Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

823
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

69

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Eolo-sama reacted to Ohayou_Kerem in Forumda zaman zaman çok güzel konular açılıyor ama gelen çöp konular nedeniyle arada   
    @Eolo-sama Ah... Şimdi anladım. Forum bunlardan geçilmiyor gerçekten. Her konunun başında "ileti açmadan önce okuyunuz" başlığı olmasına rağmen bazı arkadaşlar pek dikkate almıyor sanırım. :( Sizi baya uğraştıracak gibi, şimdiden kolaylık dilerim.
  2. Beğen
  3. Beğen
    Eolo-sama reacted to heymely in Hepinize sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum :)   
    Teşekkürler sana da Taylan. 
  4. Beğen
    Eolo-sama reacted to Gallardo in Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabil   
    Ben bu konuda biraz dikkatsizdim bundan sonra umarım dikkatli olurum.
  5. Beğen
    Eolo-sama reacted to heymely in Hakim bey böğün canlı duruşma var mı   
    @Eolo-sama
  6. Beğen
    Eolo-sama got a reaction from heymely in Hakim bey böğün canlı duruşma var mı   
    Yakışırlar :D @heymely
  7. Beğen
    Olsa mis gibi izlenir shipim de olursa benden mutlusu olmaz herhalde... Olsa da izlesek. @Eolo-sama

8. Beğen
    Bir şans vereyim madem... Bir de belki animesini yeni bir stüdyo devralıp devam ettirir bir gün @heymely Olur mu olur
  9. Beğen
    Mangada bile yarım kalmış diyebilirim yine de ship damarımın arttığı bölümleri var o yüzden okumuştum çok ümitle başlama yine de derim  @Eolo-sama
  10. Beğen
    İyi iyi profilim güzel bir şeye vesile olmuş demek ki :D İtiraf edeyim mangasını okumadım ben ama güzel devam etti diyorsan okuyayım @heymely
  11. Beğen
    Geçenlerde profilinde görüp 2. Kez izleme gereksinimi duyup tekrar izledim. Kesinlikle devamı gelmesi gereken bir animeydi üzdü ama mangasından idare ettik. Animeyi izleyip Nicolas’ı sevmeyen olabilir mi bilemiyorum hem çizimleri hem karakterin kendisi harika @Eolo-sama
  12. Beğen
    @heymely Gangsta güzel animeydi de stüdyo batınca devam edememesi kötü oldu. Devam edebilse ünlenirdi iyice şu an pek bilinmiyor ona rağmen hem izlemiş olup hem de Nicolas seven biriyle karşılaşmak güzel :D
  13. Beğen
    Nicolas kadar olmasa da iyi bir kızımız  @Eolo-sama
  14. Beğen
    Ndhhshshshshd @heymely net iyi pp bu arada Alex candır 
  15. Beğen
    Ona göre zomzoma girelim 
  16. Beğen
    Eolo-sama reacted to Pseudohomophylus in Sonbahar sezonunda King's Raid çeviriyor olacağım. Yarın Re:Zero'yu bitirip cuma günü   
    Emeğinize sağlık               
    İyi çalışmalar
  17. Beğen
    Eolo-sama got a reaction from heymely in Sonbahar sezonunda King's Raid çeviriyor olacağım. Yarın Re:Zero'yu bitirip cuma günü   
    @heymely Teşekkürler 
  18. Beğen
  19. Teşekkür
    Eolo-sama got a reaction from 908 in Love Live , bana önereceğiniz bir anime mi? Demin video izlerken denk geldim de, güze   
    Tatlı ve çerezlik animelerden hoşlanıyorsan kesinlikle öneririm
  20. Harika
    Eolo-sama got a reaction from Perfectum in Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tac   
    Anime adı mı dua mı hocam
  21. Beğen
    Eolo-sama got a reaction from Nones in Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tac   
    Anime adı mı dua mı hocam
  22. Beğen
    Eolo-sama got a reaction from Leffwn in Bu dis agrisi zihnen bitirdi beni katlanamiyorum artik. Daha ne kadar buna dayanacsgi   
    Geçmiş olsun vallahi. Bizim de genetik olarak dişler nesillerdir sıkıntılı, 2 kanal tedavili bol dolgulu geziyorum ortada hala da ara ara sızlıyor dişler o yüzden çok iyi anlıyorum ne çektiğini :/ İmplant doğru karar olmuş bence de, ben de birkaç yıl sonra komple kurtulmayı düşünüyorum dişlerden. Geçmiş olsun tekrar.
  23. Beğen
    Eolo-sama reacted to Barış D. Baryshx in Facebook profiline yalnızca kız anime karakteri fotoğrafları koyan erkekler sayesinde   
    Millet şimdi ne çok kız var deyip erkek isimleri görünce bi hoş oluyorlardır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.