Jump to content

TianKrea

Üyeler
  • İçerik sayısı

166
  • Son ziyareti

TianKrea hakkında

• Doğum günü 03/18/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4181 profil görütülenme

TianKrea üyemizin başarıları

1. TianKrea

Anime mi, Manga mı?

Şimdi bu soru için manga ama size light novellarını öneririm Türkçe çeviri yapan ve harbiden iyi işler başaran novel çeviri grupları var hadi türkçe olmadı ingilizcesi de genel olarak fazla ağır degil Yani sonuç gidin novel okuyun :D
  2. Mangası az bölümde olsa baya hoşuma gidiyor :D Bu tür kaç tane light novel var aklım almıyor sanki tüm japon yazarlar birbirinden kopya çekiyor ama nedense gideri var büyük ihtimalle izlerim
  3. TianKrea

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Karakterler küçük olduğu için romantizmini ciddiye alamadım ama genel olak süper bir seri O nasıl bir sondu la bu arada
  4. Ciddi söylüyorum 1 yıldır 27deyim ayda 2-3 bölüm :D
  5. TianKrea

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Hahaha :D Uyarmadı deme sonra
  6. One Piece...... Yemiyor abi :D
  7. TianKrea

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Guilty Crown, Code Geass Arka arkaya izlemeyin darbe üstüne darbe yersiniz ben dağıldım resmen
  8. TianKrea

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Evet evet benim hatam iki sezon olduğunu unutmuşum Buyur link http://www.mangatown.com/manga/kamisama_no_iutoori_ni/ Bu ikinci sezonu ilk sezonu okumana gerek yok ilerde hepsini anlatıyorlar
  9. TianKrea

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Kamisama no iitori degişik bir manga hem okumanızı hem de çevirmenizi tavsiye ederim Hem de Mert Kalkavan adında türk bir snipercı kardeşimiz var mangada
  10. Natsunun kolunda ne tür bir olay var anlayan söylesin :D
  11. Code Geass dan Suzakuyu sevmemiştim Lelouch un karşısında diye sonra taraf değiştirince baya sevdim :D
  12. TianKrea

En son hangi kitabı okudunuz? :)

No Game No Life Vol 1 Kardeşlik Savaşçıları 3 Avcılar
  13. TianKrea

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Getirir.
  14. TianKrea Tian: Çincede cennet diye biliyorum Krea:Valla bilmiyorum kulağa hoş geldi yazdım gitti :D
  15. Anime mangayı bıraktım light novellara sardım hadi hayırlısı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.