Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

293

Nones kullanıcısının paylaşımları

1. Nones

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

ahahahahha peki ya Kenji'nin yemek sonrası o tatlış suratı ne olacak??? Ben bu bölüm aslında Akutagawa'ya bir sempati duydum itiraf ediyorum. Gözlerini açınca bi sevindim yani :D İyilikle bir dönüş bekliyoruz :P
  2. Nones

Çok eğlendim ya Kenji ile ilgili bölüm 2. yarıya sıkıştırıldı ama olsun çok tatlıydı. Bu arada kime benzetiyoum Kanji'yi derken birden buldum. Bayblade Max karakterine çok benzettim. Maxı da severdim zaten :P Evlat olsan sevilirsin Kanji :P :D Emeğinize sağlık canlar
  3. Nones

( 13 / 13 ) Kagewani: Shou

Emeğinize sağlık canlar
  4. Nones

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sailor Moon 3. Sezon 11. Bölüm Nijiiro Days 22. Bölüm
  5. Bayağı duygusal bir bölümdü. Lakin bence en iyi bölüm de buydu. Neyseki bu ayrılık kısa sürecek 12. bölüm de gönlümüzün savaşçısı geliyor :P Emeğine sağlık canım
  6. Nones

Ohayo Minna san

Hoş geldiniz
  7. Nones

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Fairy Tail 2
  8. Nones

İtiraf Köşesi

İnsanların tercihlerini, dini seçimlerini, her türlü fikirlerini acımasızca eleştiren, kendi fikri doğrultusunda olmayan düşünceleri yanlış olarak gören ve o kişilere ölümü hak gören, kendi çıkarları doğrultusunda insanların ölümüne sebebiyet verebilen, bundan da hiçbir şekilde rahatsızlık duymayan, hatta buna alkış tutan her türlü insandışı yaratıktan nefret ediyorum.
  9. Nones

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Yuuki Asuna
  10. Nones

Selamlar

Hoş geldiniz
  11. Nones

Yaz Sezonunun En Çok Beklenen Animeleri

91 Days'ın olmadığı bir listeye liste demem ben .d
  12. Nones

( 15 / 12+ ) Flying Witch

Emeğinize sağlık arkadaşlar
  13. 2016 Yaz Sezonunun En Çok Beklenen Animeleri Japonların Oylarıyla Belirlendi Yeni sezon demek yeni animeler, yeni beklentiler demek. Yaz sezonunun gelmesiyle beraber anime severlerin beklediği animeler de kapılarında artık. Bu kadar beklenti üzerine Charapedia’da anime sever 10.000 kişiye (%53.7 erkek, %46.3 kadın) bu sezonda en çok hangi animeyi heyecanla bekledikleri soruldu. Sonuçlarda 45 anime olmasına karşın ilk 20’si ankette gösterildi. Bunlar: 20 – Orange 19 – Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu LOVE! 18 – Amaama to Inazuma 17 – Active Raid 2.sezon 16 – Mob Psycho 100 15 – Qualidea Code 14 – Tsukiuta. THE ANIMATION 13 – Kono Bijutsubu niwa Mondai ga Aru! 12 – NEW GAME 11 – ReWrite 10 – Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen – Mirai-hen 9 – ReLIFE 8 – Handa-kun (Barakamon’dan bağımsız seri) 7 – The Seven Deadly Sins – Seisen no Shirushi (special) 6 – D.Gray-man Hallow 5 – Fate/kaleid liner Prisma Illya 3rei!! 4 – Arslan Senki: Fuujin Ranbu 3 – Saiki Kusuo no Psi Nan 2 – Shokugeki no Souma: Ni no Sara 1 – Love Live! Sunshine!! Sougeki no Souma ikinci olurken, Love Live!’ın Japonya’da çok popüler olması gelecek olan yeni serisinin ilk sıraya girmesini sağlamışa benziyor. D-Gray man Hallow ilk haber yapıldığında diğer serilerden daha çok ilgi çekmişti ancak bu ankette ilk 5’e bile giremediğini görüyoruz. 91 Days ile birlikte Berserk’in listede bile olmaması oldukça şaşırtıcı. Sizin yaz sezonundan en çok beklediğiniz animeler hangileri? Kaynak: http://www.animefantastica.com/
  14. Nones

Selamlar :)

Hoş geldiniz
  15. Nones

( 11 / 10+ ) Big Order (TV)

16. Tuttuğunu Koparan Kadın Anime Karakterleri Anketle Belirlendi İzleyenleri, şaşırtan ve bir o kadar ‘yok artık!‘ dedirten, zaman zaman bazılarının animeyi sevme sebebi bile olabilen tuttuğunu koparan kadın anime karakterleri için Japon sitesi Goo’da bir anket düzenlendi. Anket sonucunda ilk 10’a şu karakterler girmeyi başardı: 10 – Shihoin Yoruichi Bleach 9 – Nojiko One Piece 8 – Tsukuyo Gintama 7 – Kushana Kaze no Tani no Nausicaä 6 – Karn Haman Mobile Suit Zeta Gundam 5 – Kusanagi Motoko Ghost in the Shell – Koukaku Kidoutai 4 – Kino Makoto (Sailor Jupiter) Sailor Moon 3 – Olivier Mira Armstrong Fullmetal Alchemist 2 – Ackerman Mikasa Shingeki no Kyojin 1 – Nausicaa Kaze no Tani no Nausicaa Listenin en ilgi çeken kısmı Hayao Miyazaki’nin sevilen filmlerinden olan Kaze no Tani no Nausicaä’da yer alan savaşçı ruhlu kadın karakterin en önde gelmesi. Aslında liste dolup taşacak türden olduğu için beklediğimizRevy (Black Lagoon), Saber (Fate/stay night), Setsuna Sakurazaki (Negima!), Teresa (Claymore), Erza (Fairy Tail) vb. birçok karakterin sıralamaya giremediğini görüyoruz. Siz kimleri görmek isterdiniz? Kaynak: http://www.animefantastica.com/
  17. Nones

Narsist Samuray-Blog

Güncel bir şey yazdığınızda buraya da link atarsanız okuruz neden okumayalım Hayırlı olsun blogunuz
  18. Nones

2 bölüm arka arkaya izleme keyfi güzeldi. Bölümler de çok güzeldi. Bakalım sezon finali nasıl olacak kaldı 2 bölüm Emeğinize sağlık canlar
  19. Nones

( 62 / 62 ) Metalocalypse

20. Öncelikle bu nasıl konu diyebilirsiniz. Lakin söz konusu Japonlar ve animeleri ise akla gelen ilk kelime muhtemelen "göğüs" kelimesidir. Neyse anket aşağıdadır. Japonlardan Büyük Anket: Favori Büyük Göğüslü Anime Karakterlerini Seçtiler Ünlü Japon anket sitesi Charapedia sordu, okuyucular oyladı. Yapılan oylamada en sevilen büyük göğüslü anime karakterleri seçildi. Oylamaya katılanların yaklaşık %67’si erkekken, %33’ü de kadınlardan oluştu. 20. High School DxD – Rias Gremory 19. Nisekoi – Seishiro Tsugumi 18. K-on! – Mio Akiyama 17. To Love-Ru – Lala Satalin Deviluke 16. One Piece – Boa Hancock 15. Saki – Nodoka Haramura 14. Gintama – Tsukuyo 13. Prison School – Meiko Shiraki 12. Himouto! Umaru-chan – Ebina Nana 11. Durarara!! – Anri Sonohara 10. Kuroko no Basket – Satsuki Momoi 9. Oregairu – Yui Yuigahama 8. Lupin III – Fujiko Mine 7. Mahou Shoujo Madoka Magica – Mami Tomoe 6. The Melancholy of Haruhi Suzumiya – Mikuru Asahina 5. Monogatari – Tsubasa Hanekawa 4. Boku wa Tomodachi ga Sukunai – Sena Kashiwazaki 3. Sword Art Online – Leafa 2. Love Live! School Idol Project – Nozomi Toujou 1. One Piece – Nami Kaynak: http://www.animefantastica.com/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.