Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

291

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Nones reacted to SelimTheMartian for bir durum güncellemesi, Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tac   
    Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e'nin 4. bölümü üniversite sınav sonuçlarımın açıklanışından dolayı birkaç günlük gecikmeli olarak gelecek. Elimden geldiğince hızlı ve kaliteli bir şekilde yetiştirmeye çalışacağım. Özür diler ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.
  2. Beğen
    Nones reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, TAÇE discord sunucusuna hepinizi bekleriz! https://discord.gg/apQzWJS   
    TAÇE discord sunucusuna hepinizi bekleriz! https://discord.gg/apQzWJS
  3. Teşekkür
    Nones got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş??? Yaşlandık mı o kadar ya   
    Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???
    Yaşlandık mı o kadar ya 
  4. Beğen
    Nones got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş??? Yaşlandık mı o kadar ya   
    Yaşlandık mı o kadar ya 
  5. Beğen
    Nones got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş??? Yaşlandık mı o kadar ya   
    Yaşlandık mı o kadar ya 
  6. Beğen
    Nones reacted to hyunbinaski for bir durum güncellemesi, Dönüş vakti gelmiştir. Niden Çünkü kış ayındayız. Niden benim en aktif olabildiğim ay   
    Dönüş vakti gelmiştir. Niden Çünkü kış ayındayız. Niden benim en aktif olabildiğim ay 
  7. Beğen
    Nones got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi,   
  8. Beğen
    Nones got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi,   
  9. Beğen
    Nones got a reaction from Darktower for bir durum güncellemesi,   
  10. Beğen
    Nones got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi,   
  11. Üzgün
    Nones reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Çok iş, az şevk   
    Çok iş, az şevk 
  12. Beğen
    Nones reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Eskilerden dem vurmaya hepimiz çok istekliyiz ama buranın güzel olması gene bizim eli   
    Eskilerden dem vurmaya hepimiz çok istekliyiz ama buranın güzel olması gene bizim elimizde. 
  13. Harika
    Nones reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, 2018 Sonbahar Anime Sezonuna Orhan Sezonu adını veriyorum :D   
    2018 Sonbahar Anime Sezonuna Orhan Sezonu adını veriyorum :D 
  14. Beğen
    Nones reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa K   
    Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde saygı ve özlem ile anıyoruz...

15. Beğen
    Nones got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi,   
  16. Beğen
    Nones got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi,   
  17. Beğen
    Nones got a reaction from Serhat Zeraora for bir durum güncellemesi,   
  18. Beğen
    Nones got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi,   
  19. Beğen
    Nones got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
    Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Kyojin ve Black Clover güncel projelerim 2 bölüm kadar aksayacaktır. Taçe/Nones olarak bekleyenlere açıklamayı borç bilirim. 
  20. Beğen
    Nones got a reaction from Serhat Zeraora for bir durum güncellemesi, Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
    Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Kyojin ve Black Clover güncel projelerim 2 bölüm kadar aksayacaktır. Taçe/Nones olarak bekleyenlere açıklamayı borç bilirim. 
  21. Beğen
    Nones got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
  22. Beğen
    Nones reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Yamato Nadeshiko Ending candır.   
    Yamato Nadeshiko Ending candır.

23. Beğen
    Nones got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Ya sen ne harika bir açılış parçasısın öyle... Dinlemelere/izlemelere doyamıyorum.   
    Ya sen ne harika bir açılış parçasısın öyle... Dinlemelere/izlemelere doyamıyorum.

24. Beğen
    Nones got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi... İyi ki... 19 .07 ❤️ ❤   
    Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi...
    İyi ki... 19.07 ❤️❤️

25. Beğen
    Nones got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi... İyi ki... 19 .07 ❤️ ❤   
    Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi...
    İyi ki... 19.07 ❤️❤️

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.