Jump to content
Türk Anime TV Forum

Nones

Çevirmen
  • İçerik sayısı

1.818
  • Son ziyaret

• Başarı

68

Nones kullanıcısının paylaşımları

1. Nones

( 01 / ? ) Phantom in the Twilight

Yeni proje hayırlı olsun, kolay gelsin arkadaşlar. Sanırım izleyeceğim bir anime olacak.
  2. Japonların Seçimiyle En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri Geçtiğimiz günlerde yaptığı “En Güzel Yüze Sahip Kadın Anime Karakterleri” anketinden sonra Charapedia bu sefer de karşımıza “En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri” anketiyle çıkıyor. 86 karakterin yer aldığı ve klasik olarak 10.000 kişinin oy kullandığı ankette katılımcıların %30.9’unu erkekler, %69.1’ini kadınlar oluşturdu.Bu anketin, tıpkı en güzel yüzlü kadın anime karakterlerinin sıralandığı ankette olduğu gibi sadece karakterlerin yüzlerinin dikkate alınarak oluşturulduğunu tekrar hatırlatarak sıralamada ilk 20’de kimler yer almış bir bakalım. 20 – Tokiya Ichinose (UtaPri) 19 – Hatake Kakashi (Naruto) 18 – Tachibana Makoto (Free!) 17 – Saotome Alto (Macross Frontier) 16 – Levi (Attack on Titan) 15 – Nanase Haruka (Free!) 14 – Hibari Kyouya (Katekyo Hitman REBORN!) 13 – Atobe Keigo (Prince of Tennis) 12 – Akashi Seijuurou (Kuroko no Basuke) 11 – Lelouch Lamperouge (Code Geass) 10 – Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji) 9 – Oikawa Toru (Haikyuu!!) 8 – Roronoa Zoro (One Piece) 7 – Orihara Izaya (Durarara!!) 6 – Okita Sougo (Gintama) 5 – Shiba Tatsuya (Mahouka Koukou no Rettousei) 4 – Hijikata Toushirou (Gintama) 3 – Kise Ryouta (Kuroko no Basuke) 2 – Sakata Gintoki (Gintama) 1 – Kirito (Sword Art Online) Kaynak: http://www.animefantastica.com/
  3. Nones

( 12 / 12 ) Isekai Shokudou

9. 10. 11. ve 12. Bölümler Eklenmiştir. İyi Arşivler. Animede emeği geçen Cymbalta arkadaşımıza ve kendime teşekkür ediyorum :P İzlemesi keyifli çevirmesi kanser eden :P 2017 yaz sezonu animemizi tamamlamış bulunmaktayız efendim.
  4. Nones

( 40 / 51 ) Black Clover (TV)

40. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  5. Nones

( 02 / ?? ) Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes

İlk bölümde tanışma anlatılmış yumuşak bir giriş vardı. 2. bölümü merak ettim açıkçası. Gizem serilerine olan ilgim ortadayken güncel takip edeceğim gibi görünüyor. Yeni proje hayırlı olsun, emeğinize sağlık arkadaşlar
  6. Nones

( 13 / 13 ) Yami Shibai

Hmmm korku severim bir ara bakacağım. Emeğinize sağlık arkadaşlar
  7. emeğine sağlık arkadaşlar
  8. Nones

Hallettim. Teşekkür ederiiim
  9. Nones

31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. Bölümler Eklenmiştir. İyi Arşivler, İyi Seyirler.
  10. Nones

( 05 / 13 ) Lodoss-tou Senki

Aman Tanrım didim. Konuya gel. Anlaşıldı 4 bölüm geldiyse en kısa sürede izleyeceğiiim Emeğine sağlık Sinee
  11. Nones

( 12 / 12 ) Dorei-ku The Animation

Tamamlandığına göre yarından itibaren işte izlenecek anime belirlendi :P Emeğine sağlık Sine
  12. Nones

( 61 / 62 ) Metalocalypse

Aman Tanrım didim... Son 1 Emeğinize sağlık canlar
  13. Nones

( 12 / 12+ ) Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online

Sezonun en tatlış animelerinden biriydi. Keyifle izledim. Finalde bir yerde şok oldum gerçi ama neyse Emeğine sağlık Sine
  14. Nones

39. bölüm ile birlikte en geç bu pazara kadar yüklenmiş olur.
  15. Nones

26. 27. 28. 29. 30. Bölümler Eklenmiştir. İyi Arşivler.
  16. Nones

( 12 / 12+ ) Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online

Bu kadar erken güncele gelmemeliydim. Emeğine sağlık Sine
  17. Sürekli dinlemekten çeviriyi aksattığım doğrudur...
  18. Nones

21. 22. 23. 24. 25. Bölümler Eklenmiştir. İyi Arşivler.
  19. Nones

16. 17. 18. 19. 20. Bölümler Eklenmiştir. İyi Arşivler.
  20. Nones

11. 12. 13. 14. 15. Bölümler Eklenmiştir. İyi Arşivler.
  21. Nones

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Uzun zamandır anime bitirmedim. Ama sanırım en son bitirdfiğim anime; Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou
  22. Nones

( 11 / 124 ) Yawara!

124 bölüm? Vay canına. Acaba kaç günde bitecek görmek için sabırsızlanıyorum. Emeğinize sağlık gençler. Kolay gelsin.