oynamasına çok sevindim,bayılıyorum o kadına :wub: (mikasayı o oynarsa zaten ne kadar saçma olsa da ben filmi severim)
  2. çok uzun zamandır sabırsızlıkla bekliyordum ama çizimleri bana fazla yapay geldi. sanki fazla moe olmuşlar. nerde o şapşal surat ifadeleri, kimse gülümsemiyor. Animasyonu yenilenip mangaya sadık kalması süper ama karakterin yüz ifadelerinden baya rahatsız oldum
  3. Yalnız aranızda raw halde olsa da izlemiş olanlar varsa fark etmişsinizdir, Jean başta mikasanın resmini çiziyor gibi ama o mikasa değil. Çünkü o zaman daha tanışmamışlardı. sonra mikasayı görür görmez aşık olması da bence bu yüzden, mikasa onun hayallerindeki insanın imajına uyduğu için ( bu arada marcoya 2 cümle ancak söyletmişler, çocuk öldü bari ova'ya koysaydınız) :depressed2-onion-head-emoticon:
  4. beyond birthday ile ilgili olursa süper olur ama bence manganın sonunda olup animede olmayan olaya da değinebilirler. Hani şu misanın bir grup insanla birlikte mum yakıp kiraya dua ettikleri bölüm. sonuçta 10. yıl süprizi olarak kira'dan 10 yıl sonra tarzında...
  5. çizimlere ilk bakıldığında catoon network tarzı çizgi filmlere benzese de ecchi bir anime. siteye yüklenmeden önce yabancı bir siteden izlemiştim, konu genel olarak bel altı espriler üzerinden ilerliyor. Arada bir animasyonun tarzının değiştiği kısımlar da var
  6. shinigami-sama

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

masaşi kishimoto daha önce raportajlarında shounen-ai fanı olduğunu söylemişti ve zaten mangaya başladığından beri sasuke ve naruto arasındaki bağı biraz romantik tutuyor. İki karakter de kendisi için çok değerli olduğu ve kaderleri birbirine bağlı olduğundan ben ikisinin de ölüceğini düşünmüyorum.
  7. shinigami-sama

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

howl's moving castle, paprika, akira gerçekten çok iyi filmler, öneririm. Ayrıca evangelion'un filmlerini de çok seviyorum ama buralarda pek beğenen yok gibi
  8. shinigami-sama

(Fan Fiction) Nedir?

eğer ingilizce olması sorun değil diyorsanız 'Archieve of our own' sitesini öneririm. Çok iyi fanfictionlar var, ilgilenen olursa öneride de bulunabilirim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.