Jump to content
Türk Anime TV Forum

Nones

Çevirmen
  • İçerik sayısı

1.746
  • Son ziyaret

• Başarı

56

Nones kullanıcısının son zaferi 31 Ağustos

Nones en beğenilen içeriğe sahiptir

Nones Hakkında

• Derece
    1907
  • Doğum Günü 15-03-1990

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

9.574 profil görüntüleme
  1. ( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu

Emeğinize sağlık arkadaşlar
  2. ( 12 / 12 ) Kakegurui

10. 11. 12. Bölümler Eklenmiş, SeriTamamlanmıştır. İyi Seyirler, İyi Arşivler. Yeni sezonda Black Clover animesinde görüşmek üzere.
  3. ( 13 / 13 ) Jikan no Shihaisha

İlk bölümü izlemiş sonra da fırsat bulamamıştım hiç ancak çok güzel bir başlangıcı vardı. Uygun bir zamanda tamamlayacağım. Emeğinize sağlık gençler.
  4. ( 12 / 12 ) Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team

5. ben

Böyle konu başlığı ya da içerik olmaz. Kendinizi güzelce tanıtmazsanız konunuzu kilitlenecektir 2 - 3 saate bilginize.
  6. ( 13 / 13 ) Katsugeki/Touken Ranbu

Emeğinize sağlık gençler.
  7. Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

@xloqe Aman Tanrım sen beni beğenide nasıl geçersin? Çok kıskandım çünkü hayattaki tek gayem buydu benim. Kaç gündür ağlıyorum bu yüzden inan bunalıma girdim. Psikolojik destek alacağım sayende. Günlük espri kotamı da doldurduğuna göre gönül rahatlığı ile banlıyorum seni. Evet evet egomu da tatmin ettim akşam akşam minnettarım Mesajın temasından da anlaşıldığı üzre ban sebebi "saygısızlık".
  8. ( 01 / 01 ) 91 Days Special

91 Days Special Eklenmiştir. Özlemişim... İyi Seyirler, İyi Arşivler.
  9. ( 12 / 12 ) Aho Girl

Sezonun ilk finali de geldi. Allahım o nasıl bir finaldi öyle hani önceki bölümlerde part part gülüyordum ama bu son bölüm gerçekten komikti. Geçmişte nasıl tanıştıklarının anlatılması finale tamamen yakışmış. Sonda görüşürüz dediğine göre... acaba diyorum bir ikinci sezon mümkün müdür? :P Emeğine sağlık Sine
  10. ( 12 / 12 ) Tsurezure Children

Tek bir pv ile bende çevirme isteği uyandıran nadir animelerden oldu kendisi. Şirin, tatlı bir anime olacağını zaten biliyordum ancak beklentimin bu kadar üzerine çıkacağını tahmin etmemiştim. Sezonun en cici animesini TAÇE adı altında çevirmiş olmaktan mutluluk duyuyorum. İyiki... 12. Bölüm Eklenmiş, Seri Tamamlanmıştır. İyi Seyirler, İyi Arşivler.
  11. Belirli bir yaşa gelmiş insanların "saygı" kavramından bihaber olması.... Şu sıra kendime bile tahammül edemiyor iken birde bu insanlarla uğraşmak can sıkıcı.

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Keşke seni bu kadar iyi anlamasam :cry-milk-bottle-emoticon:

2. Zombie

Zombie

Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor. Demiş (soy adını okuyamadığım) Chuck Palahniuk

12. ( 26 / 26 ) Tokyo Underground

13. Aranızda üye olması gereken kişi sonunda üye oldu

Hoş geldiniz Ancak her hoş bulduk yorumunuzu alakasız 2 üye neden beğeniyor bunu özellikle öğrenmek istiyorum :) @endeep ve @Lexesis adlı arkadaşlar yani :) Umarım fake hesabınız değildir. Zira 1 günde 70 beğeni imkansıza yakın bir olay çünkü buna değer bir konunuz yok.